101 Projekt - Galeria Sztuki Współczesnej

80 Aukcja Sztuki - aukcja kolekcjonerska

18.11.2024 poniedziałek

19:30

ul. Piękna 62/64

00-672 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Do cen sprzedaży wybranych obiektów doliczona będzie opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

60 obiektów
01
01

Abstrakcja w Czerwieni nr 5, 2014

olej, żywica epoksydowa, płótno/płyta, 152,5 x 122 cm
sygnowany, opisany, datowany na odwrociu: CAROLINA KHOURI, ABSTRACT IN RED No 5, OIL ON CANVAS AND GLAZING, 2014-2016

Cena wywoławcza:

15 000 zł droit de suite

02
02

Ireneusz JANKOWSKI (ur. 1947, Sokołów Podlaski)

Cel nieznany II, 2020

technika własna , 65 x 65 cm
Sygnowany na licu p.d.r. oraz na odwrociu l.g.r.
Opisany na odwrociu IRENEUSZ JANKOWSKI | technika mieszana | "Cel nieznany I " 2020/3 | 65 x 65

Cena wywoławcza:

1 900 zł

03
03

Wojciech FANGOR (1922 Warszawa - 2015 Warszawa)

M74, ed. 68/120 II, 1970 - 2002

serigrafia barwna, 70 x 68 cm
wymiary w ramie 83 x 83 cm
sygnowany, opisany, datowany na passe-partout: M74 68/120 II FANGOR 1970/2002

Cena wywoławcza:

14 000 zł droit de suite

04
04

Falochron, 2019

akryl/płótno, 70 x 50 cm
oprawiony, sygnowany, datowany i opisany: Łukasz Najcherowicz | Falochron 2019 | 70 x 50 cm akryl | ŁMajcherowicz |

Cena wywoławcza:

2 800 zł droit de suite

05
05

Aztecka pani domu, 2023

technika własna/płótno, 40 x 40 cm
w oprawie 46 x 46 cm
sygnatura p.d.r.; sygnowany, pisany datowany na odwrociu: Aztecka pani domu, Krzysztof Pająk, 2023

Cena wywoławcza:

2 400 zł

06
06

Joanna MIESZKO (ur. 1969, Trzcińsko-Zdrój)

Warszawa, 2023

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowane na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Arka, 2024

olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.r „Kielar" oraz na odwrociu „A. Kielar 2024, Arka"

Cena wywoławcza:

1 700 zł

08
08

Julia MEDYŃSKA (ur. 1981, Gdańsk)

The Feast, 2021

olej/płótno, 75 x 60 cm
sygnowane, datowane, opisane na odwrociu: "Julia Medyńska, 2021, The Feast"

Cena wywoławcza:

5 000 zł droit de suite

09
09

Ryszard RABSZTYN (ur. 1984, Olkusz)

AM9, 2023

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowane, datowane, opisane na odwrociu: "Ryszard Rabsztyn, AM 9, 2023"

Cena wywoławcza:

6 000 zł droit de suite

10
10

Jerzy BARANOWSKI (ur. 1980, Warszawa)

Bez tytułu, 2019

olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany, datowany na odwrociu: Baranowski 2019

Cena wywoławcza:

3 800 zł droit de suite

11
11

Kompozycja nr 521 , 2024

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: „IWONA GABRYŚ, „KOMPOZYCJA NR 521"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

BOL33, 2021

technika mieszana/płótno, 80 x 100 cm
Opisany sygnowany datowany na odwrociu: B.O.L 33 | Akryl 100x80cm | 2021r. | Franciszek Ledóchowski

Cena wywoławcza:

2 000 zł droit de suite

13
13

David PATARAIA (ur. 1971, Lanczchuti-Kwemo Czibati (Gruzja))

Kości zostały rzucone, 2024

olej/płótno, 52 x 76 cm
sygnowany l.d. r. „David Pataraia"

Cena wywoławcza:

2 000 zł

14
14

Magdalena LASKOWSKA (ur. 1985, Warszawa)

Refugium (Pole Mokotowskie), 2021

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowane, datowane, opisane na odwrociu; "Refugium (Pole mokotowskie), 80 x 120, akryl, 2021, Laskowska"

Cena wywoławcza:

3 200 zł droit de suite

15
15

Dziewczyna z ptakiem, 2024

olej/płótno, 74 x 63 cm
sygnowane na licu "Bonawentura"

Cena wywoławcza:

2 000 zł

16
16

Złota jesień w stylu retro , 2024

akryl, szlagmetal/płótno, 80 x 80 cm
sygn. na odwrocie |P.K.Mikulska2024|

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Autoportret, 2019

olej/tablica malarska, 24 x 18 cm
sygnatura l.d.r.

Cena wywoławcza:

1 400 zł droit de suite

18
18

Wakacje, 2022

olej/płótno, 40 x 33 cm
sygnowane, datowane na odwrociu: Kondracienka T, 2022

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

19
19

Planetarium XVII , 2023

olej, pasta złotnicza/płótno, 100 x 100 cm
sygnowane na odwrocie - „Planetarium XVII, Daria Wiercioch, 2023"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941, Bieniawa k. Tarnopola)

Leda z czarnym łabędziem,, 2023

olej/ płótno, 80 x 100 cm
Sygnowany l.d.r. i p.d.r..

Cena wywoławcza:

5 500 zł droit de suite

21
21

Julija DUNKO (ur. 1991)

Raysi, 2024

akryl, złoto płatkowe/płótno, 100 x 80 cm
sygnowane na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

No.32
technika własna, 36 x 11 x 10 cm

Cena wywoławcza:

2 400 zł

23
23

Kacper PIELASZEK (ur. 1996, Warszawa)

Brzoza, 2023

porcelana, złoto naszkliwne, 61 x 41 x 37 cm
sygnowane, datowane od wnętrza: "Pielaszek, 2023"

Cena wywoławcza:

1 600 zł droit de suite

24
24

Magdalena KARŁOWICZ (ur. 1978, Wyszków)

Nigdy nie będziesz szła sama, ed. 5/8, 2021

brąz patynowany, 38 x 19 x 10,50 cm
Sygnowana.

Cena wywoławcza:

2 400 zł droit de suite

25
25

Girls on the bench, 2024

brąz/marmur, 20 x 29 x 20 cm
sygnowane na spodzie "KIZ"

Cena wywoławcza:

1 400 zł

26
26

Eva

brąz/alabaster, 14,5 x 9 x 9 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

27
27

Głowa

brąz, 9,5 x 13 x 10 cm

Cena wywoławcza:

900 zł droit de suite

28
28

Bez tytułu, 2007

drewno, 21 x 56 x 56 cm

Cena wywoławcza:

3 800 zł droit de suite

29
29

Agata RUMAN (ur. 1985)

Światło letniego popołudnia, 2023

olej/płótno, 100 x 80 cm
Sygnowany l.d.r.

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

30
30

Piotr KOSSAKOWSKI (ur. 1976, Sosnowiec)

Wyspa szczęścia, 2024

akryl/płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 800 zł

31
31

Robert GEBETHNER (ur. 1950, Warszawa)

W pociągu, 2020

olej/płótno, 81 x 116 cm
sygnowane, datowane, opisane na odwrociu: "Robert Gebethner, 2020 r., tyt – W pociągu, olej – 81 x 116 cm"

Cena wywoławcza:

2 200 zł droit de suite

32
32

Don Amanito, 2022

tusz/papier, 39 x 29 cm
w oprawie 50 x 40 cm,
sygnowane p.d.: stempel autorski "Agualoopa 2022"

Cena wywoławcza:

500 zł

33
33

Konrad KUCZ (ur. 1966r.)

UKRYTA, 2021

druk cyfrowy, 80 x 60 cm
sygnowane, datowane, opisane na odwrociu: "K.Kucz, UKRYTA, technika własna, digital print, 2022, nakład: 1/10, 60 x80"

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

34
34

Kompozycja 02 (Virginity), 2024

akryl, drewno, płyta pilśniowa, tektura introligatorska, zamek – suwak, 41 x 31 x 2,20 cm
sygnowane na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

FD 7, 1/2, 2024

technika własna, akryl, haft, 90 x 180 cm
sygnatura na odwrociu; dyptyk

Cena wywoławcza:

1 600 zł

36
36

bez tytułu z cyklu: Matka matki, 2024

akryl, kredka/płótno, 30 x 30 cm
sygnowane na odwrociu: „Magdalena, z cyklu Matka matki, bez tytułu"

Cena wywoławcza:

900 zł

37
37

Sen o Kazimierzu M., 2016

relief/akryl/płyta, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany, opisany na odwrociu: "R Sowiak, 2016, Sen o Kazimierzu "M", akryl"

Cena wywoławcza:

3 800 zł droit de suite

38
38

Paweł PIERŚCIŃSKI (1938 Kielce - 2017 Kielce)

Wir z cyklu Drzewa 1/2, 1968

brom, 83 x 63,50 cm
na passepartout: Wir z cyklu Drzewa, brom 1968 1/2 Pierściński; opisany, datowany na odwrociu: Fotografował Paweł PIERŚCIŃSKI "Wir" z cyklu Drzewa, brom 1968, Odbitka 1/1 z 1968 r.

Cena wywoławcza:

2 400 zł droit de suite

39
39

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Tajemnicza dolina, 2021

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygn.p.d "A. Fronczak", na odwrociu opis obrazu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Michał OSTANIEWICZ (ur. 1952, Warszawa)

SIENA, 2024

akryl/płyta , 70 x 60 cm
sygnowana na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Róże 4, 2024

olej/płótno, 30 x 30 cm

Cena wywoławcza:

2 000 zł droit de suite

42
42

Ciepły wiatr , 2023

olej/płótno, 40 x 40 cm
Sygnowany na licu: B.M. Sygnowany i opisany na odwrociu: Beata | Murawska | 2023 | "Ciepły wiatr"

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

43
43

Adam i Ewa, 2023

akryl/szlagmetal/płótno, 50 x 40 cm
Sygnowana l.d.r ,
Opisana i sygnowana na odwrociu: Malwina de Brade I "Adam i Ewa"

Cena wywoławcza:

1 800 zł

44
44

Wiatr, 2020

olej/płótno, 30 x 20 cm
w oprawie 47 x 37 cm
sygnowane l.d.r. oraz na odwrociu: "Zofia Błażko, Wiatr, 2020"

Cena wywoławcza:

1 400 zł droit de suite

45
45

Marta DUNAL (ur. 1989)

Whispers of the Deep, 2024

akryl/płótno, 70 x 110 cm
sygnowane p. d. r. „Marta Dunal" i na odwrociu "whispers of the deep 2024 Marta Dunal"

Cena wywoławcza:

1 400 zł

46
46

Fallen Angel ed. 1/25, 2013

technika mokrego kolodionu, 36,20 x 29 cm
Oprawiona. Wymiar z ramą: 52,5 x 42,5 cm.
Wymiar w świetle passe partout: 35,2 x 28,5 cm.
Sygnowana, podpisana: Fallen Angel 2013 1/25 Kasia Kalua Kryńska.
Fotografia...

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

47
47

Eyes, 1962

odbitka żelatynowo-srebrowa, papier, 46,5 x 24,80 cm
Oprawiona, wymiar z ramą: 77,5 x 54 cm.
Wymiar w świetle passe partout: 45,5 x23,8 cm.

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

48
48

Zbocze Klonówki, ed. 3/15, z cyklu Portret Ziemi Kieleckiej, 1972

fotografia czarno-biała bromowa/papier fotograficzny, 18,5 x 27 cm
fotografia oprawiona w ramę i passe partout

Cena wywoławcza:

800 zł droit de suite

49
49

Puszcza Jodłowa, 1982
album, nakład 42/60,
64 oryginalne fotografie żelatynowo-srebrowe, 23,6 x 29,2 x 3,6 cm
sześćdziesiąt cztery oryginalne odbitki żelatynowo-srebrowe w formie książki, 23,6 × 29,2 × 3,6 cm,
sygn....

Cena wywoławcza:

2 600 zł

50
50

Zasłanianie, 2021

tempera/płótno, 35 x 50 cm
Opisana na odwrociu: ANNA RUTKOWSKA | 2021 | ZASŁANIANIE

Cena wywoławcza:

1 200 zł droit de suite