101 Projekt - Galeria Sztuki Współczesnej

80 Aukcja Sztuki - aukcja kolekcjonerska

18.11.2024 poniedziałek

19:30

ul. Piękna 62/64

00-672 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Do cen sprzedaży wybranych obiektów doliczona będzie opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

60 obiektów
51
51

Ślub, 2018

olej/płótno, 60 x 73 cm
Opisany na odwrociu i blejtramie: GABRIELA STASZAK ŚLUB 2018.
Oprawiony w drewnianą ramę. Wymiar z ramą: 65x78cm.

Cena wywoławcza:

1 200 zł droit de suite

52
52

Magdalena LASKOWSKA (ur. 1985, Warszawa)

Poza kadrem, 2019

akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowane, opisane, datowane na odwrociu: Poza kadrem, 60 x 60, akryl, 2019, Laskowska

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

53
53

Teresa PANASIUK (1938 - 2021)

gwasz/papier, 68 x 47 cm
wymiary w oprawie 85 x 65,5 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

54
54

Tomasz KURAN (ur. 1971)

Pierwszy taniec Adama i Ewy, 2023

akryl/płótno, 100 x 73 cm
sygnatura l.d.r.
sygnowany, opisany, datowany na odwrociu

Cena wywoławcza:

800 zł

55
55

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Swirl Color, 2024

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: „SWIRL COLOR 2024, Gossia Zielaskowska"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

56
56

Opowieści ze złotych ogrodów, 2024

akryl, szlagmetal/płótno, 90 x 65 cm
sygnowany l. d. r. "Mariola Świgulska 24"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

57
57

Marcin WILK (ur. 1978, Bydgoszcz)

Człowiek dźwigający głaz, 2024

olej/płótno, 70 x 60 cm
sygnatura p.d.r.
sygnowany, opisany, datowany na odwrociu: Marcin Wilk, 2024, Człowiek dźwigający głaz

Cena wywoławcza:

1 000 zł

58
58

Scluptures, Vienna, 2024

olej/płótno, 90 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł

59
59

Achilles, 2021

olej, złoto płatkowe/płótno, 80 cm
Płótno okrągłe ⌀ 80 cm.
Opisany na odwrociu: Jakub Godziszewski | VIII/IX 2021 | ARISTOS ACHAION

Cena wywoławcza:

4 800 zł droit de suite

60
60

Michalina CZURAKOWSKA (ur. 1986, Płock)

Golden Glades, 2024

akryl/płyta, 40 x 40 cm, wymiary w oprawie 41 x 41 cm;
sygnatura, datowanie, opis na odwrociu: Michalina Czurakowska , 15.10.2024, Golden Glades.

Cena wywoławcza:

1 400 zł