Sopocki Dom Aukcyjny

16 Aukcja Sztuki XXI wieku - Aukcja Kolekcjonerska

24.08.2019 sobota

19:00

Sopocki Dom Aukcyjny

ul. Bohaterów Monte Cassino 43

81-768 Sopot

10.08 - 24.08.2019

45 obiektów
01
01

Kamil KUKLA (ur. 1989 Tarnów)

18SLI, 2018

olej, płótno, 170 x 190 cm,
sygn. na odwrocie: 'Kamil Kukla | 18SLI'

Cena wywoławcza:

9 000 zł

Estymacja:

12 000 - 16 000 zł

02
02

Jan SZCZEPKOWSKI (ur. 1975, Sanok)

Filozof w podróży, 2017

olej, płótno, 150 x 120 cm,
sygn. p.d.: 'Szczepkowski 17' oraz opisany na odwrocie: 'JAN SZCZEPKOWSKI 2017 | - THE TRAVELLING PHILOSOPHER - | - FILOZOF W PODRÓŻY -'

Cena wywoławcza:

6 500 zł

Estymacja:

9 000 - 12 000 zł

03
03

Łukasz HUCULAK (ur. 1977)

Geopolityka, 2018

tempera, akryl, płótno, 90 x 80 cm,
sygn. l.d.: 'Huculak 18'

Cena wywoławcza:

3 200 zł

Estymacja:

4 500 - 6 000 zł

04
04

Tomasz MUSIAŁ (ur. 1974, Częstochowa)

Orzeł szary 2, 2018

akryl, płótno, 150 x 150 cm,
opisany na odwrocie: 'TOMASZ MUSIAŁ | ORZEŁ SZARY 2 | 2018 | (150 x 150 cm) AKRYL'

Cena wywoławcza:

8 000 zł

Estymacja:

15 000 - 18 000 zł

05
05

Łukasz PATELCZYK (ur. 1986)

Boom, 2019

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: "Boom" | 2019. | Łukasz Patelczyk'

Cena wywoławcza:

6 000 zł

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

06
06

Joanna PAŁYS (ur. 1981, Świdnica)

Element modernistyczny. Kadr 29, 2017

akryl, płótno, 110 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: ‘J.PAŁYS | ELEMENT | MODERNISTYCZNY: | KADR 29 | 2017’

Cena wywoławcza:

3 600 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

07
07

Mariusz WARAS (ur. 1978, Gdynia)

M-CITY 1000, 2017

spray, szablon, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. na odwrocie: '"M-CITY 1000" | MARIUSZ WARAS 2017 | [sygnatura]'

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

8 000 - 12 000 zł

08
08

Piotr AMBROZIAK (ur. 1971)

The City of Lights 189, 2019

akryl, płótno, neon szklany, 115 x 96 cm,
sygn. na odwrocie: ''THE CITY OF | LIGHTS | 189 | PIOTR AMBROZIAK | 2019'

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

6 000 - 9 000 zł

09
09

Wawrzyniec REICHSTEIN

Online, z cyklu New order in progress, 2019

olej, płótno, 145 x 150 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: 'WAWRZYNIEC REICHSTEIN | "ONLINE" Z CYKLU "NEW ORDER IN PROGRESS" | 2019. r. OLEJ/PŁÓTNO | [sygnatura i wskazówka montażowa]'

Cena wywoławcza:

4 200 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

10
10

Bartek OTOCKI (ur. 1978 r. w Łodzi)

Bez tytułu, z cyklu YANG!, 2019

olej, płótno, 80 x 110 cm,
opisany na odwrocie: 'BARTEK OTOCKI Z CYKLU "YANG!" 2019 [sygnatura]'

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

6 500 - 8 500 zł

11
11

Adam BAKALARZ (ur. 1989, Tychy)

K.155, 2019

brąz patynowany, 220 x 45 x 155 cm, waga ok. 150 kg,
sygn. na podstawie: 'BAKALARZ EA I/I'

Cena wywoławcza:

24 000 zł

Estymacja:

48 000 - 60 000 zł

12
12

Wiktor DYNDO (ur. 1983)

Lessons of Darkness, 2015

olej, płótno, 80 x 130 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: ‘WIKTOR | DYNDO / LESSONS | OF DARKNESS | 80x130 CM | OLEJ/PŁÓTNO | 2015’

Cena wywoławcza:

8 000 zł

Estymacja:

12 000 - 14 000 zł

13
13

Miłosz WNUKOWSKI (ur. 1986, Sosnowiec)

Cave canem, 2015

olej, płótno, 150 x 180 cm,
sygn. na odwrocie: 'MIŁOSZ WNUKOWSKI | "CAVE CANEM"'

Cena wywoławcza:

8 000 zł

Estymacja:

15 000 - 20 000 zł

14
14

Mateusz SZCZYPIŃSKI (ur. 1984, Piekary Śląskie)

Bez tytułu, z cyklu Krzyżówki, 2017

olej, kolaż, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: 'MS | 2017 | MATEUSZ SZCZYPIŃSKI'

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

5 500 - 7 000 zł

15
15

Martyna BOROWIECKA (ur. 1989)

To, co widzimy i co nam się zdaje, jest jedynie snem, snem we śnie, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: 'Martyna Borowiecka | 100x80 cm | 2018 | "What we see and what we seem are but a dream, a dream within a dream'

Cena wywoławcza:

1 900 zł

Estymacja:

2 800 - 4 000 zł

16
16

Julita MALINOWSKA (ur. 1979)

Spotkanie, 2017

olej, płótno, 35 x 50 cm,
opisany na odwrocie: 'Julita Malinowska | "Spotkanie" | olej na płótnie | 35x50 cm | 2017. | [sygnatura]'

Cena wywoławcza:

3 200 zł

Estymacja:

5 000 - 6 000 zł

17
17

Natalia BAŻOWSKA (ur. 1980)

Łączność, 2014

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: '[sygnatura] | Łączność 2014'

Cena wywoławcza:

3 600 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

18
18

Marcin ZAWICKI (ur. 1985)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: 'Marcin Zawicki | BEZ TYTUŁU | 2018'

Cena wywoławcza:

9 000 zł

Estymacja:

11 000 - 14 000 zł

19
19

Joanna MLĄCKA (ur. 1981)

Schyłek lata, 2019

olej, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. na odwrocie: '"SCHYŁEK LATA", OLEJ, 73x92 cm, 2019 | RUDZIENKO | Joanna Mlącka'

Cena wywoławcza:

2 600 zł

Estymacja:

3 800 - 5 000 zł

20
20

Natalia RYBKA (ur. 1988)

Bez tytułu, 2017

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: 'rybka | 2017 | bez tytułu'

Cena wywoławcza:

3 200 zł droit de suite

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

21
21

Mariusz DYDO (ur. 1979)

Osiołek, model Red z cyklu The Heroes, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 46 x 39 x 45 cm,
od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

22
22

Tomasz KOŁODZIEJCZYK (ur. 1976, Szczecin)

Marina, 2019

akryl, płótno, 115 x 160 cm,
sygn. na odwrocie: 'MARINA | TOMASZ | KOŁODZIEJCZYK | 2019'

Cena wywoławcza:

4 800 zł

Estymacja:

9 000 - 12 000 zł

23
23

Bartłomiej RADOSZ (ur. 1988)

Reyt, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm,
niesygnowany

Cena wywoławcza:

2 400 zł

Estymacja:

3 500 - 5 000 zł

24
24

Michał CYGAN (ur. 1989)

Sztauwajery, 2019

akryl, płótno, 150 x 110 cm,
sygn. p.d: 'M.Cygan' oraz na odwrocie: 'Michał Cygan 2019 | "SZTAUWAJERY"'

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

7 500 - 10 000 zł

25
25

Kornel JANCZY (ur. 1984)

Big Bang, 2019

akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: 'Janczy | 2019 | 60x60 cm | Big Bang'

Cena wywoławcza:

2 400 zł

Estymacja:

3 200 - 4 000 zł

26
26

Bartosz CZARNECKI (ur. 1988)

Édouard Manet - śniadanie na trawie, 2018

olej, płótno, 130 x 160 cm,
sygn. na odwrocie: 'B. CZARNECKI 2018 | "Edouard Manet - | Śniadanie na trawie" | olej płótno | 160x130 cm | cykl | REPRODUKCJE'

Cena wywoławcza:

9 000 zł

Estymacja:

15 000 - 20 000 zł

27
27

Juliusz KOSIN (ur. 1989)

Odbicie, 2019

olej, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. na odwrocie: 'J. Kosin 2019'

Cena wywoławcza:

1 600 zł

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

28
28

Mateusz MALIBORSKI (ur. 1990, Kolbuszowa)

Muzeum CXXIII, 2018

olej, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: 'MATEUSZ | MALIBORSKI | "Muzeum CXXIII" | 2018 | Mateusz Maliborski"

Cena wywoławcza:

4 200 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

29
29

Martyna CZECH (ur. 1990)

Zemsta, 2017

olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: 'MARTYNA CZECH "ZEMSTA" | OLEJ NA PŁÓTNIE 100X100 CM | 2017'

Cena wywoławcza:

3 800 zł droit de suite

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

30
30

Olga PAWŁOWSKA (ur. 1988, Kraków)

Opuszczony dom, 2019

olej, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'PAW | ŁOW | SKA | 2019'

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 200 - 4 500 zł

31
31

Justyna JĘDRZEJOWSKA (ur. 1986, Tarnowskie Góry)

Różowa sukienka, 2019

olej, płótno, 140 x 130 cm,
sygn. na odwrocie: 'J.E 2019'

Cena wywoławcza:

4 600 zł

Estymacja:

8 000 - 12 000 zł

32
32

Berenika KOWALSKA (ur. 1989, Lublin)

Bez tytułu, 2017

tempera jajeczna, deska, 60 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: 'Berenika Kowalska | 2017 WAW | listopad | bez tytułu | untitled'

Cena wywoławcza:

2 200 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

33
33

Maria KIESNER (ur. 1976)

Tel Aviv, 2018

akryl, płótno, 50 x 50 cm,
opisany na odwrocie: 'Kiesner | 2018 | Tel Aviv'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

34
34

Dawid CZYCZ (ur. 1986)

Bez tytułu, 2014

olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: 'Dawid Czycz | Olej/płótno | 80/80 | 2014'

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

7 000 - 8 500 zł

35
35

Sonia RUCIAK (ur. 1987, Szczecin)

Nieprzerwanie... II, 2019

akryl, płótno, 100 x 140 cm,
sygn. p.d.: 'Ruciak S'

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

36
36

Andrzej BATOR (ur. 1951, Łódź)

Duet, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: '"DUET" | AKRYL / 100x100 / 2018 ROK | ANDRZEJ JAN BATOR'

Cena wywoławcza:

2 800 zł

Estymacja:

6 000 - 9 000 zł

37
37

Sebastian KROK (ur. 1985, Radom)

All Inclusive, 2018

alkid, akryl, pościel, 73 x 128 cm,
sygn. na odwrocie: '"All inclusive" Sebastian Krok | 2018'

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

38
38

Anna SZPRYNGER (ur. 1982, Warszawa)

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 80 x 65 cm,
sygn. na odwrocie: 'ANNA SZPRYNGER | 2019'

Cena wywoławcza:

10 000 zł

Estymacja:

15 000 - 18 000 zł

39
39

Edyta HUL (ur. 1986)

Bez tytułu, 2019

olej, emalia, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: 'Bez tyt | Edyta Hul | 2019'

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 800 - 3 800 zł

40
40

Sebastian SKOCZYLAS (ur. 1979, Lublin)

Geometria organiczna, 2019

akryl, płótno, 110 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: 'Geometria | organiczna | Sebastian Skoczylas | 2019'

Cena wywoławcza:

3 800 zł

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

41
41

Piotr CZAJKOWSKI (ur. 1973, Łódź)

CHARLES DE GAULLE II, z cyklu METRO, 2019

akryl, płótno, 90 x 110 cm,
sygn.p.d: 'CZAJ | KOW | SKI | 2019' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | "CHARLES DE GAULLE II" |cykl METRO | 2019'

Cena wywoławcza:

2 400 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

42
42

Sandra ARABSKA (ur. 1977)

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 125 x 190 cm,
sygn. l.d.: 'Sandra Arabska 2019 r.' oraz opisany na odwrocie: 'Sandra Arabska | 2019 r.'

Cena wywoławcza:

10 000 zł

Estymacja:

18 000 - 27 000 zł

43
43

Robert MOTELSKI (ur. 1977 r. (Warszawa))

Woda/Światło 17 czerwca 09:05, 2016

olej, akryl, płótno, 90 x 160 cm,
opisany na odwrocie: 'ŚWIATŁO 17 CZERWCA 9:05 | Robert Motelski 2016'

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

7 000 - 9 000 zł

44
44

Zofia BŁAŻKO (ur. 1986)

Balbina, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: 'zB'

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

7 000 - 9 000 zł

45
45

Wiktor JACKOWSKI (ur. 1987)

Ania i Kazik II, 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm,
opisany na odwrocie: 'Wiktor Jackowski | Ania and Kazik" | 2018'

Cena wywoławcza:

1 400 zł

Estymacja:

2 200 - 3 000 zł