Aukcja Allegro w ramach Targów Sztuki Dostępnej!


14.11.2019 - 14.11.2019

Aukcja w Strefie Kolekcjonera Allegro - okazja, żeby kupić dobre dzieła sztuki po przystępnych cenach! Licytuj do 14 listopada br.

https://allegro.pl/zobacz/strefa-kolekcjonera

 

 

Czy można kupić oryginalne dzieło znanego artysty w cenie nie przekraczającej 5 tys. zł? Tak! Będzie to możliwe na listopadowych Targach Sztuki Dostępnej. Do sprzedaży zostaną wystawione tysiące dobrych i niedrogich dzieł sztuki, wśród nich prawdziwe perełki dla kolekcjonerów. 

Przypomnijmy: Targi Sztuki Dostępnej to jedyne w Polsce profesjonalne targi sztuki z limitem ceny. Żadne z oferowanych tu dzieł nie może kosztować więcej niż 5 tys. zł. Pierwsze Targi odbyły się na początku marca w Warszawie i przyciągnęły ponad 3 500 gości. Skala transakcji była imponująca: w ciągu dwóch dni sprzedano w sumie około 900 dzieł sztuki!

Drugie Targi Sztuki Dostępnej odbędą się w dniach 16 i 17 listopada 2019 roku w budynku BABKA do wynajęcia w Warszawie (ul. Młocińska 5/7). Swoją ofertę zaprezentują zarówno galerie, jak i artyści indywidualni. Pokazane zostaną różne gatunki sztuki współczesnej: od malarstwa, grafiki, po rzeźbę i fotografię artystyczną.

Mecenasem drugiej edycji Targów Sztuki Dostępnej jest Allegro, które tuż przed wydarzeniem - do 14 listopada -  uruchomi specjalną, internetową akcję sprzedaży niedrogich dzieł sztuki. Klienci znajdą tam także prace oferowane przez wystawców Targów. Prace wylicytowane będzie można np. odebrać na Targach. Zakupów będzie mógł dokonać każdy, wystarczy założyć konto na Allegro! 

Allegro zaaranżuje w przestrzenni wystawienniczej Targów własną strefę, gdzie będzie można odpocząć i napić się kawy.