Sopocki Dom Aukcyjny

37 Aukcja Sztuki XXI wieku. Aukcja kolekcjonerska

23.11.2024 sobota

19:00

Sopocki Dom Aukcyjny

ul. Bohaterów Monte Cassino 43

81-768 Sopot

Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

53 obiekty
51
51

Piotr KOSSAKOWSKI (ur. 1976, Sosnowiec)

Próba ucieczki, 2024

akryl, płótno, 90 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie: 'PIOTR KOSSAKOWSKI "PRÓBA UCIECZKI" 2024'

Cena wywoławcza:

2 400 zł

Estymacja:

3 500 - 5 000 zł

52
52

46.193536, 11.123442 (Trydent), 2024

akryl, olej, płótno, 135 x 180 cm,
sygnowany na odwrocie: 'WAWRZYNIEC REICHSTEIN | TYT.: "46.193536, 11.123442" | AKRYL, OLEJ, 2024 r. | [sygnatura]'

Cena wywoławcza:

3 600 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

53
53

Confluence XLVI, 2024

akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygnowany na odwrocie: '"CONFLUENCE XLVI" PAWEŁ WĄSOWSKI | 2024 ACRYLIC NR: CCLIX'

Cena wywoławcza:

4 800 zł

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł