O NAS

Portal Artinfo.pl jest najstarszą w Polsce platformą, która gromadzi wiedzę o polskim rynku dzieł sztuki.


Portal Artinfo.pl istnieje od 2000 roku i jest najstarszą w Polsce platformą, która gromadzi wiedzę o polskim rynku dzieł sztuki.
Artinfo.pl publikuje katalogi aukcyjne nadsyłane przez domy aukcyjne, galerie i antykwariaty, umożliwiając swoim Czytelnikom wygodny przegląd najbardziej bieżącej oferty na aukcjach w Polsce i za granicą. Artinfo.pl dostarcza narzędzia do samodzielnego licytowania bez konieczności osobistego uczestniczenia w wydarzeniach, pośredniczy w zakupach dla Klientów i w sposób kompleksowy wspiera ich w procesie budowania kolekcji. Na zlecenie Kolekcjonerów eksperci Artinfo.pl przeglądają rynek aukcyjny i oferty galerii w poszukiwaniu dzieł dopasowanych do profilu kolekcji, opracowują dedykowane propozycje zakupowe i reprezentują Klienta przy finalizowaniu transakcji.

Artinfo.pl edukuje, informuje i wprowadza swoich Czytelników w świat wystaw, targów, rekordów aukcyjnych, rozwijając ich kompetencje kolekcjonerskie. Swoim Subskrybentom zapewnia dostęp do największej, unikalnej i stale aktualizowanej bazy notowań aukcyjnych już od 2000 roku. Na podstawie tysięcy danych tworzy raporty (m.in. prestiżowy i ceniony w środowisku Raport Roczny), analizy i rankingi artystów. Portal zgromadził stałą publiczność - gości na swoich łamach kolekcjonerów, inwestorów, kuratorów, dziennikarzy i wszystkich zainteresowanych wszechstronnym i wiarygodnym dostępem do informacji o rynku dzieł sztuki w Polsce i na świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z przewodnikiem JAK LICYTOWAĆ z Artinfo.pl: https://artinfo.pl/artinformacje/jak-licytowac-z-artinfo