Stowarzyszenie WIELKIE SERCE

XXVIII Aukcja Wielkiego Serca

16.11.2019 sobota

15:00

Stowarzyszenie WIELKIE SERCE

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”, ul. Marii Konopnickiej 26

Kraków

09.11 - 15.11.2019

Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, pl. Szczepański 3a

Kraków

214 obiektów
001
001

Magdalena ABAKANOWICZ (1930 Falenty - 2017 Warszawa)

Z cyklu: „Oko”, 1992

tusz na papierze, 25x32 cm

Cena wywoławcza:

200 zł

002
002

Agma

„Di Maria”, 2014

akryl na płótnie, 50x100 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

003
003

Sylwester AMBROZIAK (ur. 1964, Łowicz)

Bez tytułu, 2012

rysunek tuszem na papierze, 21x29,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

004
004

Michał BACA (ur. 1958r.)

„Buduar”, 2019

olej na płótnie, 58x48 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

005
005

Roman BANASZEWSKI (ur. 1932 r.)

„Spojrzenia”, 2002

litografia, e/a, 50x32,5 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

006
006

Anna BANYŚ

Bez tytułu, 2009

gwasz na papierze czerpanym, 70x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

007
007

Tomasz BARAN (ur. 1985, Stalowa Wola)

„Mühldorf”, 2019

olej na płótnie, 30x25 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

008
008

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

Bez tytułu, 10.04.2019

Odbitka wykonana w Muzeum Historycznym w Sanoku z oryginalnego zapisu Zdzisława Beksińskiego. Nakład limitowany, 30/60, 48x33 cm.
Dar Muzeum Historycznego w Sanoku.

Cena wywoławcza:

200 zł

009
009

Janina REBROW-BERDAK (ur. 1933, Zamość)

Bez tytułu, 1988

olej na płótnie, 45x60,5 cm, sygn.
Dar Rodziny

Cena wywoławcza:

200 zł

010
010

Stefan BERDAK (ur. 1927r)

„Widok na drogę”

olej na płótnie, 46x60,5 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

200 zł

011
011

Jan BERDYSZAK (1934 Zawory - 2014 Poznań)

„Après passe-partout”, 2002

akryl na kartonie, 57x80 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

200 zł

012
012

Marcin BERDYSZAK (ur. 1964r. Poznań)

„Życie wewnętrzne sztucznego”, 2012

collage, 100x70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

013
013

Bettina BEREŚ (ur. 1958)

„Nie musisz golić się Różyczko”, 2019

linoryt, 4/10, 70x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

014
014

Beata BIGAJ (ur. 1972)

Bez tytułu, 1997

tempera na kartonie, 100x70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

015
015

Monika BLATTON

„Lato”, 2017

olej na płótnie, 40x30 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

016
016

Zbigniew BLUKACZ (ur. 1961)

„Ćwiczenie z basenu”, 2019

olej na płótnie, 56x56 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

017
017

Ewa BORKOWSKA

„Brzoza”, 2018

akryl na płótnie, 80x60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

018
018

Tymek BOROWSKI (ur. 1984)

Bez tytułu, 2019

tusz, akryl na papierze, 23x31 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

019
019

Elżbieta BORYSŁAWSKA

„Kwiaty”, 2005

pastel olejny, 40x50 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

020
020

Agata BUCZEK (ur. 1988)

„Lemoniada”, 2018

akryl, technika własna na płótnie, 100x80 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

021
021

Dorota BUCZKOWSKA (ur. 1971)

Z cyklu: „Śniadania”, 2018

olej na płótnie, 50x65 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

022
022

Rafał BUJNOWSKI (ur. 1974)

Z cyklu: „Plastyka a higiena”, 2019

olej na papierze, 26x22,5 cm.
Praca reprodukowana i sygnowana w albumie "Plastyka a higiena" (2019), stanowiącej wspólny obiekt licytacji.
Papierowa praca została oprawiona i zabezpieczona konserwatorsko.

Cena wywoławcza:

200 zł

023
023

Franciszek BUNSCH (ur. 1926r.)

“Navigare necesse est “, 2019

linoryt, 33x20 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

024
024

Arkadiusz BURDA

„Człowiek i gwiazda”, 1999

linoryt, 4/14, 16,5x12 cm, sygn. p.d.
Dar osoby prywatnej.

Cena wywoławcza:

200 zł

025
025

Katarzyna CELEK (ur.1988)

„Wędrowcy”, 2016

akryl na płótnie, 54,5x65 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

026
026

Marc CHAGALL (1887-1985)

„Wedding Night”

grafika z cyklu: Daphnis and Chloe. Wyd. George Braziller, New York, USA- 1977 - za zgodą artysty. Prawa autorskie: Les Editions Verve", Paris 1961 , 47,6 x 32,1 cm.
Dar osoby prywatnej.

Cena wywoławcza:

200 zł

027
027

Marek CHLANDA (ur.1954 r.)

“Sub specie aeternitatis”, G, 2016/17

grafit, węgiel, kredka na papierze czerpanym, 63x87 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

028
028

Izabella CHMIELIŃSKA-ZBROŻEK

„Monika”, 1986

olej na płótnie, 92x60 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

029
029

Bogna CZECHOWSKA-ORLIŃSKA (ur. 1962)

Bez tytułu, 2008

pastel olejna, 80x55 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

030
030

Beata CZELUŚNIAK

„tu nie ma róż”, 2018

akryl na płótnie, 70x100 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

031
031

Dawid CZYCZ (ur. 1986)

Bez tytułu, 2015

olej na płótnie, 35x25 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

032
032

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Bez tytułu (380), 2011

olej na płótnie, 13x18 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

033
033

Salvador DALI (1904-1989)

„Judas”, 1970

grafika z cyklu „Biblia Sacra”- wydana za zgodą autora, wydawca: „Doubleday and Company”, Inc. New York, USA, 29x20,7 cm, sygn. w płycie.
Dar osoby prywatnej.

Cena wywoławcza:

200 zł

034
034

Jacek DITTWALD (ur. 1959, Warszawa)

„Galaktyka Wielkiego Serca”, 2019

akryl na płótnie, 90x90 cm , sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

035
035

Aleksander DMITRUK

„Mapa skarbów z dzieciństwa”, 2019

akwaforta, 6/50, 25x18 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

036
036

Jerzy DMITRUK (ur. 1960, Sępopol)

Z cyklu: Pejzaż urodzaju „Za rogi byka branie i zwyciężanie”, 2018

akwaforta, e/a, 50x36 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

037
037

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993

pastel, 50x70 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

038
038

Jakub DOMINIK (ur. 1956)

„Wiosna”

grafika komputerowa, e/a, 47x42 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

039
039

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

grafika komputerowa, e/a, 60,5x72 cm, sygn.
Dar Rodziny.

Cena wywoławcza:

200 zł

040
040

Tomasz DOMINIK (ur. 1955)

„Brockhaus Lexikon: Feuerspritze”, 2019

litografia, 5/5, 50x64 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

041
041

Stefan DOUSA

brąz lany na wosk tracony, 20x24 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

042
042

Kazimierz DREJAS

„Zbliżenie XIX”, 2014

olej na płótnie, 61x61 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

043
043

Stanisław DRÓŻDŻ (1939 - 2009)

„Data moich urodzin”, 1975/2008

wydruk na płycie, 35x67 cm, (autentyczność potwierdzona przez żonę Artysty).
Dar Pani Anny Dróżdż.

Cena wywoławcza:

200 zł

044
044

Joanna DUDZIAK

„Imaginacje”, 2019

olej na płótnie, 40x40 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

045
045

Edward DWURNIK (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

„Hannower”, 2006

inkografia,7/100, 30x40 cm, sygn.
Dar od serca dla serca.

Cena wywoławcza:

200 zł

046
046

Mariusz DYDO (ur. 1979)

„Żubr XL”- model: Panek, 2017

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona 24 karatowym złotem, 22x30x13 cm, sygnowany i numerowany u dołu.

Cena wywoławcza:

200 zł

047
047

Marek EJSMOND-ŚLUSARCZYK (ur. 1974)

„Stosunki przestrzenne (3)”, 2013

akryl na płótnie, 50x61 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

048
048

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

Bez tytułu, 2017

grafika komputerowa, e/a, 30x21 cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

049
049

Ziemowit FINCEK (ur. 1988, Kalisz)

„Selfie”, 2013

akryl na płótnie, 30x30cm, sygn.

Cena wywoławcza:

200 zł

050
050

Marek FIREK (ur. 1958, Kraków)

„Dwa ciała 1”, 2014

Cena wywoławcza:

200 zł