Art in House Dom Aukcyjny

Aukcja "Znów będą wakacje" - czyli lato w sztuce

21.06.2024 piątek

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

70 obiektów
01
01

Avanti, 2024

olej, płótno, 70 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Wspomnienie wakacji, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Flora, 2022

olej, płótno, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

04
04

Igor VOLOSNIKOV (ur. 1964, Kirow na Uralu)

Sundive, 2023

olej, płótno, 97 x 77 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Grażyna JEŻAK (ur. 1958, Otwock)

Bar Principal, 2024

olej, płótno, 100 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Wieczór gondoliera, 2021

akryl, płótno, 90 x 65 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

07
07

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

3 x nie, 2021

akryl, płótno, 80 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

08
08

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943, Kielce)

Podane na tacy I z XX

inkografia, papier, 23 x 29 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Anna PIOTROWIAK (ur. 1983, Kijów)

Rejsowanie, 2024

akryl, płótno, 40 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Kolory nieba - Wschód słońca, 2023

akryl, płótno, 60 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Magdalena LASKOWSKA (ur. 1985, Warszawa)

Pewnego razu w Sopocie, 2021

akryl, płótno, 81 x 65 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

12
12

Zmysły ciszy VI, 2024

akryl, płótno, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Brzeg morski, 2023

olej, płótno, 90 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Joanna MIESZKO (ur. 1969, Trzcińsko-Zdrój)

Kazimierz Dolny (NR XI 195-341), 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

11-A118, 2011

akryl, pastel, płótno, 100 x 150 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Jakieś inne słowa, 2024

olej, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Marlena LACHOWSKA (ur. 1988, Stalowa Wola)

Siła, 2024

akryl, płótno, 120 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Kobieta w białym turbanie, 2024

pastel, karton, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Marta CIUĆKA (ur. 1971, Warszawa)

In bloom, 2024

olej, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Ogród iluzji, 2024

olej, technika własna, płótno, 60 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Tomasz KOPER (ur. 1968, Płock)

Dziewczyna z papugą, 2024

olej, płótno, 92 x 73 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Zapatrzona, 2021

olej, płótno, 95 x 65 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

23
23

Filiżanka, 2024

akryl, płótno, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Betty blue, 2024

olej, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Lato tajemnic, 2024

akryl, płótno, 46 x 46 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Raj, 2024

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Poza horyzontem, 2024

akryl, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Suenos escenicos, 2023

olej, akryl, płótno, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Wszystko jest energią, 2024

olej, płótno, 90 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Na wakacjach u Klimta w ogrodzie, 2024

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Daleka podróż, 2010

olej, płótno, 50 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Pejzaż ze stołem, 2023

akryl, płótno, 60 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Kanał Sueski, 2015

olej, płótno, 65 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

34
34

Lato na wsi, 2022

olej, płótno, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Dziewczynka z psem - Pole Mokotowskie, 2024

akryl, płótno, 50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Michał OSTANIEWICZ (ur. 1952, Warszawa)

Pejzaż z widokiem na zatokę, 2023

akryl, płótno, 50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Artem TULIUK (ur. 1981)

Dusza pustyni, 2024

olej, płótno, 90 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Zapach poziomek, 2024

akryl, płótno, 60 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Eliza na wakacjach, 2024

akwarela, papier, 51 x 36 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Jolanta STRZELCZYK (ur. 1986, Wieluń)

W szampańskim nastroju, 2024

olej, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Fun and sun, 2024

akryl, płótno, 120 x 200 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Cudowna podróż, 2023

akryl, płótno, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

David PATARAIA (ur. 1971, Lanczchuti-Kwemo Czibati (Gruzja))

Powrót do domu, 2011

olej, płyta, 60 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

44
44

Kwartet na wakacjach, 2024

akryl, płyta, 80 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Danuta LESZCZYŃSKA (ur. 1978, Leszno)

Ventum, 2024

akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Czas zatrzymany, 2024

akryl, płótno, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Letni bukiet, 2024

olej, akryl, płótno, 120 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Majówka na trawie, 2024

akryl, płótno, 80 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Najpiękniejszy, 2024

akryl, płótno, 90 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Kot i słońce, 2023

olej, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł