Wróć do artystów
TG

- Whielki Krasnal? założyciel oraz przywódca The Krasnals, główny malarz grupy. Studiował Architekturę na warszawskiej Politechnice; kończył ASP w Krakowie.
- Krasnal Bansky - Krasnal odpowiedzialny za akcje w terenie, malarz, graficiarz, fotograf; studiuje na ASP, robi kursy malarstwa na youtube. Studiował perspektywę z podręcznika? Plan B. Otwórz się na nowe, lepsze perspektywy dla Twojego biznesu?
- Krasnal Hałabała 1? zajmuje się marketingiem grupy oraz edycją bloga, malarz; kończył ekonomię.
- Krasnal Hałabała 2 - przygotowuje teksty, wystawy, malarz; uczy się w liceum.
- Krasnal Hałabała 3? Kurator; samouk
- Malarze współpracujący? wynajęci artyści, dostają zlecenie od grupy The Krasnals na wykonanie obrazu, nie znają członków grupy, np.: Malarz z Chin, Malarz z Odessy, Malarz z Krupówek.
 
*
Anonimowa grupa artystów krytycznie odnosząca się do aktualnych zjawisk w sztuce współczesnej, do politycznej poprawności w sferze społecznej, politycznej, również w obrębie samej sztuki. Humor czasami ciężki do przełknięcia i dwuznaczność nie pozwalająca ściśle określić opcji, które popierają, powodują kontrowersje w wielu środowiskach.
Główne miejsce działalności The Krasnals to ich blogi (polski i angielski), gdzie regularnie publikują posty, najczęściej ze swoimi obrazami i tekstami komentującymi zjawiska, które ich nurtują, fascynują lub wkurzają.

THE KRASNALS Grupa nie posiada obiektów w aukcjach nadchodzących