Eksperymentalna wystawa fotograficzna, która przenika do wnętrza miasta, odkrywając jego enigmatyczne oblicze. Prace artysty zapraszają widza do spaceru po nietypowych perspektywach, gdzie granice między rzeczywistością, a interpretacją zostają rozmyte. Wystawa bada intymność spojrzenia na codzienność, zacierając granice między przestrzenią zewnętrzną a wewnętrznymi przeżyciami. Obiekty, które zazwyczaj umykają uwadze, stają się centralnym punktem, a ich symbolika skrywa głębsze znaczenia. Eksplorując również aspekt percepcji - nie tylko jako doświadczenie wizualne - ale jako zjawisko psychiczne, które wpływa na naszą interpretację świata. Zdjęcia wywołują skojarzenia, kwestionując granice między tym, co widoczne a tym, co ukryte, stawiając pytania o to, co kryje się w naszych umysłach.
Wiktor Lekston - twórca analogowych teledysków, który oddaje hołd estetyce VHS i psychodelicznym wizjom minionych lat. Współpracując z zespołami z różnych części świata, głównie USA, tworzy teledyski pełne surowości, eksplozji barw i form, które wciągają widza w transową i psychodeliczną podróż. Są one tworzone od podstaw analogowo, wykorzystuje przy tym przerobione miksery VHS i technikę ze stężeniem zwrotnym obrazu. Jego artystyczny język wzbogaca również zamiłowanie do kina eksploatacyjnego, którego jest ogromnym fanem i czerpie inspiracje do swoich projektów. Wiktor zajmuje się również muzyką, kolażami, filmami krótkometrażowymi i fotografią.
Współpracował z BWA przy tworzeniu wystawy "Otto Schier. Pracownia Architektoniczna", gdzie wykonał zdjęcia obiektów, które zaprojektował Otto Schier.