Sopocki Dom Aukcyjny

37 Aukcja Sztuki XXI wieku. Aukcja kolekcjonerska

23.11.2024 sobota

19:00

Sopocki Dom Aukcyjny

ul. Bohaterów Monte Cassino 43

81-768 Sopot

Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

53 obiekty
01
01

Paulina REGA (ur. 1994)

Krzysiu, 2022

akryl, płótno, 75 x 65 cm,
sygnowany na odwrocie: '"Krzysiu" | akryl na płótnie | 65 x 75 cm | 2022 | 'Chris' | acrylic on canvas'

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

5 000 - 6 500 zł

02
02

Dawid CZYCZ (ur. 1986)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 120 x 90 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Dawid Czycz | Bez tytułu | Olej/płótno | 120/90 | 2 0 1 8'

Cena wywoławcza:

14 000 zł droit de suite

Estymacja:

24 000 - 30 000 zł

03
03

Adam BAKALARZ (ur. 1989, Tychy)

KKK1R, 2024

akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: '[odcisk palca artysty] | A. Bakalarz | 2024 | "KKK1R"'

Cena wywoławcza:

18 000 zł

Estymacja:

24 000 - 30 000 zł

04
04

Sebastian SKOCZYLAS (ur. 1979, Lublin)

Podróż na zachód, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Podróż na zachód | Sebastian Skoczylas | 2024'

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

9 000 - 12 000 zł

05
05

F-1, 2016

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: '[MM] | MICHAŁ MISIAK 2016 | "F-1" | OLEJ | 100X100 cm'

Cena wywoławcza:

9 000 zł droit de suite

Estymacja:

14 000 - 18 000 zł

06
06

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 100,5 x 71 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Konrad Żukowski | 2019'

Cena wywoławcza:

9 000 zł droit de suite

Estymacja:

14 000 - 18 000 zł

07
07

Karolina JABŁOŃSKA (ur. 1991, Niedomice)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 70 x 90 cm,
sygnowany na odwrocie: 'K. Jabłońska | 03.18 r.'

Cena wywoławcza:

42 000 zł droit de suite

Estymacja:

60 000 - 80 000 zł

08
08

Polowanie, 2017

olej, płótno, 71 x 85 cm,
sygnowany na odwrocie: '23.02.17 | T. KRĘCICKI | "POLOWANIE"'

Cena wywoławcza:

22 000 zł droit de suite

Estymacja:

30 000 - 40 000 zł

09
09

Katarzyna KARPOWICZ (ur. 1985, Kraków)

Inner Child, 2024

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'Kat. Karpowicz 2024' oraz opisany na odwrocie: 'KATARZYNA KARPOWICZ | "INNER CHILD" | 70x100 | olej/płótno | 2024'

Cena wywoławcza:

22 000 zł

Estymacja:

32 000 - 40 000 zł

10
10

Amicus XXXIII, 2024

olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Urszula | Tekieli | 2024 r.' oraz opisany na odwrocie: '"AMICUS XXXIII" | Urszula Tekieli | [nr katalogowy]'

Cena wywoławcza:

12 000 zł

Estymacja:

20 000 - 28 000 zł

11
11

Bez tytułu, 2022

olej, papier, 34 x 45 cm,
sygnowany l.d.: 'Kalinowski | MMXXII'

Cena wywoławcza:

8 000 zł droit de suite

Estymacja:

10 000 - 15 000 zł

12
12

Regaty, 2024

olej, płótno, 70 x 60 cm,
sygnowany p.d.: 'KOSTECKI 2024' oraz na odwrocie: 'Tomasz Kostecki 2024 | olej na płótnie'

Cena wywoławcza:

20 000 zł

Estymacja:

25 000 - 30 000 zł

13
13

Kamil KUKLA (ur. 1989 Tarnów)

16IFN, 2016

olej, płótno, 140 x 150,
sygnowany na odwrocie: 'Kamil | Kukla | 16IFN'

Cena wywoławcza:

12 000 zł droit de suite

Estymacja:

18 000 - 24 000 zł

14
14

Dominika KOWYNIA (ur. 1978, Sosnowiec)

Czerwone łańcuchy, 2018

olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygnowany na odwrocie: '"CZERWONE ŁAŃCUCHY | DOMINIKA KOWYNIA | 2018 90/70 | Ol./Pł'

Cena wywoławcza:

12 000 zł droit de suite

Estymacja:

18 000 - 24 000 zł

15
15

Pareidolia 2, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: 'PAWEŁ MATYSZEWSKI | PAREIDOLIA 2 | 2020'

Cena wywoławcza:

12 000 zł droit de suite

Estymacja:

18 000 - 22 000 zł

16
16

Irmina STAŚ (ur. 1986)

Ornament 149, 2020

olej, płótno, 110 x 110 cm,
sygnowany na odwrocie: 'IRMINA STAŚ | ORNAMENT | 149. | 2020.'

Cena wywoławcza:

18 000 zł droit de suite

Estymacja:

24 000 - 30 000 zł

17
17

Edyta HUL (ur. 1986)

Węże II

olej, płótno, 120 x 150 cm,
sygnowany na odwrocie: 'EDYTA | HUL | WĘŻE II'

Cena wywoławcza:

10 000 zł droit de suite

Estymacja:

14 000 - 18 000 zł

18
18

Kompozycja abstrakcyjna 57, 2021

olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: 'Kompozycja abstrakcyjna 57 | 2021 | Łukasz Patelczyk | PATELCZYK | 2021; w czterech narożnikach napis 'NEL'

Cena wywoławcza:

32 000 zł droit de suite

Estymacja:

55 000 - 65 000 zł

19
19

Bez tytułu, 2024

olej, płótno, 135 x 180 cm,
sygnowany p.d.: 'Sandra Arabska 2024 r.' oraz opisany na odwrocie: 'Sandra Arabska | 2024 r.'

Cena wywoławcza:

32 000 zł

Estymacja:

70 000 - 90 000 zł

20
20

Black Dog, Red Ferrari and The Man, 2024

akryl, płyta, 70 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'Napieraj '24' oraz opisany na odwrocie: 'Jakub Napieraj | "Black Dog, Red Ferrari and The Man" | 2024 r. | akryl, płyta, 70 x 100 cm'

Cena wywoławcza:

4 200 zł

Estymacja:

11 000 - 14 000 zł

21
21

Tomasz KOŁODZIEJCZYK (ur. 1976, Szczecin)

Przystań, 2024

akryl, płótno, 90 x 130 cm,
sygnowany na odwrocie: '"PRZYSTAŃ" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2024'

Cena wywoławcza:

8 000 zł

Estymacja:

12 000 - 15 000 zł

22
22

Fool, 2021

akryl, tusz kreślarski, deska, 120 x 60 cm,
niesygnowany

Cena wywoławcza:

14 000 zł droit de suite

Estymacja:

18 000 - 22 000 zł

23
23

Wszystko już?, 2016

olej, płótno, 110 x 160 cm,
sygnowany na odwrocie: 'MARTYNA CZECH "WSZYSTKO JUŻ?" 110x160 cm olej na płótnie, 2016'

Cena wywoławcza:

14 000 zł droit de suite

Estymacja:

20 000 - 28 000 zł

24
24

Krzysztof PIĘTKA (ur. 1990, Oświęcim)

Zaraza, 2017

olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygnowany na odwrocie: 'KRZYSZTOF PIĘTKA "ZARAZA" 70x70 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2017'

Cena wywoławcza:

4 000 zł droit de suite

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

25
25

Duszenie, 2024

olej, brokat, płótno, 130 x 110 cm,
sygnowany na odwrocie: 'P. GROMNIAK | "DUSZENIE" | 2024'

Cena wywoławcza:

9 000 zł

Estymacja:

12 000 - 14 000 zł

26
26

Jerzy BARANOWSKI (ur. 1980, Warszawa)

SN001181018032024F150S33C702508105, 2024

olej, płótno, 150 x 150 cm,
sygnowany na odwrocie: 'SN001181018032024F150S33C702508105 | JBaranowski | 2024,'

Cena wywoławcza:

12 000 zł

Estymacja:

22 000 - 32 000 zł

27
27

Rafał BORCZ (ur. 1973)

Sosny i Droga Mleczna (wersja I), z cyklu "Gwiazdy i drzewa", 2024

akwarela, papier, 53 x 72 cm,
sygnowany p.d.: 'BORCZ' oraz na odwrocie: '[odcisk dłoni artysty] | RAFAŁ BORCZ, „Sosny i Droga Mleczna” | (wersja I), z cyklu „Gwiazdy i drzewa” | AKWARELA NA PAPIERZE, 2024'

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

28
28

Rubens - Prometeusz, 2020

olej, płótno, 70 x 55 cm,
sygnowany na odwrocie: 'B. CZARNECKI 2020 | Rubens - Prometeusz | 55x70 cm | olej, płótno'

Cena wywoławcza:

6 000 zł droit de suite

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

29
29

Aleksandra WALISZEWSKA (ur. 1976, Warszawa)

Bez tytułu, 2024

serigrafia, papier, 35 x 50 cm, ed.: 56/65,
sygnowany ołówkiem p.d.: '56/65 WALISZEWSKA'

Cena wywoławcza:

2 200 zł droit de suite

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

30
30

Wilhelm SASNAL (ur. 1972, Tarnów)

Unexisting book, 2009

linoryt, papier, 35 × 50 cm, ed.: 10/50, opisany ołówkiem l.d.: „Unexisting book 10/50”;
sygnowany ołówkiem p.d.: sygnatura oraz data 2009

Cena wywoławcza:

3 600 zł droit de suite

Estymacja:

4 500 - 6 000 zł

31
31

Bez tytułu (after Élisabeth Vigée Le Brun), 2020

druk pigmentowy, papier bawełniany, 90 x 65,5 cm, ed. 28/75,
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem p. d.: 'Ewa Juszkiewicz 28/75 2020'

Cena wywoławcza:

18 000 zł droit de suite

Estymacja:

25 000 - 30 000 zł

32
32

Adam ARABSKI (ur. 1978)

Bez tytułu, z cyklu "Skorupy pamięci", 2024

brąz patynowany (odlew techniką wosku traconego), postument stalowy, 182 x 61 x 50 cm, ed. 1/1 (unikat),
sygnowany na lewej stopie

Cena wywoławcza:

32 000 zł

Estymacja:

75 000 - 100 000 zł

33
33

Piotr BOROŃ (ur. 1977)

Akt, 2024

brąz patynowany (odlew techniką wosku traconego), postument stalowy, 76 x 30 x 40 cm, ed. 1/1 (unikat)

Cena wywoławcza:

16 000 zł

Estymacja:

24 000 - 32 000 zł

34
34

Mariusz KUŁAKOWSKI (ur. 1961, Gdańsk)

Impuls XIV

olej, płótno, 87 x 87 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Kułakowski IMPULS XIV | MARIUSZ KUŁAKOWSKI, OLEJ, IMPULS XIV'

Cena wywoławcza:

18 000 zł

Estymacja:

24 000 - 34 000 zł

35
35

Lia KIMURA (ur. 1992, Shingu, Japonia)

What if…?, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie: '[k] | LIA KIMURA | "WHAT IF…?" 2021'

Cena wywoławcza:

22 000 zł droit de suite

Estymacja:

30 000 - 40 000 zł

36
36

Dama z gronostajem, 2022

olej, płótno, 80 x 70 cm,
sygnowany na odwrocie: '[sygnatura] | Dama z Gronostajem | 2022'

Cena wywoławcza:

6 500 zł droit de suite

Estymacja:

9 000 - 12 000 zł

37
37

Dilan GARDI (ur. 1987)

Nadzieja, 2024

akryl, płótno, 150 x 130 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Dilan Gardi | NADZIEJA | 2024'

Cena wywoławcza:

6 000 zł

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

38
38

Alicja PAKOSZ (ur. 1996, Tychy)

Ślimaki, 2020

akryl, papier, 29,7 x 21 cm,
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

8 000 zł droit de suite

Estymacja:

12 000 - 14 000 zł

39
39

Paweł ORŁOWSKI (ur. 1975, Rzeszów)

Barysznikov, 2020

brąz patynowany, wys. 61 cm, ed. 8/8,
sygnowany: 'O R L O W S K I | 8/8'

Cena wywoławcza:

32 000 zł droit de suite

Estymacja:

45 000 - 55 000 zł

40
40

Artur PRZEBINDOWSKI (ur. 1967, Chrzanów)

Megalopolis CXX, 2024

akryl, płótno, 120 x 150 cm,
sygnowany l.d.: 'ARTUR PRZEBINDOWSKI' oraz opisany na odwrocie: 'ARTUR PRZEBINDOWSKI 2024 | Z SERII MEGALOPOLIS CXX (120) | 120x150 AKRYL | PŁÓTNO'

Cena wywoławcza:

30 000 zł

Estymacja:

45 000 - 60 000 zł

41
41

Małgorzata WIELEK-MANDRELA (ur. 1976, Limanowa)

Landrynka, 2017

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany na odwrocie: '2017.II. | M. WIELEK-M | <>'

Cena wywoławcza:

5 000 zł droit de suite

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

42
42

Paweł ŚLIWIŃSKI (ur. 1984, Chełm)

Bez tytułu (Mózg), 2007

olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany na odwrocie: 'PAWEŁ ŚLIWIŃSKI 2007'

Cena wywoławcza:

6 000 zł droit de suite

Estymacja:

7 500 - 9 000 zł

43
43

Mateusz SZCZYPIŃSKI (ur. 1984, Piekary Śląskie)

Bishop, 2010

olej, kolaż, płótno, 65 x 50 cm,
sygnowany na odwrocie: 'MS | Mateusz Szczypiński | 2010'

Cena wywoławcza:

7 500 zł droit de suite

Estymacja:

9 000 - 11 000 zł

44
44

UPT-2 (Untitled Plush Teddy), 2024

akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany na odwrocie: 'JAKUB KOZŁOWSKI "UPT-2" (UNTITLED PLUSH TEDDY) 50x70 cm 2024'

Cena wywoławcza:

2 600 zł

Estymacja:

3 400 - 4 400 zł

45
45

Spectrum, 2024

olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygnowany l.d.: 'Aleksandra Staniorowska 2024' oraz na odwrocie, na blejtramie: 'ALEKSANDRA STANIOROWSKA SPECTRUM 2024'

Cena wywoławcza:

6 000 zł

Estymacja:

9 000 - 12 000 zł

46
46

Anna SZPRYNGER (ur. 1982, Warszawa)

Bez tytułu, 2013

akryl, płótno, 38 x 46 cm,
sygnowany na odwrocie: 'ANNA SZPRYNGER | 2013'

Cena wywoławcza:

4 000 zł droit de suite

Estymacja:

5 500 - 6 500 zł

47
47

5-23, z cyklu "Luminance", 2023

akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Z cyklu 'Lumiance' 5-23 2023'

Cena wywoławcza:

3 800 zł

Estymacja:

7 000 - 9 000 zł

48
48

Hot springs fest, 2024

olej, płótno, 100 x 130 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Wiktor Jackowski | Hot springs Fest, 2024'

Cena wywoławcza:

3 800 zł

Estymacja:

5 500 - 7 000 zł

49
49

Primavera albo niepokój, 2022

olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie: 'HELENA STIASNY | "PRIMAVERA ALBO NIEPOKÓJ" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 120 x 80 cm | 2022'

Cena wywoławcza:

6 000 zł droit de suite

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

50
50

Rosolina Mare, 2024

olej, płótno, 33 x 51 cm,
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

6 000 - 7 000 zł