Art Inwestycje

31. Aukcja NEW ART ORDER

08.06.2021 wtorek

15:00

Art Inwestycje

ul. Dzielna 3

00-162 Warszawa

WARUNKI SPRZEDAŻY:

PODATKI I OPŁATY:

DOGRYWKA:

LICYTACJA

26 obiektów
01
01

Przedwojenna, drewniana kostka podłogowa z pomieszczeń dawnej Fabryki Schindlera, ed. 33/100

żywica epoksydowa, drewno (kostka brukowa), sygn. przy dolnej krawędzi, 'Łukasz Surowiec | 2015 | 33/100', 7 x 10 x 7 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Norman LETO (ur. 1980, Bochnia)

An expensive golden bird, 2048

olej na płótnie, 60 x 80 cm, sygn. tył 'An expensive golden bir | Norman | 2048'

Cena wywoławcza:

3 000 zł

03
03

Michał CHUDZICKI (ur. 1983, Kraśnik)

Gniazdo, 2012

olej na płótnie, 25 x 20 cm, sygn. tył 'Michał Chudzicki | Gniazdo | 2012'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

To bardzo interesujące, że młodzi poeci myślą o śmierci, a stare pierdoły o nieletnich dziewczynkach / Michel Houellebecq / z cyklu GoodFellas, 2014, ed. 7/25

serigrafia na płótnie, 45 x 45 cm, sygn. na odwrociu
Praca nieoprawiona. Dostarczana w tekturowej tubie.

Cena wywoławcza:

500 zł

05
05

Bohdan BUTENKO (1931 Bydgoszcz - 2019)

Bez tytułu (żółw), 2015, ed. 10/20

serigrafia na płótnie, 40 x 55 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

500 zł

06
06

Jest spokojnie, 2011, ed. 23/25

serigrafia na płótnie, 70 x 50 cm, sygn. na odwrociu

Cena wywoławcza:

500 zł

07
07

Nieznajomi I, 2020

olej na płótnie, 2020, 60 x 80 cm, sygn. tył ‘Patrycja Piętka Nieznajomi I | 2020’

Cena wywoławcza:

1 500 zł

08
08

Viola TYCZ (ur. 1973)

Connected, 2021

technika własna na płycie HDF, 40 x 60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

2 400 zł

09
09

Lidia WNUK (ur. 1988, Radzymin)

Borderline z cyklu Niepokoje, 2021

technika mieszana na płótnie, 80 x 90 cm, sygn. tył 'Borderline', przód l.d 'Lidia Wnuk 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Bez tytułu, 2021

Akryl na płótnie, 70 x 100 cm, sygn. l.d 'Tomasz Matejkowski-Marusarz | 13.01.2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Nadzieja, 2021

olej na płótnie, 80 x 80 cm, sygn. tył.
Obraz prezentowany na wystawie "Ogrody jaźni", Dom Narodowy, Rynek 12 Galeria "Ceglana" Cieszyn, 2021.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Doll with fish, 2020

akryl na płótnie, 125 x 100 cm, sygn. tył na krośnie 'Doll with fish | Lalka z rybą | Sylwia Wenska | Tarnów | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Laurencja V, Laurencja VI (dyptyk), 2021

akryl na płótnie, 2 x 150 x 100 cm, sygn. na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Bez tytułu (38), 1994

olej i akyl na płótnie, 40 x 50 cm, sygn. p.d 'Ćwiertniewicz 94', tył: '38 | III / 94' + nalepka z danymi pracy

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Olena HORHOL (ur. 1994)

Staw, 2018

akryl na płótnie, 60 x 60 cm, sygn. p.d. i tył 'Horhol'18'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Magdalena DANIEC (ur. 1974, Kraków)

Całkowite zacmienie, 2021

olej na płótnie, 110 x 77 cm, sygn, tył 'Magdalena Daniec | Całkowite zaćmienie', przód. p.d 'Magdalena Daniec'

Cena wywoławcza:

1 800 zł

17
17

Blue portal, 2017

technika własna na płótnie, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Wakacje nad Wezuwiuszem, 2021

akryl, szlagmetal, technika własna na płótnie, 100 x 120 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Dobiesław GAŁA (ur. 1975, Ostrowiec Świętokrzyski)

Bez tytułu, z cyklu Stalowe rzeki, 2021

technika własna, kompozycja reliefowa na płycie, 100 x 70 x 4 cm, sygn. l.d 'D. Gała'21'; tył 'Dobiesław Gała | z cyklu Stalowe rzeki | 2021'
Praca oprawiona w ramę, za szkłem.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Ryzoderma IV, 2021

olej na płótnie, 60 x 80 cm, sygn. tył 'Adam Melnyczuk | Ryzoderna IV | 80 x 60 cm | olej na płótnie, | 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Tomasz BARCZYK (ur. 1975 r.)

BOX0203, 2019

akryl na płótnie, 100 x 100 cm, sygn. tył Barczyk 2019, BOX0203

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Szadź, 2021

technika własna, olej na płótnie, 53 x 55 cm, sygn. tył 'K. Stanowska 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Wszystko czego już nie ma III, 2021

akry, olej na płótnie, 60 x 120 cm, sygn. przód p.d inicjały artystki, tył 'ZH | Wszystko czego już nie ma No.3 | 2021 | Zosia Hyjek'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

It's like that in heaven, 2021

akryl na płótnie, 120 x 90 cm, sygn. tył

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Sylwia BRZYSZCZYK (ur. 1995, Kraków)

Joszua Ha-Nocri III, 2020

olej na płótnie, 50 x 40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Wschód słońca, 2020

olej na płótnie, 90 x 120 cm, sygn. i opisany na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 000 zł