Art in House Dom Aukcyjny

VII Aukcja Sacrum Profanum

08.11.2024 piątek

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

72 obiekty
01
01

Wojciech BREWKA (ur. 1980, Kalisz)

Be happy (Playboy), 2017

akryl, płótno, 130 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

02
02

Igor VOLOSNIKOV (ur. 1964, Kirow na Uralu)

Pantheon 3, 2024

olej, technika własna, płótno, 98 x 79 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

I pierwszy zatrąbił, 2024

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Kamil NIEWIŃSKI (ur. 1994, Wrocław)

Ogród Rozkoszy, 2024

akryl, płótno, 100 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Matka Boska Bolesna (na wzór XV-wiecznego tryptyku), 1991

szlagmetal, technika własna, deska, 60 x 46 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

06
06

Agnieszka KORCZAK (ur. 1974, Częstochowa)

Młody Dawid, 2024

tempera, szlagmetal, deska, 50 x 55 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Bożena SIECZYŃSKA (ur. 1975, Wałbrzych)

Wolność 1c, 2024

akryl, płótno, 119 x 79 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Krzyż umbryjski, 2023

akryl, deska, 153 x 107 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Mariusz KRAWCZYK (ur. 1967, Kraków)

Katedra XI, 2005

olej, płótno, 140 x 130 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

10
10

Salvator Mundi, 2024

olej, deska, 77 x 56 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Promienistość w katedrze, 2024

olej, płótno, 90 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Teatr Nieśmiertelności Akt VI, 2008

olej, płótno, 92 x 160 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

13
13

Koncert przy pełni księżyca, 2024

olej, płótno, 100 x 81 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941, Bieniawa k. Tarnopola)

Madonna z Dzieciątkiem, 2024

olej, akryl, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Joanna MIESZKO (ur. 1969, Trzcińsko-Zdrój)

Sacreceur Paryż (XI-182-328), 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Iwan KULIK (ur. 1959)

Kuszenie, 2022

olej, płótno, 120 x 140 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Bez tytułu, 2024

akryl, płótno, 110 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Spacer anioła, 2024

olej, płótno, 90 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Kuszenie Ewy, 2024

akryl, płótno, 130 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Piotr NOGAJ (ur. 1981, Kalisz)

Matko Bosko od prasowania, 2024

olej, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Arka, 2024

olej, płótno, 90 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Muza i anioł, 2024

olej, płótno, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Vivat Italia, 2021

olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

24
24

Konrad HAMADA (ur. 1981, Kraków)

Potęga przyrody, 2024

olej, płótno, 120 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

bez tytułu, 2024

akryl, olej, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Sadness, 2024

olej, płótno, 60 x 30 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Marcin WILK (ur. 1978, Bydgoszcz)

Mezalians, 2024

olej, płótno, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Abel znaczy tchnienie, kruchość, przemijanie - historia gniewu Kaina, 2024

akryl, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Życzenie, 2024

akryl, płótno, 60 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Perspektywa tożsamości, 2024

olej, płótno, 50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Salvation, 2022

akryl, płótno, 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Cherub, 2024

olej, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Świątynia, 1990

olej, płótno, 105 x 115 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

34
34

Pstrągi i młot, 2007

olej, płótno, 30 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Kamila JARECKA (ur. 1984, Starachowice)

Angel, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

36
36

Złoty krzyż Maryi, 2024

olej, szlagmetal, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Matka słowa i obrazu, 2024

olej, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Dzieciątko z konikiem, 2024

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Św. Jerzy, 2024

akryl, płótno, 40 x 30 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Mowa dźwięków, 2024

akryl, płótno, 60 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Ewa JAWORSKA (ur. 1979)

Archanioł Gabriel, 2024

tempera, szlagmetal, deska, 53 x 19 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Ojciec Gieorgij, 2024

olej, płótno, 120 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Andrzej MASIANIS (ur. 1974, Piła)

Architekt świata, 2024

akryl, papier, 30 x 42 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Karina GÓRA (ur. 1973, Tomaszów Mazowiecki)

Zamyślony, 2024

akryl, szlagmetal, płótno, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Matka Boska z ptaszkami, 2004

akryl, płótno, 55 x 38 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Zwiastowanie IV, 2023

tempera, szlagmetal, deska, 60 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Mandylion ikona, 2003

tempera, szlagmetal, deska, 20 x 30 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Bez tytułu, 2024

akryl, płótno, 120 x 200 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Anioł, 2024

olej, szlagmetal, deska, 36 x 25,5 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

51
51

Virgines Capitales, 2024

akryl, płótno, 130 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł