Wróć do artystów
BD
Jest Olsztynianką, od 18-tu lat mieszka w Londynie, gdzie ukończyła liczne kursy fotografii, miedzy innymi: Black & White Printing, Portrait& Portfolio Course w Central St Martins Collage of Art & Design oraz kurs historii sztuki w Holborn Literature Centre.
Przez wiele lat zajmowała sie fotografią czarno-białą i ręcznym wywoływaniem zdjęć, przy użyciu tradycyjnych metod i chemikaliów. Fascynacją były portrety i architektura.
Wciąż eksperymentuje z fotografią średniego formatu, za pomocą aparatów Hasselblad i Holga.

Podczas szybkiego rozwoju fotografii cyfrowej, niechętnie ale "pod presją" Dorota złamała swoje zasady i zaczęła również używać aparatów cyfrowych.

Zrealizowała wiele projektów, prace wyprodukowane na koszt własny są dla niej tak samo ważne jak płatne zlecenia. 
Przede wszystkim kieruje się pasją, jedną z nich od wielu lat jest moda i z tym tematem Dorota wiąże najbliższą przyszłość.
Oprócz fotografii Dorota przez 4 lata prowadziła stoisko vintage na słynnym Portobello Market, w dzielnicy Notting Hill. 
Przez kilka lat pracowała jako stylistka dla sieci sklepów New Look, oraz współpracowała z projektantką mody vintage Selena Francis-Bryden, której książka na ten temat, ze zdjęciami Doroty, ukazała się w 2010r. Od 2 lat Dorota jest członkiem i współorganizatorką eventów artystycznych Freak Art Show.
BEAU-INGLE Dorota nie posiada obiektów w aukcjach nadchodzących