Wróć do artystów
BM
"Nazywam się Michał Budzyński i jestem członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody (ZPFP), Podbeskidzkiej Grupy Fotograficznej (PGF) oraz amerykańskiej organizacji National Widlife Federation. Na codzień jednak uczęszczam do LO w Bielsku-Białej. Mieszkam niedaleko tego malowniczego miasta, w Beskidach; w miejscu otoczonym wspaniałymi widokami i latem pełnym zieleni, a w zimie zasypanym śniegiem. Chęć podzielenia się niezwykłością natury wpłynęła na moje zainteresowanie fotografią.

Od 2006 roku próbuję swoich sił w uwiecznianiu przyrody oraz miejsc niedotkniętych współczesną cywilizacją - miejsc, gdzie ludzie od lat żyją swoim własnym rytmem. Ostatnio coraz więcej czasu poświęcam pejzażom - szczególnie polskim górom. Aby zobaczyć efekty mojej pracy, zapraszam do przejrzenia portfolia lub galerii.

Za moje największe osiągnięcie uważam dwukrotne zdobycie wyróżnienia w najbardziej prestiżowym konkursie fotografii przyrodniczej na świecie: BBC Wildlife Photographer of the Year (2007 i 2008)."/Michał Budzyński)
BUDZYŃSKI Michał nie posiada obiektów w aukcjach nadchodzących