Mazowiecki Dom Aukcyjny

XIII Aukcja Sztuki

04.07.2021 niedziela

19:30

Mazowiecki Dom Aukcyjny

ul. Mazowiecka 10

00-048 Warszawa

07.06 - 04.07.2021

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.

94 obiekty
01
01

Pielgrzym II praca z cyklu Toskania, 2021

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Wymarzona chwila z cyklu Liryka dnia, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł

03
03

From Seeside, 2021

akryl, emulsja winylowa, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Monika SIWIEC (ur. 1995, Lubliniec)

Powiew wiosny, 2021

olej, płótno, 120 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Whisper, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Sylwia JÓŹWIAK (ur. 1990, Pułtusk)

Ladyfly, 2021

akryl, płotno, 50 x70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Poranek, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Girl with a book, 2021

brąz, 18 x 20 x18 cm

Cena wywoławcza:

1 100 zł

09
09

Ecce Homo II 11/12, 2020

aluminium patynowane, marmur, wys. 33 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Gabriela PAWLICKA (ur. 1992, Warszawa)

Mustang seria Choco Gold, 2021

ceramika szkliwiona, szlagmetal, wys. 33 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

11
11

City of 400 Windows, 2021

akryl, płótno 130 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Akt, 2021

olej, płótno, 70 x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Symfonia majowa,2021

akryl, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

14
14

Wieczór, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

15
15

David PATARAIA (ur. 1971, Lanczchuti-Kwemo Czibati (Gruzja))

bez tytułu, 2013

olej, płótno, 73 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 400 zł

16
16

Karina GÓRA (ur. 1973, Tomaszów Mazowiecki)

Bezwiednie, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

17
17

Bezsenność, 2021

olej, płótno, 90 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Gry wiosenne, 2021

ceramika syntetyczna, marmur, 35,6 x 22,5 x13,5 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

19
19

Smog nad Wisłą, 2021

olej, płótno, 120 x 50 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

20
20

Niepewność, 2021

akryl, płótno, 50x 70 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

21
21

z cyklu Sunset Shine, 2021

akryl, płótno, 100 x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Bursztynowe łodzie, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

23
23

Wyspa, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

W inny wymiar, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Grażyna JEŻAK (ur. 1958, Otwock)

Widzieć więcej, 2019

olej, płótno, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Fluid NC 01, 2021

akryl, płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Golden hour II z cyklu Toskania, 2020

akryl, technika mieszana, płótno, 120 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

Na wiślanej skarpie II, 2021

akryl, płótno, 70 x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943, Kielce)

Sąd Parysa

inkografia I/XX, 59,5 x 41,5 cm
sygnowana p.d.ołówek: ‘Olbiński’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Jakub SZYMAŃSKI (ur. 1970, Słupsk)

Terra XXIII, 2021

akryl, płótno, 70 x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Celestial blue, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Ryszard RABSZTYN (ur. 1984, Olkusz)

Game over, 2021

akryl, płyta MDF, 120 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Roziskrzenie, 2021

akryl, płótno, 120x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Taka jedna tęskni za Toskanią, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Girle in Purple rain, 2021

olej, płótno, 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

36
36

Jeździec Apokalipsy II

odlew aluminiowo-stalowy, 16 x 15 x 4,5 cm
sygn. KS01

Cena wywoławcza:

700 zł

37
37

Pociąg zwany pożądaniem, 2021

akryl, płótno, 80 x 90 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

38
38

Agnieszka BRZEZIŃSKA (ur. 1975, Wałbrzych)

Matki z cyklu Siostry, 2021

olej, płotno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Martwa natura z koszulą, 2021

olej, karton, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

40
40

Nie ma przejścia, 2020

akryl, płótno, 60 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Dziewczyna z naszyjnikiem. 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Audrey Hepburn, 2020

akryl, płótno 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

43
43

Black, 2019

akryl, płyta na ramie, 75 x 116 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Fiołki w starym wazonie, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

45
45

Piwonie, 2021

olej, płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

46
46

Pętla życia i chiński smok, 2016

olej, sitodruk, płótno, 110 x 130 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł

47
47

Which words is yours, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Kurt Cobain, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

49
49

Równowaga, 2021

akryl, płótno, 100 x 69, 5 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Zamyslenie, 2021

akryl, płótno, 46 x 55 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł