23.11.2024 sobota
19:00
Sopocki Dom Aukcyjny
ul. Bohaterów Monte Cassino 43
81-768 Sopot
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
akryl, płótno, 75 x 65 cm,
sygnowany na odwrocie: '"Krzysiu" | akryl na płótnie | 65 x 75 cm | 2022 | 'Chris' | acrylic on canvas'
olej, płótno, 120 x 90 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Dawid Czycz | Bez tytułu | Olej/płótno | 120/90 | 2 0 1 8'
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: '[odcisk palca artysty] | A. Bakalarz | 2024 | "KKK1R"'
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Podróż na zachód | Sebastian Skoczylas | 2024'
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: '[MM] | MICHAŁ MISIAK 2016 | "F-1" | OLEJ | 100X100 cm'
olej, płótno, 100,5 x 71 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Konrad Żukowski | 2019'
olej, płótno, 70 x 90 cm,
sygnowany na odwrocie: 'K. Jabłońska | 03.18 r.'
olej, płótno, 71 x 85 cm,
sygnowany na odwrocie: '23.02.17 | T. KRĘCICKI | "POLOWANIE"'
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'Kat. Karpowicz 2024' oraz opisany na odwrocie: 'KATARZYNA KARPOWICZ | "INNER CHILD" | 70x100 | olej/płótno | 2024'
olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Urszula | Tekieli | 2024 r.' oraz opisany na odwrocie: '"AMICUS XXXIII" | Urszula Tekieli | [nr katalogowy]'
olej, papier, 34 x 45 cm,
sygnowany l.d.: 'Kalinowski | MMXXII'
olej, płótno, 70 x 60 cm,
sygnowany p.d.: 'KOSTECKI 2024' oraz na odwrocie: 'Tomasz Kostecki 2024 | olej na płótnie'
olej, płótno, 140 x 150,
sygnowany na odwrocie: 'Kamil | Kukla | 16IFN'
olej, płótno, 90 x 70 cm,
sygnowany na odwrocie: '"CZERWONE ŁAŃCUCHY | DOMINIKA KOWYNIA | 2018 90/70 | Ol./Pł'
akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: 'PAWEŁ MATYSZEWSKI | PAREIDOLIA 2 | 2020'
olej, płótno, 110 x 110 cm,
sygnowany na odwrocie: 'IRMINA STAŚ | ORNAMENT | 149. | 2020.'
olej, płótno, 120 x 150 cm,
sygnowany na odwrocie: 'EDYTA | HUL | WĘŻE II'
olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygnowany i opisany na odwrocie: 'Kompozycja abstrakcyjna 57 | 2021 | Łukasz Patelczyk | PATELCZYK | 2021; w czterech narożnikach napis 'NEL'
olej, płótno, 135 x 180 cm,
sygnowany p.d.: 'Sandra Arabska 2024 r.' oraz opisany na odwrocie: 'Sandra Arabska | 2024 r.'
akryl, płyta, 70 x 100 cm,
sygnowany p.d.: 'Napieraj '24' oraz opisany na odwrocie: 'Jakub Napieraj | "Black Dog, Red Ferrari and The Man" | 2024 r. | akryl, płyta, 70 x 100 cm'
akryl, płótno, 90 x 130 cm,
sygnowany na odwrocie: '"PRZYSTAŃ" | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2024'
akryl, tusz kreślarski, deska, 120 x 60 cm,
niesygnowany
olej, płótno, 110 x 160 cm,
sygnowany na odwrocie: 'MARTYNA CZECH "WSZYSTKO JUŻ?" 110x160 cm olej na płótnie, 2016'
olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygnowany na odwrocie: 'KRZYSZTOF PIĘTKA "ZARAZA" 70x70 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2017'
olej, brokat, płótno, 130 x 110 cm,
sygnowany na odwrocie: 'P. GROMNIAK | "DUSZENIE" | 2024'
olej, płótno, 150 x 150 cm,
sygnowany na odwrocie: 'SN001181018032024F150S33C702508105 | JBaranowski | 2024,'
akwarela, papier, 53 x 72 cm,
sygnowany p.d.: 'BORCZ' oraz na odwrocie: '[odcisk dłoni artysty] | RAFAŁ BORCZ, „Sosny i Droga Mleczna” | (wersja I), z cyklu „Gwiazdy i drzewa” | AKWARELA NA PAPIERZE, 2024'
olej, płótno, 70 x 55 cm,
sygnowany na odwrocie: 'B. CZARNECKI 2020 | Rubens - Prometeusz | 55x70 cm | olej, płótno'
serigrafia, papier, 35 x 50 cm, ed.: 56/65,
sygnowany ołówkiem p.d.: '56/65 WALISZEWSKA'
linoryt, papier, 35 × 50 cm, ed.: 10/50, opisany ołówkiem l.d.: „Unexisting book 10/50”;
sygnowany ołówkiem p.d.: sygnatura oraz data 2009
druk pigmentowy, papier bawełniany, 90 x 65,5 cm, ed. 28/75,
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem p. d.: 'Ewa Juszkiewicz 28/75 2020'
brąz patynowany (odlew techniką wosku traconego), postument stalowy, 182 x 61 x 50 cm, ed. 1/1 (unikat),
sygnowany na lewej stopie
brąz patynowany (odlew techniką wosku traconego), postument stalowy, 76 x 30 x 40 cm, ed. 1/1 (unikat)
olej, płótno, 87 x 87 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Kułakowski IMPULS XIV | MARIUSZ KUŁAKOWSKI, OLEJ, IMPULS XIV'
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie: '[k] | LIA KIMURA | "WHAT IF…?" 2021'
olej, płótno, 80 x 70 cm,
sygnowany na odwrocie: '[sygnatura] | Dama z Gronostajem | 2022'
akryl, płótno, 150 x 130 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Dilan Gardi | NADZIEJA | 2024'
akryl, papier, 29,7 x 21 cm,
sygnowany na odwrocie
brąz patynowany, wys. 61 cm, ed. 8/8,
sygnowany: 'O R L O W S K I | 8/8'
akryl, płótno, 120 x 150 cm,
sygnowany l.d.: 'ARTUR PRZEBINDOWSKI' oraz opisany na odwrocie: 'ARTUR PRZEBINDOWSKI 2024 | Z SERII MEGALOPOLIS CXX (120) | 120x150 AKRYL | PŁÓTNO'
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany na odwrocie: '2017.II. | M. WIELEK-M | <
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany na odwrocie: 'PAWEŁ ŚLIWIŃSKI 2007'
olej, kolaż, płótno, 65 x 50 cm,
sygnowany na odwrocie: 'MS | Mateusz Szczypiński | 2010'
akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygnowany na odwrocie: 'JAKUB KOZŁOWSKI "UPT-2" (UNTITLED PLUSH TEDDY) 50x70 cm 2024'
olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygnowany l.d.: 'Aleksandra Staniorowska 2024' oraz na odwrocie, na blejtramie: 'ALEKSANDRA STANIOROWSKA SPECTRUM 2024'
akryl, płótno, 38 x 46 cm,
sygnowany na odwrocie: 'ANNA SZPRYNGER | 2013'
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Z cyklu 'Lumiance' 5-23 2023'
olej, płótno, 100 x 130 cm,
sygnowany na odwrocie: 'Wiktor Jackowski | Hot springs Fest, 2024'
olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany na odwrocie: 'HELENA STIASNY | "PRIMAVERA ALBO NIEPOKÓJ" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 120 x 80 cm | 2022'
olej, płótno, 33 x 51 cm,
sygnowany na odwrocie