14.11.2024 czwartek
19:00
Dom Aukcyjny REMPEX
ul. Karowa 31
00-324 Warszawa
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
tempera, papier; 29 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Z. Grzybowski 59 (tuszem);
drzeworyt, papier; 32 x 22 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i opisana: Kobieta i mężczyzna / Maria Wąsowska 57 (ołówkiem);
stan zachowania: uszkodzenia papieru.
akwarela, piórko, tusz, papier; 29 x 41 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: ZYGMUNT MAGNER (długopisem).
dyptyk, sitodruk, druk cyfrowy; 140 x 100 cm.
olej, karton szary; 46 x 57,5 cm;
sygn. p., d.: O. Peczenko, opisany pośrodku: ODYS.
sygn. p. d.: O. Peczenko, opisany pośrodku: ODYS.
brąz; 29 x 24,5 cm, figura 13,5 x 13,5 cm;
sygn. na figurze z boku: Lambert Rucki;
na dole krzyża znak: STRASSLE / LUZERN
całość umieszczona w kasecie.
brąz patynowany; 34 x 21 x 24 cm, marmurowa podstawa: 9 x 21 x 21 cm;
sygn. z tyłu rzeźby: Xawery Dunikowski / KAZIMIERZ / WIERZYŃSKI, podstawa klejona.
brąz; śr. 91 mm,
sygnowany na awersie l. d.: MITORAJ;
na rewersie: Articulations Experimentation Multicentrique Pfizer G 425/500, w oryginalnym pudełku.
Do obiektu dołączono certyfikat z podpisem artysty.
brąz patynowany, podstawa marmurowa; wym.: 10 x 8 cm
sygn. p. d.: MITORAJ,
do rzeźby dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez I. Mitoraja.
brąz patynowany; 30 x 30 cm;
sygn. BCHROMY.
brąz patynowany, agat; wys.42,5 cm.
laleczka, technika własna, tkanina; wys. ok. 32 cm;
sygn. i dat. na plecach stemplem: ALTHAMER 96.
żywica poliestrowa, aluminium, akryl, poliester, kwarc; 30 x 19 x 13 cm
mini version numer: 4
brąz patynowany; 52,5 x 32,5 x 15 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na rancie: 2022 / SAKALOU.
ceramika szkliwiona; szkliwo bezbarwne; 38 x 36 cm, wys. 20 cm.
ceramika szkliwiona; 51 x 33 cm, wys. 26 cm;
sygn. na spodzie AJ.
brąz, kamienna podstawa, wys. całkowita 37 cm;
sygn. i dat. z tyłu na podstawie: P. BUBAK 2023, sygn. opisany i datowany na spodzie: Piotr Bubak / "Melpomene" / 2023 / 1/8.
brąz patynowany, kamienna podstawa, wys. całkowita 45,5 cm;
sygn. z boku na podstawie: P BUBAK, sygn. opisany i dat. na spodzie: Piotr Bubak / Spętanie 2/8 / 2023.
rzeźba w drewnie, wymiary: 53 x 39,5 x 8 cm;
na spodzie napis: H. BURZEC ZNPCK-ZAK-B-92/2.
piaskowiec, marmur albański; 55 x 35 x 38 cm;
sygn. i dat. w piaskowcu: Konrad Z. Ziółkowski 05;
unikat.
brąz; wys. 41 cm;
sygn. na podstawie: Sętowski.
brąz, marmur; 38,5 x 8 x 7,8 cm;
sygn. u dołu : monogram wiązany "MS", M. SIERPIŃSKI / W WA.
brąz patynowany, marmur; 35 x 19,5 x 10 cm;
sygn. u dołu : monogram wiązany "MS";
na spodzie nalepka z pracowni artysty.
1. Międzynarodowe Biennale Grafiki Kraków - brąz; średnica 8 cm;
2. Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie, 1818 / 1968 - brąz; średnica 8 cm;
technika kilimowa, technika kobiernicza, plecionka/poliester, sizal (?); 150 x 60 cm;
podstawa metal, abażur i podstawa pokryta dodatkowo brązową farbą; podstawa: 17 x 22 cm, abażur: 10 x 49 cm