23.11.2024 sobota
19:00
Sopocki Dom Aukcyjny
ul. Bohaterów Monte Cassino 43
81-768 Sopot
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
akryl, płótno, 90 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie: 'PIOTR KOSSAKOWSKI "PRÓBA UCIECZKI" 2024'
akryl, olej, płótno, 135 x 180 cm,
sygnowany na odwrocie: 'WAWRZYNIEC REICHSTEIN | TYT.: "46.193536, 11.123442" | AKRYL, OLEJ, 2024 r. | [sygnatura]'
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygnowany na odwrocie: '"CONFLUENCE XLVI" PAWEŁ WĄSOWSKI | 2024 ACRYLIC NR: CCLIX'