Mazowiecki Dom Aukcyjny

X Aukcja Sztuki

28.10.2020 środa

19:00

Mazowiecki Dom Aukcyjny

ul. Mazowiecka 10

00-048 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

77 obiektów
01
01

Magdalena KONOPKA (ur. 1990, Łomża)

Pragnienia, 2020

olej/płótno, 150 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Dziewczyna z autobusu, 2020

olej/płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Chwila, 2019

akryl/płótno, 70 x 80 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

04
04

Salvador, 2020

technika mieszana/płótno, 100x120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Połączenia, 2020

akryl/płótno, 100x80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Klatki 11, 2016

akryl/płótno, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Wszędzie, 2019

olej/płótno, 50 x 100 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

08
08

z cyklu Antropomorfizacje, Namiętność, 2020

technika mieszana/płótno, 100x100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Tomasz KURAN (ur. 1971)

Judyta wybierająca się do Holofernesa, 2020

akryl/płótno, 80 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Gejsza, 2019

technika mieszana/płótno, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Złociste maki, 2019

akryl/szlagmetal/płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

12
12

Akt okrywający się tiulem, 2019

olej/płótno, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Hugo GIZA (ur. 1982)

Pag-Ručica, 2020

akryl/płótno, 70 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

GB 01, 2020

akryl/płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

15
15

Linia życia, 2020

olej/płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Wiosenny przebłysk, 2019

Cena wywoławcza:

700 zł

17
17

Kora, 2020

akryl/płótno, 60 x 60 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

18
18

Frutti di mare, 2020

akryl/płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Terapia kompozycja XVI, 2019

akryl/płótno, 50 x 60 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

20
20

Portugalia, 2020

olej/płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

21
21

Madonna, 2020

akryl/płótno, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

22
22

Kobieta i Capri, 2019

olej/płótno, 30 x 40 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

23
23

Przy kawie, 2020

olej/płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Jak ptak, 2020

akryl/płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

25
25

David PATARAIA (ur. 1971, Lanczchuti-Kwemo Czibati (Gruzja))

Bez tytułu, 2013

olej/płótno, 50 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Malwina CIEŚLIK (ur. 1975, Radomsko)

Znów wędrujemy, 2018

olej/płótno, 60 x 60 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

27
27

W moim ogrodzie rozmyślam, 2020

olej/płótno, 60 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Dźwięki szukają się wzajemnie, 2019

akryl/płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

29
29

Geisha, 2020

akryl/płótno/ szlagmetal, 81 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Dvir, 2020

akryl/płótno, 80 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Ewelina LOCHMAN (ur. 1978, Rzeszów)

Widzę, 2020

akryl/płótno, 70 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

PAVO, 2020

akryl/płótno, 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

33
33

Krzysztof MALEWICZ (ur. 1981, Białystok)

Artefakty jurajskie, 2015

akryl/płótno, 90 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Bez tytułu, 2020

akryl/płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Zeus, 2019

akryl/płótno, 30 x 80 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

36
36

Nierozerwalna Przyjaźń, 2020

akryl/płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Moje życie w twoich rękach, 2018

olej/deska, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

38
38

Kobieta na tle draperii, 2020

olej/płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Katarzyna SOŁTYS (ur. 1982, Biłgoraj)

Dzikość, 2020

olej/płótno, 100 x 130 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Olena HORHOL (ur. 1994)

Flowering 26, 2020

olej/płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

41
41

Bez tytułu, 2016

technika mieszana /płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

500 zł

42
42

Bez tytułu, 2020

akryl/płótno, 120 x 120 cm

Cena wywoławcza:

900 zł

43
43

Ogórki koneserskie, 2012

akryl/płótno, 100 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Tukany, 2019

olej/płótno, 90 x 100 cm
w oprawie 98 x 108 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Diana NOWOSAD (ur. 1989 Chełm)

bez tytułu, 2019

akryl/płótno, 120 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Ogród, 2019

olej/płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

800 zł

47
47

Daniel BIAŁOWĄS (ur. 1975, Sanok)

R-28119, 2019

akryl/płótno, 60 x 60 cm

Cena wywoławcza:

600 zł

48
48

Bez tytułu, 2020

akryl/płótno, 90 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Natalia SIPURZYŃSKA (ur. 1984, Ostrów Wlkp.)

Mohito, 2019

olej/płótno, 120 x 135 cm

Cena wywoławcza:

700 zł

50
50

Nagie psy meksykańskie", 2020

olej/płótno, 80x130 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł