NEXT Aukcje Sztuki

25 Aukcja Młodej Sztuki

21.02.2020 piątek

19:00

NEXT Aukcje Sztuki

ul. Poznańska 31

85-129 Bydgoszcz

14.02 - 21.02.2020

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

Do wybranych obiektów doliczona zostanie opłata droit de suite.

76 obiektów
51
51

Rubinowe serce, 2019 r.

olej na płótnie, 99 x 70 cm
sygnowany l. d. róg: ‘Malak’
opisany na odwrociu: ‘Waldemar Malak | Rubinowe serce | 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

52
52

Michał OSTANIEWICZ (ur. 1952, Warszawa)

A-X, 2019 r.

olej na płótnie, 80 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘MOST/19/’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘”AX” | olej na płótnie, 80/60 cm | autor: MICHAŁ OSTANIEWICZ | październik 2019’
oprawiony

Cena wywoławcza:

1 000 zł

53
53

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

W prześwicie, 2019 r.

akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 19 r.’
na odwrociu certyfikat autentyczności

Cena wywoławcza:

1 000 zł

54
54

Magdalena KUREK (ur. 1979, Pińczów)

Malta – europejska stolica kultury, 2019 r.

olej na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. KUREK’
sygnowany i opisany na odwrociu: monogram, ‘MAGDALENA | KUREK | 100 cm x 100 cm | „MALTA - | EUROPEJSKA STOLICA | KULTURY” | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2019 r.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

55
55

Natalia NASADA-WOJTAL (ur. 1980, Kraków)

Venezia, 2019 r.

olej, pastel na płótnie, 100 x 70cm
sygnowany l. d. róg: ‘n. nasada-wojtal’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘n. nasada-wojtal | 2019 | „Venezia”’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

56
56

Summer Challenge, 2019 r.

akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: ‘P. K. Mikulska 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

57
57

Krzysztof MALEWICZ (ur. 1981, Białystok)

Wzgórze Ossona 8.00, 2016 r.

olej na płótnie, 100 x 50 cm
sygnowany na odwrociu: monogram, ‘WZGÓRZE OSSONA – 8:00 | olej/płótno KRZYSZTOF KAMIL MALEWICZ 2016 r.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

58
58

Piramida czasu, 2019 r.

olej na płótnie, 150 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Łukasz | Jankiewicz | 2019 Wrocław | „Piramida czasu”’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

59
59

Jacek JURIEWICZ (ur. 1966, Szczecinek)

Noemi, 2019 r.

akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘JURIEWICZ 19’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘JACEK JURIEWICZ | „NOEMI” | AKRYL | 2019 R.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

60
60

Ekspansja, 2019 r.

olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Mariola Świgulska Seenna | 2019 r.’
sygnowany na odwrociu: ‘Mariola Świgulska Seenna | 2019 r.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

61
61

Something with Monkeys Frize part 2, 2019 r.

akryl na płótnie, 60 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘2019 Iwona Molecka | Something with monkeys 2 Frize’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

62
62

Magdalena SERWIN (ur. 1983, Jastrzębie Zdrój)

Surprise, 2019 r.

olej na płótnie, 80 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Serwin M.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

63
63

Agnieszka GŁĘBICKA (ur. 1981, Paczków)

Bezkres, 2016 r.

olej na płótnie, 50 x 70 cm
opisany na odwrocie: ‘AGNIESZKA GŁĘBICKA | "BEZKRES" | 50 x 70 | OLEJ | 2016’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

64
64

Jolanta STRZELCZYK (ur. 1986, Wieluń)

Spojrzenie #2, 2020 r.

olej na płótnie, 90 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„SPOJRZENIE #2” | Jolanta | Strzelczyk | 2020 r.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

65
65

Olena HORHOL (ur. 1994)

Niebieski, 2018 r.

olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘HorHol 18’
sygnowany na odwrociu: ‘HorHol 18’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

66
66

Malwina CIEŚLIK (ur. 1975, Radomsko)

Dolina Chochołowska – wiosna, 2019 r.

olej na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany p. d. róg: ‘m. cieślik ‘19’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

67
67

Monika FERET (ur. 1989, Bolesławiec)

A Change Has Come Over Me, 2018 r.

technika mieszana na płótnie, 50 x 40 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Monika Feret 2018’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

68
68

Wojciech KALETA (ur. 1981, Łódź)

Perspektywa odwrotna. Poszukiwanie, 2019 r.

olej na płótnie, 65 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Wojciech Kaleta | 2019 | „Perspektywa odwrócona. | Poszukiwanie.”’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

69
69

Danuta LESZCZYŃSKA (ur. 1978, Leszno)

Moje maki, 2020 r.

sygnowany: ‘Leszczyńska 2020 r.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

70
70

Małgorzata FRĄCEK (ur. 1969, Bystrzyca Kłodzka)

Maki I, 2019 r.

akryl na płótnie, 100 x 70 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA FRĄCEK | 2019 R.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

71
71

Danuta NIKLEWICZ (ur. 1953, Kraków)

Łąka, 2019 r.

olej na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany p. d. róg: ‘DANUTA NIKLEWICZ’
opisany na odwrociu: ‘Łąka, 2019 | olejny 80 x 80 cm | Danuta Niklewicz, 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

72
72

Anika, 2019 r.

olej na płótnie, 90 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M. HETTICH-URYSZEK 19’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

73
73

Huśtawka, 2015 r.

olej na płótnie, 92 x 73 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Paulina Dębosz | Uniwersytet Rzeszowski | olej na płótnie | lipiec | 2011’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

74
74

Ewa NAJDENOW (ur. 1967, Warszawa)

Zaczynam Cię zapominać, 2018 r.

sygnowany p. d. róg: monogram

Cena wywoławcza:

1 000 zł

75
75

Piotr Alexander GRODZKI (ur. 1957, Koronów)

Istnień II, 2018 r.

terakota, tkanina, stal kwasoodporna, 42 x 15 x 15 cm
sygnowana: ‘G.’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

76
76

Arek SZWED (ur. 1969, Kąkolewnica)

Ob Server, 2019 r.

ceramika szkliwiona, 34 x 10 x 8 cm
sygnowany na podstawie: ‘AREK SZWED 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł