18.11.2024 poniedziałek
19:30
101 Projekt - Galeria Sztuki Współczesnej
ul. Piękna 62/64
00-672 Warszawa
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Do cen sprzedaży wybranych obiektów doliczona będzie opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
olej, żywica epoksydowa, płótno/płyta, 152,5 x 122 cm
sygnowany, opisany, datowany na odwrociu: CAROLINA KHOURI, ABSTRACT IN RED No 5, OIL ON CANVAS AND GLAZING, 2014-2016
technika własna , 65 x 65 cm
Sygnowany na licu p.d.r. oraz na odwrociu l.g.r.
Opisany na odwrociu IRENEUSZ JANKOWSKI | technika mieszana | "Cel nieznany I " 2020/3 | 65 x 65
serigrafia barwna, 70 x 68 cm
wymiary w ramie 83 x 83 cm
sygnowany, opisany, datowany na passe-partout: M74 68/120 II FANGOR 1970/2002
akryl/płótno, 70 x 50 cm
oprawiony, sygnowany, datowany i opisany: Łukasz Najcherowicz | Falochron 2019 | 70 x 50 cm akryl | ŁMajcherowicz |
technika własna/płótno, 40 x 40 cm
w oprawie 46 x 46 cm
sygnatura p.d.r.; sygnowany, pisany datowany na odwrociu: Aztecka pani domu, Krzysztof Pająk, 2023
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowane na odwrociu
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.r „Kielar" oraz na odwrociu „A. Kielar 2024, Arka"
olej/płótno, 75 x 60 cm
sygnowane, datowane, opisane na odwrociu: "Julia Medyńska, 2021, The Feast"
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowane, datowane, opisane na odwrociu: "Ryszard Rabsztyn, AM 9, 2023"
olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany, datowany na odwrociu: Baranowski 2019
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: „IWONA GABRYŚ, „KOMPOZYCJA NR 521"
technika mieszana/płótno, 80 x 100 cm
Opisany sygnowany datowany na odwrociu: B.O.L 33 | Akryl 100x80cm | 2021r. | Franciszek Ledóchowski
olej/płótno, 52 x 76 cm
sygnowany l.d. r. „David Pataraia"
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowane, datowane, opisane na odwrociu; "Refugium (Pole mokotowskie), 80 x 120, akryl, 2021, Laskowska"
olej/płótno, 74 x 63 cm
sygnowane na licu "Bonawentura"
akryl, szlagmetal/płótno, 80 x 80 cm
sygn. na odwrocie |P.K.Mikulska2024|
olej/tablica malarska, 24 x 18 cm
sygnatura l.d.r.
olej/płótno, 40 x 33 cm
sygnowane, datowane na odwrociu: Kondracienka T, 2022
olej, pasta złotnicza/płótno, 100 x 100 cm
sygnowane na odwrocie - „Planetarium XVII, Daria Wiercioch, 2023"
olej/ płótno, 80 x 100 cm
Sygnowany l.d.r. i p.d.r..
akryl, złoto płatkowe/płótno, 100 x 80 cm
sygnowane na odwrociu
porcelana, złoto naszkliwne, 61 x 41 x 37 cm
sygnowane, datowane od wnętrza: "Pielaszek, 2023"
brąz patynowany, 38 x 19 x 10,50 cm
Sygnowana.
brąz/marmur, 20 x 29 x 20 cm
sygnowane na spodzie "KIZ"
brąz/alabaster, 14,5 x 9 x 9 cm
brąz, 9,5 x 13 x 10 cm
drewno, 21 x 56 x 56 cm
olej/płótno, 100 x 80 cm
Sygnowany l.d.r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm
olej/płótno, 81 x 116 cm
sygnowane, datowane, opisane na odwrociu: "Robert Gebethner, 2020 r., tyt – W pociągu, olej – 81 x 116 cm"
tusz/papier, 39 x 29 cm
w oprawie 50 x 40 cm,
sygnowane p.d.: stempel autorski "Agualoopa 2022"
druk cyfrowy, 80 x 60 cm
sygnowane, datowane, opisane na odwrociu: "K.Kucz, UKRYTA, technika własna, digital print, 2022, nakład: 1/10, 60 x80"
akryl, drewno, płyta pilśniowa, tektura introligatorska, zamek – suwak, 41 x 31 x 2,20 cm
sygnowane na odwrociu
technika własna, akryl, haft, 90 x 180 cm
sygnatura na odwrociu; dyptyk
akryl, kredka/płótno, 30 x 30 cm
sygnowane na odwrociu: „Magdalena, z cyklu Matka matki, bez tytułu"
relief/akryl/płyta, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany, opisany na odwrociu: "R Sowiak, 2016, Sen o Kazimierzu "M", akryl"
brom, 83 x 63,50 cm
na passepartout: Wir z cyklu Drzewa, brom 1968 1/2 Pierściński; opisany, datowany na odwrociu: Fotografował Paweł PIERŚCIŃSKI "Wir" z cyklu Drzewa, brom 1968, Odbitka 1/1 z 1968 r.
akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygn.p.d "A. Fronczak", na odwrociu opis obrazu
akryl/płyta , 70 x 60 cm
sygnowana na odwrociu
olej/płótno, 30 x 30 cm
olej/płótno, 40 x 40 cm
Sygnowany na licu: B.M. Sygnowany i opisany na odwrociu: Beata | Murawska | 2023 | "Ciepły wiatr"
akryl/szlagmetal/płótno, 50 x 40 cm
Sygnowana l.d.r ,
Opisana i sygnowana na odwrociu: Malwina de Brade I "Adam i Ewa"
olej/płótno, 30 x 20 cm
w oprawie 47 x 37 cm
sygnowane l.d.r. oraz na odwrociu: "Zofia Błażko, Wiatr, 2020"
akryl/płótno, 70 x 110 cm
sygnowane p. d. r. „Marta Dunal" i na odwrociu "whispers of the deep 2024 Marta Dunal"
technika mokrego kolodionu, 36,20 x 29 cm
Oprawiona. Wymiar z ramą: 52,5 x 42,5 cm.
Wymiar w świetle passe partout: 35,2 x 28,5 cm.
Sygnowana, podpisana: Fallen Angel 2013 1/25 Kasia Kalua Kryńska.
Fotografia...
odbitka żelatynowo-srebrowa, papier, 46,5 x 24,80 cm
Oprawiona, wymiar z ramą: 77,5 x 54 cm.
Wymiar w świetle passe partout: 45,5 x23,8 cm.
fotografia czarno-biała bromowa/papier fotograficzny, 18,5 x 27 cm
fotografia oprawiona w ramę i passe partout
Puszcza Jodłowa, 1982
album, nakład 42/60,
64 oryginalne fotografie żelatynowo-srebrowe, 23,6 x 29,2 x 3,6 cm
sześćdziesiąt cztery oryginalne odbitki żelatynowo-srebrowe w formie książki, 23,6 × 29,2 × 3,6 cm,
sygn....
tempera/płótno, 35 x 50 cm
Opisana na odwrociu: ANNA RUTKOWSKA | 2021 | ZASŁANIANIE