14.11.2024 czwartek
19:00
Dom Aukcyjny REMPEX
ul. Karowa 31
00-324 Warszawa
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
akryl, płótno; 100 x 120 cm;
na odwrocie sygnowany, datowany i opisany: L. Tarasewicz 2023 / Acrylic on canvas / 120 x 100 (flamastrem).
kompozycja przestrzenna, technika autorska (folia, sklejka); 52 x 42 x 22 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Tamara Berdowska / 2017 (flamastrem).
olej, płótno; 80 x 55 cm;
sygn. p. d.: E KURYLUK;
na odwrocie sygn. i opisany: EWA KURYLUK 1965.
olej, płótno; 74 x 92 cm;
sygn. p. d.: Kantor;
olej, płótno; 100 x 147 cm;
sygn. p. d.: IX 84 JS
olej, płótno; 155 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie: PIOTR CZAJKOWSKI / "PICQUET" / Z cyklu METRO / 2023
olej, płótno; 85 x 100 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
na odwrocie opis autorski: JAN / SZANCENBACH / PEJZAŻ / NORWESKI Z ŁÓDKĄ / 1997.
olej, płótno; 85, 5 x 94,5 cm;
sygn. p. d.: Xancenbach;
na odwrocie opis autorski: JAN SZANCENBACH / KWIATY, OWOCE / I CZOSNEK / 1995.
olej, płótno; 100 x 72 cm;
sygn. i dat. l. d.: M.Konarski / 51;
na odwrocie papierowa, drukowana nalepka z informacjami o obrazie.
olej, płótno; 100 x 100 cm;
akryl, płótno; 73 x 85,5 cm;
pastel, papier; 32 x 38,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: a.karpowicz 93.
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: ACygan 90.
1). olej, płótno; 110 x 79,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Cieślik'95.
2). olej, płótno; 120 x 79,5 cm;
na odwrocie papierowa nalepka z opisem: "Sen w / Domu Horty" / Kazimeirz / Cieślik oraz stemple wywozowe.
akryl, płótno; 100 x 100 cm;
na odwrocie, na krośnie malarskim papierowa, drukowana nalepka: Piotr Nogaj, DEBIUT / Akryl na płótnie, 100 x 100 cm / (konkurs Samsung art Master czerwiec 2006).
węgiel, papier; 29 x 21 cm
sygn. p. d.: S.Baj 31.I.2010
węgiel, papier; 29 x 21 cm
sygn. p. d.: S.Baj 20.II.2009
litografia barwna, papier; 48 x 69 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein73 (ołówkiem), opisana śr. d.: „Course pétrifiée” (ołówkiem), odbitka numerowana l. d.: 26/100 (ołówkiem).
tusz, pędzel, gwasz, papier; 26,8 x 35,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein / 1955-56 ? (ołówkiem).
collage, papier czarny; 29 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: E. Rosenstein 58.
gwasz, ołówek, papier; 33,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WŁODARSKI.
akryl, płótno; 41 x 31 cm;
sygn. p.d.: Witold - K - 08;
opisany na odwrocie: P-74-2926-2008 / TULUM / MEXICO
olej, płótno; 48,5 x 56 cm
sygn. l.d.: Witold K. 1973
akryl, tektura; 53 x 97 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Kurzawski / 2011.
akryl, płyta; 63,5 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Kurzawski / 2010 r.
olej, płótno; 60,5 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d. Joniak.93;
do obiektu dołączone potwierdzenie autentyczności
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Z M Dowgiałło
akryl, płótno, 70 x 70cm; sygn. p. d.: SV. (monogram wiązany ujęty w romb);
na odwrocie, na płótnie nalepka autorska z opisem obrazu oraz odciskiem palca artysty oraz powtórzona sygnatura.
olej, płyta; 15 x 21 cm;
sygn. p. d.: S.J. Suder;
na odwrocie certyfikat z podpisem i odciskiem palca artysty.
olej, płyta; 15 x 21 cm;
sygn. p. d.: S.J. Suder;
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie: KINGA POLIT / "MIESZKAM W SAMYM / ŚRODKU / 2015.
technika autorska: olej drapany, podobrazie autorskie; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: GRE2012;
opisany na odwrocie: GRE / Zbigniew Gręziak 2012 / "Zaćmienie" / Olej drapany.
olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: ANTOSZCZYK / 2024;
opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK / RAZEM 2024 / OLEJ/PŁÓTNO / 120/100 CM (flamastrem).
akryl, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. p. d.: J. WASIOŁEK;
na odwrocie opisany: JÓZEF WASIOŁEK / [adres] / Temat „Kwiaty” / Tech akryl / wym 46 x 33.
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p. d.: Abramowicz;
na odwrocie opis autorski: Marta Abramowicz olej 1/1 2009 "ON BABY" STARA FABRYKA DRUTU GLIWICE 2009.
olej, płótno; 60 x 46 cm
opisany na odwrocie: "ODBICIE W WODZIE" / M.HEINTZE- \ - PASZKOWICZ / 2012. 60 x 46 olej-płótno
olej, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. p. d.: Z Żebrowska.
olej, płyta; 33,5 x 41 cm;
sygn. i dat. p. d.: L. Grzegorczyk 79;
na odwrocie oprawy stemple artystki: LIDIA GRZEGORCZYK ARTYSTA MALARZ / ... / KRAKÓW oraz adnotacja: 42 x 35 olej / Jesień (czerwonym tuszem).
olej, płótno; 97 x 77 cm.
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: M. Chmielek;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Magdalena Chmielek „Untitled” 2022 (tuszem).
technika mieszana, płyta; 80 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MAKSYMILIAN / KREUTZ - MAJEWSKI / 2024/4.
piórko, tusz, papier; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d. axer 72;
na odwrocie pieczątka autorska: OTTO / AXER (w prostokącie).
litografia barwna, papier; 30 x 51,5 (w świetle passe-partout).
Grafika była obwolutą do albumu wydanego przez Andre Saureta w 1960 w Monte Carlo. Grafika odbita u Mourlota w Paryżu (1960).
fotografia barwna, papier fotograficzny; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: NATALIA LL 1972. 27/35, późniejszy wydruk autorski.
gwasz, karton; 29,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
litografia barwna, papier, 49,5 x 64 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Mane-Katz (na kamieniu) oraz p. d.: MOURLOT LITH. - MANARANCHE GRAV (na kamieniu).
tusz, kredka, papier; 36 x 60 cm;
opisana l. d.: "Eulalia" (ołówkiem), sygn. i dat. p. d.: B.Gawdzik 03 (ołówkiem).
akwaforta, papier; 21,5 x 39,5 cm (odcisk płyty), 26 x 42 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
opisany l. d.: "Czarodziej z prowincji" (ołówkiem), śr. d.: C3 e a (ołówkiem), sygn. i dat. p. d.: JOpaliy 88 (ołówkiem).
technika własna, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Maggie Małgorzta Bieniek 2003.
Niewielkie rozdarcie papieru w obrębie kompozycji.
technika własna (monotypia, akwarela?), papier; 41,5 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: D. L. / KLUZA.