Wróć do artystów
DW
Od ponad ćwierć wieku mieszka w Kielcach, pracuje w zawodzie grafika komputerowego. Jest zodiakalnym bykiem. Jego fotografie można oglądać między innymi w prasie ogólnopolskiej, np.: piśmie użytkowników sprzętu foto i video "Foto-Kurier", piśmie salezjańskiego ruchu młodzieżowego "Kontakt ", "Łowiec Polski", "Gazeta Kielecka", "Wałbrzyski Informator Kulturalny", "Policja 997". miesięczniku fotograficznym "FOTO", miesięczniku "Koń Polski", "Gazecie Wyborczej", miesięczniku "Sudety", "Podróże", dwutygodniku leśników i przyjaciół lasu "Las Polski", wydawnictwie "Reader\'s Digest", jak i w prasie regionalnej: Świętokrzyskim Magazynie Kulturalno Artystycznym "Dedal", piśmie świętokrzyskim "Nasza Baba Jaga" oraz "Ikar" i "Teraz".

Głównym tematem twórczych zainteresowań Wojciecha Domagały jest krajobraz, przyroda, martwa natura, architektura i makrofotografia. Oprócz fotografii interesuje się historią, turystyką, literaturą i tematyką regionalną. Wolny czas spędza aktywnie uprawiając turystykę pieszą w Górach Świętokrzyskich i na Ponidziu.

Jest laureatem wielu konkursów fotograficznych, jak również bierze czynny udział w licznych wystawach o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowych. Prace tego fotografika zostały pokazane na wielu międzynarodowych konkursach fotografii artystycznej pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP oraz PSA Photographic Society of America.
DOMAGAŁA Wojciech nie posiada obiektów w aukcjach nadchodzących