Absolwent UMCS w Lublinie. Po ukończeniu nauki pomagał ojcu prowadzić pracownie konserwacji dzieł sztuki. Pierwszą indywidualna wystawę miał w 1961 r. Maluje w plenerze. Jego obrazy jego są pełne kolorów i słonecznego blasku.