Wróć do artystów
TE

TROJANOWSKI Eugeniusz

(ur. 1955)
Dodaj do listy życzeń
(0)
Urodziłem się w 1955r. w rodzinie z tradycjami fotograficznymi.

Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej. Ukończyłem Studium Fotograficzne w Gdańsku. Należę jako członek rzeczywisty do Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego. Posiadam tytuł AFIAP.

W swojej twórczości sięgam do różnych gatunków fotografii od krajobrazu, architektury i reportażu po dokument i fotografię kreacyjną. Nie ulegam nurtom istniejącym we współczesnej fotografii starając się utrzymać swój niepowtarzalny styl. Myślę, że moje fotografie mają zarówno walory kolekcjonerskie, jak i estetyczno-wizualne jako prace "na ścianę" do ozdabiania mieszkań, biur, gabinetów menadżerów, klubów sportowych, sklepów, restauracji lub kawiarni. Celem prac jest pobudzanie pokładów ludzkiej wyobraźni, wywołanie skojarzeń, przypomnienie o przeżytych wydarzeniach lub po prostu przedstawienie w niebanalny sposób dobrze znanych miejsc, sytuacji i przedmiotów.

Moje prace były eksponowane na licznych wystawach ogólnopolskich oraz w Anglii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Rumunii oraz Szkocji. /Eugeniusz Trojanowski/
TROJANOWSKI Eugeniusz nie posiada obiektów w aukcjach nadchodzących