Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia Ogród Nadziei

XVI Aukcja Charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI“

23.04.2020 czwartek

19:30

CSW Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2

00-467 Warszawa

17.03 - 19.03.2020

Budynek Laboratorium CSW Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2

00-467 Warszawa

UWAGA!
Zmiana terminu. XVI Aukcja Charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI“ odbędzie się 23 kwietnia 2020 r.

Organizator aukcji dolicza 8% opłatę do ceny sprzedaży.

83 obiekty
01
01

Droga, 2019

akryl na płótnie
50 x 40 cm
opis na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

02
02

Wanda BADOWSKA-TWAROWSKA (ur. 1950, Ostrowiec Świętokrzyski)

Pejzaż syntetyczny (4), 2017

grafika komputerowa
57,5 x 38 cm
81 x 61 cm (z oprawą)
edycja 1/10
sygn. ołówkiem l.d.: Wanda Badowska-Twarowska

Cena wywoławcza:

400 zł

03
03

Stanisław BAJ (ur. 1953, Dołhobrody)

Rzeka Bug - wieczór, 2017

olej na płótnie
30 x 70 cm
sygn. p.d.: S. BAJ, sygn. i opis na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

04
04

Zielona wyspa, 2015

olej na płótnie
60 x 60 cm
sygn. l.d.: K.BANAŚ'15

Cena wywoławcza:

400 zł

05
05

Karol BĄK (ur. 1961)

SPE, 2020

olej na desce
30 x 40 cm
40 x 50 cm (z oprawą)
sygn. p.d.: Bąk, opis i pieczątka autorska na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

06
06

Igraszki z wiatrem (4), 2019

linoryt na autorskim papierze czerpanym
31 x 25 cm (format matrycy),
42,5 x 30 cm (format papieru)
53 x 43 (z oprawą)
edycja 8/20
opis ołówkiem l.d., sygn. ołówkiem p.d.: K. Betlińska 2019

Cena wywoławcza:

400 zł

07
07

Wiosna, 2011

ekolina na papierze Fabriano
30 x 40 cm
43 x 53 cm (z oprawą)
sygn. p.d.: TCzarnecki 2011, pieczątka autorska na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

08
08

Tygrys, 2017

olej na płótnie
70 x 111 cm
sygn. wewnątrz kompozycji: PD 2017

Cena wywoławcza:

400 zł

09
09

Bez tytułu, 1993

pastel na kolorowym papierze
50 x 70 cm
53 x 73 cm (z oprawą)
sygn. i data p.d.: Jan Dobkowski 1993

Cena wywoławcza:

400 zł

10
10

Ubi Sunt, 2019

olej na płótnie
100 x 100 cm
opis na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

11
11

Jan DUBROWIN (ur. 1957, Piotrków Trybunalski)

Rudowłosa, 2018

olej na płótnie
40 x 30 cm
49 x 39 cm (z oprawą)
sygn. p.d.: J. DUBROWIN, opis na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

12
12

Mariusz DYDO (ur. 1979)

Air Moose model Snake, 2020

ceramika szkliwiona
21 x 16 x 17 cm
od spodu logo autora i opis numeryczny: 59/2020

Cena wywoławcza:

400 zł

13
13

Przed burzą, 2020

akryl na płótnie
35 x 65 cm
sygn. na odwrociu: Izabela Gałązka 2020

Cena wywoławcza:

400 zł

14
14

Przed grotą króla gór, 2017

olej na płótnie
80 x 70 cm
sygn. p.d.: J. Godziszewski ’17, opis i pieczątka autorska na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

15
15

Ryszard GRZYB (ur. 1956, Sosnowiec)

Żółw, 1993/2003

serigrafia
30 x 40 cm
31 x 41 cm (z oprawą)
sygn., opis i data p.d.: Ryszard Grzyb serigrafia egzemplarz autorski 1993/2003

Cena wywoławcza:

