Wróć do artystów
SJ

SŁUPSKA-MARON Joanna

(ur. 1977)
Dodaj do listy życzeń
(0)

Ukończyła studia w zakresie grafiki na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Instytucie Sztuk Pięknych w Lublinie. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie teatr i film. Studentka studiów doktoranckich na Wydziale Humanistycznym UMCS w Instytucie Kulturoznawstwa.
Twórczość w dziedzinie: grafiki, ilustracji, instalacji i fotografii. Autorka wystaw zbiorowych i indywidualnych, brała udział w ogólnopolskich i międzynarodowych plenerach ilustratorów, wystawach poplenerowych.
Prace prezentowała m.in.: PisArt Expo- Pisa (Włochy), "Inspiracje Fredrowskie"- BWA Zamość, "Ocalić od zapomnienia"- BWA Zamość, "Stanisław Wyspiański Legenda Młodej Polski"- BWA Zamość "Bohaterowie Miguela de Cervantesa"- BWA Zamość, Przeglądach Plastyki Zamojskiej- BWA Zamość, IDEAL CITY- BWA Zamość, "Pawilon Stabilnej Formy"- Lublin, "Graphikausstellung"- Schwabisch Hall-(Niemcy), Galeria Ateneum Młodych-Warszawa, "Zapowiada"- Opole. Prace w zbiorach: BWA-Galeria Zamojska i kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.

SŁUPSKA-MARON Joanna nie posiada obiektów w aukcjach nadchodzących