Pragaleria Dom Aukcyjny

45. Aukcja Sztuki Młodej

20.01.2021 środa

19:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

126 obiektów
051
051

Sensual Power, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: K. Weroński

Cena wywoławcza:

500 zł

052
052

Przekrój miasta, 2020

suchy pastel, papier 300g canson, 65 x 46 cm, w oprawie: 72 x 52 cm,
sygn. p.d.: Hempel

Cena wywoławcza:

500 zł

053
053

Dominika RADOMSKA (ur. 1986, Skierniewice)

Podzieleni, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l.d.: DR

Cena wywoławcza:

500 zł

054
054

Weronika WÓJCIK (ur. 1994, Warszawa)

Fiat 500, 2020

akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d.: W.Wójcik 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

055
055

Pastelowy rejs, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: A.Stępień 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

056
056

Zdumiony, 2020

gips surowy, 33,4 x 17 x 11 cm, 4/20,
sygn. na podstawie: MK

Cena wywoławcza:

500 zł

057
057

Finał, 2020

akryl, płótno, 95 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

058
058

Retrospekcja, 2020

olej, pastel olejny, płyta, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.: Wiśniewska 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

059
059

Intro, 2020

akryl, płótno 3D, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

060
060

Mechanizm, 2020

aluminium, granit, wys. ok. 42 cm, 6/12,
sygn. na udzie: S. Caban

Cena wywoławcza:

500 zł

061
061

Olena HORHOL (ur. 1994)

Wiosna, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.g.: HorHol 20

Cena wywoławcza:

500 zł

062
062

After, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na rancie, po lewej stronie: ROYEK '19

Cena wywoławcza:

500 zł

063
063

Dawid SCHAB (ur. 1973, Rybnik)

Poranna kawa, 2019

olej, płótno, 76 x 50,5 cm,
sygn. l.d.: Schab'19

Cena wywoławcza:

500 zł

064
064

85A.Tulipan 40, 2019

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 70 x 50 cm,
sygn. l.d.: No Name 2019

Cena wywoławcza:

500 zł

065
065

von Bartha, 2020

akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

066
066

Monika ŁAKOMSKA (ur. 1968, Zielona Góra)

Ozzy Oryginal Man, 2020

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

067
067

Oksymoron 30, 2020

technika mieszana (akryl, emalia akrylowa), płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d.: K. Radoch

Cena wywoławcza:

500 zł

068
068

Magdalena KUREK (ur. 1979, Pińczów)

Teatr - moja miłość, 2020

olej, płótno, 75 x 115 cm,
sygn. p.d.: M. Kurek

Cena wywoławcza:

500 zł

069
069

Marlena RAKOCZY (ur. 1976, Toruń)

Bezkresna podróż, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: M. Rakoczy 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

070
070

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

Lubim!, 2020

akryl, technika mieszana, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.: M.STERN

Cena wywoławcza:

500 zł

071
071

Kontrabas, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

072
072

Kot, 2020

olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

073
073

Mariusz DRABAREK (ur. 1979, Mińsk Mazowiecki)

Drzewo życia, 2020

akryl, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

074
074

Kobieta, 2020

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. l.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza:

500 zł

075
075

Cycad Symphony, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płotno, 110 x 80 cm,
sygn. p.d. RP'20

Cena wywoławcza:

500 zł

076
076

Bez tytułu, 2020

olej, płótno, 80 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

077
077

Bicycle On The Sea, 2020

emulsja winylowa (Flashe), płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

078
078

The Fish, 2020

akryl UV, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Jo

Cena wywoławcza:

500 zł

079
079

Medytacja, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

080
080

Lonely Stork Observing Volcanic Eruption, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

081
081

Katarzyna BUCHALIK (ur. 1978, Rybnik)

Nareszcie w domu, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: KB

Cena wywoławcza:

500 zł

082
082

Pierworodny, 2020

rzeźba ceramiczna, malowana, 17 x 19 x 21 cm, 1/2,
sygn. wewnątrz figury: Ozimek

Cena wywoławcza:

500 zł

083
083

Renata KLUCZYŃSKA (ur. 1985, Warszawa)

Metropolizm_185, 2020

akryl, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. p.d.: R. Kluczyńska

Cena wywoławcza:

500 zł

084
084

Coma Berenices, 2014

akryl, technika własna, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: Aboron2014

Cena wywoławcza:

500 zł

085
085

Bez tytułu, 2020

olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie (obraz inspirowany fotosem z filmu "Joker" Todda Phillipsa)

Cena wywoławcza:

500 zł

086
086

Zmierzch nad jeziorem, 2020

olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Cena wywoławcza:

500 zł

088
088

Magiczna cegła, 2020

olej, płyta, 50 x 37 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

089
089

Marta DUNAL (ur. 1989)

Blue Structure, 2020

akryl, technika własna, płyta, 60 x 60 cm, w oprawie: 63 x 63 cm,
sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza:

500 zł

090
090

Syrenka, 2020

brąz patynowany, podstawa: biały marmur, wys. 29 cm, e.a.,
sygn.: MAZUREK

Cena wywoławcza:

500 zł

091
091

Wybuch, 2019

technika mieszana (akryl, kolaż), płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: A.Korzeniowska

Cena wywoławcza:

500 zł

092
092

Marcelina SIWIEC (ur. 1990, Kolbuszowa)

Nawsie, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: M. Siwiec 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

093
093

Wodospad, 2020

akryl, technika własna, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

094
094

Flow 2, Abstract IIIb, abstract series, 2016

akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

095
095

W blasku jesiennego słońca, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020

Cena wywoławcza:

500 zł

096
096

Bez tytułu, 2020

akryl, technika własna, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: Z. Prządka'20

Cena wywoławcza:

500 zł

097
097

Muza III, 2020

olej, szpachla, deska, 68,5 x 48,5 cm, w oprawie: 83,5 x 63,5 cm,
sygn. u dołu kompozycji: T. Masionek

Cena wywoławcza:

500 zł

098
098

Marcin ZACHARZEWSKI (ur. 1982, Elbląg)

Oddychaj, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm
sygn. p.d.: Zm

Cena wywoławcza:

500 zł

099
099

Polarny Świt, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł

100
100

Little garden, 2020

technika mieszana, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

500 zł