400 zł

16
16

Do not walk in the woods, 2017

silikon budowlany na płótnie
80 x 100 cm
nalepka autorska na odwrociu
dołączony certyfikat autentyczności
zgodnie z zaleceniem autorki, praca ma charakter terapeutyczny, szczególnie przy jej dotykaniu

Cena wywoławcza:

400 zł

17
17

Konrad HAMADA (ur. 1981, Kraków)

Zamek Ujazdowski w marcu, 2020

olej na płótnie, matowy weniks
50 x 70 cm
sygnatura p.d.: Konrad Hamada 2020

Cena wywoławcza:

400 zł

18
18

Cytryny, 2003

olej na płycie
52 x 55 cm
60 x 63 cm (z oprawą)
sygn. i data wewnątrz kompozycji: L. HARASIMOWICZ 03

Cena wywoławcza:

400 zł

19
19

Dwa brzegi, 1992

brąz, granit
50 x 30 x10 cm
sygn. na spodzie postumentu: Majid Jammoul

Cena wywoławcza:

400 zł

20
20

Krajobraz tropikalny, 2019

olej na płótnie
80 x 100 cm
opis na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

21
21

Za opłotkami, 2009

akryl, olej na płótnie
80 x 90 cm
82,5 x 92,5 cm (z oprawą)
sygn. i data p.d.: J. Jasiński 2009, opis na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

22
22

Anarchiści, 2015-2019

akryl, olej, putrido na płótnie
90 x 75 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

23
23

Pastuszek, 2019

tempera, kredka olejna na papierze
70 x 50 cm
80 x 60 cm (z oprawą)
ołówkiem: opis l.d.: Pastuszek, sygn. p.d.: MJędrczak 2019 z pieczątką autorską
dołączony opis z pieczątką autorską na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

24
24

Z serii Human - 7

technika własna na papierze
70 x 50 cm
81 x 61 cm (z oprawą)
ołówkiem: opis l.d.: Human 7, sygn. p.d.: Jolanta Johnsson

Cena wywoławcza:

400 zł

25
25

Andrzej KALINA (ur. 1952, Lidzbark)

W moim ogrodzie z cyklu Mój pejzaż, 2018

gipsografia
58,5 x 41 cm
73 x 53 cm (z oprawą)
unikat
sygn. i opis na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

26
26

Studium pleców, 2019

olej na płótnie
50 x 40 cm
72 x 62 cm (z oprawą)
sygn. p.d.: KARGOL 19, opis i pieczęć autorska na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

27
27

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Miasto, 2020

akryl na płótnie
50 x 40 cm
opis na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

28
28

Anna KŁOS (ur. 1973)

Journey, 2019

kolaż na tekturze
24 x 18 cm
27 x 21,7 cm (z oprawą)
sygn. p.d.: a. k. ’19

Cena wywoławcza:

400 zł

29
29

Zimowe trawy, 2017

olej na płótnie
50 x 40 cm
sygn. p.d.: M.KONIECZNY, opis na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

30
30

Pij mleko, 2012

druk cyfrowy, akryl na płótnie
2x (30 x 30 cm), dyptyk
lewa część dyptypu: sygn. i opis na prawym boku: Dominika Korzeniowska/ Pij mleko,
prawa część dyptyku: sygn. na lewym boku: Dominika Korzeniowska/ Pij mleko

Cena wywoławcza:

400 zł

31
31

Piotr C. KOWALSKI (ur. 1951, Mieszków)

Piła podobna do tej, którą 26.11.2017 roku wysłałem Ministrowi Środowiska, 2019

rdza i wlepki na płótnie
40 x 60 cm
obraz dwustronny
szczegółowy opis i pieczątka autorska na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

32
32

Zachód słońca II, 1976

olej na płótnie
80 x 100 cm
83 x 102 cm (z oprawą)
sygn. i data wewnątrz kompozycji: S. Krzyształowski 976
oryginalna metryka na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

33
33

Miś, 2015

olej na płótnie
60 x 80 cm
sygn. p.d.: Janusz Kulikowski 15

Cena wywoławcza:

400 zł

34
34

Droga, 2019

technika własna
100 x 100 cm
sygn. p.d.: BKUZIO

Cena wywoławcza:

400 zł

35
35

Henryk LASKOWSKI (ur. 1951, Żary)

Brama (Błękit paryski) z cyklu Montmartre, 2017

akryl na płótnie
38 x 46 cm
opis na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

36
36

Ilustracja do książki Justyny Bednarek "Banda Czarnej Frotté", 2019

tusz na papierze
29,7 x 42 cm
41 x 51 cm (z oprawą)
sygn. ołówkiem l.d.: Daniel de Latour

Cena wywoławcza:

400 zł

37
37

Ilustracja do książki Justyny Bednarek "Banda Czarnej Frotté", rozdział ósmy, 2019

tusz na papierze
29,7 x 42 cm
41 x 51 cm (z oprawą)
sygn. ołówkiem wewnątrz kompozycji: Daniel de Latour

Cena wywoławcza:

400 zł

38
38

Ilustracja do książki Justyny Bednarek "Banda Czarnej Frotté", 2020

tusz na papierze
29,7 x 21 cm
41 x 31 cm (z oprawą)
sygn. ołówkiem p.d.: Daniel de Latour

Cena wywoławcza:

400 zł

39
39

Wierzba w Żeleźnikowej, 2017

olej na płótnie
54 x 65 cm
55 x 66 cm (z oprawą)
sygn. l.d.: Anna Lewińska, opis i pieczątki autorskie na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

40
40

Jacek (Jack) LIPOWCZAN (ur. 1951, Istebna)

Och te kariery... - a miało być jak w raju, 2017

olej na desce
65 x 50 cm
83,4 x 68,3 cm (z oprawą)
sygn. i data wewnątrz kompozycji: Jali 05-06/17 No 131, sygn. i opis na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

41
41

Krzysztof ŁOZOWSKI (ur. 1970 Sosnowiec)

Zalotnicy, 2018

akryl na grubej desce,
55 x 24 x 3,5 cm
sygn. l.d.: K. Łozowski 2018, opis na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

42
42

Prakseda, 2020

pastel olejny na papierze
70 x 50 cm
71 x 51 cm (z oprawą)
sygn. l.b.: Agnieszka Łukaszewska 2020, opis na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

43
43

Stanisław, 2020

pastel olejny na papierze
70 x 50 cm
71 x 51 cm (z oprawą)

Cena wywoławcza:

400 zł

44
44

Za oknem, 2019,

akryl na płótnie
38 x 46 cm
sygn. p.d. wewnątrz kompozycji: M19, opis na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł

45
45

Smart Boredom, 2015

kolaż na papierze
28 x 22 cm
42 x 36 cm (z oprawą)

Cena wywoławcza:

400 zł

46
46

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948, Kotlice)

Dziewczyna, 2019

akwarela na papierze
26,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy)
45 x 35 cm (z oprawą)
opis l.g.: Dziewczyna, data i sygn. l.d.: 2019 Franciszek Maśluszczak

Cena wywoławcza:

400 zł

47
47

Happy driver, 2014

akryl na płótnie
45 x 55 cm
sygn. i opis na odwrociu: Jola Michalak Yolander „Jupii”

Cena wywoławcza:

400 zł

48
48

Bez tytułu, 2008

pastel, monotypia na papierze
48 x 72 cm (w świetle oprawy)
73 x 95 cm (z oprawą)
sygn. p.g.: MINCIEL 2007-8

Cena wywoławcza:

400 zł

49
49

Jan MŁODOŻENIEC (Warszawa 1929 - Warszawa 2000)

Legenda, 1993

offset na papierze
99 x 69,5 cm
plakat teatralny do sztuki Stanisława Wyspiańskiego dla Teatru Studio w Warszawie

Cena wywoławcza:

400 zł

50
50

Słoneczne tulipany, 2019

olej na płótnie
30 x 30 cm
sygn. p.d.: B.M., opis na odwrociu

Cena wywoławcza:

400 zł