18.11.2024 poniedziałek
19:30
101 Projekt - Galeria Sztuki Współczesnej
ul. Piękna 62/64
00-672 Warszawa
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Do cen sprzedaży wybranych obiektów doliczona będzie opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
olej/płótno, 60 x 73 cm
Opisany na odwrociu i blejtramie: GABRIELA STASZAK ŚLUB 2018.
Oprawiony w drewnianą ramę. Wymiar z ramą: 65x78cm.
akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowane, opisane, datowane na odwrociu: Poza kadrem, 60 x 60, akryl, 2019, Laskowska
gwasz/papier, 68 x 47 cm
wymiary w oprawie 85 x 65,5 cm
akryl/płótno, 100 x 73 cm
sygnatura l.d.r.
sygnowany, opisany, datowany na odwrociu
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: „SWIRL COLOR 2024, Gossia Zielaskowska"
akryl, szlagmetal/płótno, 90 x 65 cm
sygnowany l. d. r. "Mariola Świgulska 24"
olej/płótno, 70 x 60 cm
sygnatura p.d.r.
sygnowany, opisany, datowany na odwrociu: Marcin Wilk, 2024, Człowiek dźwigający głaz
olej/płótno, 90 x 120 cm
olej, złoto płatkowe/płótno, 80 cm
Płótno okrągłe ⌀ 80 cm.
Opisany na odwrociu: Jakub Godziszewski | VIII/IX 2021 | ARISTOS ACHAION
akryl/płyta, 40 x 40 cm, wymiary w oprawie 41 x 41 cm;
sygnatura, datowanie, opis na odwrociu: Michalina Czurakowska , 15.10.2024, Golden Glades.