Boguta Art

VI Aukcja Malarstwa BogutaArt

25.06.2021 piątek

19:00

Boguta Art

ul. Działdowska 8a/504

01-184 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

33 obiekty
01
01

Mistrz i Małgorzata - Tango

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

7 000 zł

Estymacja:

9 000 - 12 000 zł

02
02

Teodor GROTT (1884-1972)

Pejzaż z zatoką, około 1930 r.

akwarela, papier, 28 x 45 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

7 000 - 9 000 zł

03
03

Zdzisław LACHUR (1920 - 2007)

Jezus Chrystus, 2001 r.

tempera, płyta, 40 x 37 cm, syg.p.d.

Cena wywoławcza:

2 700 zł

Estymacja:

3 400 - 4 000 zł

04
04

Zdzisław LACHUR (1920 - 2007)

Skrzypek z pastuszkiem

olej, płótno, 54 x 43 cm, syg l.d.

Cena wywoławcza:

3 100 zł

Estymacja:

3 800 - 4 400 zł

05
05

Jerzy ŚWIĄTKOWSKI (ur. 1942, Grudziądz)

Była żona

olej, płótno, 148 x 72 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

4 700 zł

Estymacja:

6 000 - 7 000 zł

06
06

Reforma

olej, płótno, 80 x 62 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

3 800 zł

Estymacja:

4 500 - 5 000 zł

07
07

Józef PUACZ (1863 Staropole k. Częstochowy - 1927 Piotrków Trybunalski)

Wnętrze pokoju dziennego

olej, dykta, 34 x 25 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

6 700 zł

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

08
08

Pejzaż leśny z psem
olej, płótno, 61 x 70 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

2 400 zł

Estymacja:

3 300 - 3 500 zł

09
09

Martwa natura z lustrem

olej, płótno, 54 x 37 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

5 300 zł

Estymacja:

6 000 - 7 500 zł

10
10

Włodzimierz DAWIDOWICZ (ur. 1940 Stanisławów)

Abstrakcja

olej, papier, 28 x 20 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 2 400 zł

11
11

Aleja parkowa

olej, tektura, 39 x 30 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

500 zł

Estymacja:

700 - 900 zł

12
12

Martwa natura

papier 30 x 22 cm, sygn. na odwrociu

Cena wywoławcza:

600 zł

Estymacja:

750 - 950 zł

13
13

Rosja - Wschód słońca, 2019 r

akryl, płótno, 80 x 63 cm, sygn. p.d, opiasany na odwrociu.

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

4 500 - 5 500 zł

14
14

Żółty pejzaż 1, 2016 r.

olej, płótno, 65 x 50 cm,sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

2 800 zł

Estymacja:

3 500 - 4 000 zł

15
15

Adam MARCZYŃSKI (1908 - 1985)

Nad wodą, 1955 r.

monotypia, bibuła, 24 x 32 cm, z passe partout 45 x 50 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

3 600 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

16
16

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

Klatka z kanarkami, 1972 r.

olej, płótno, 81 x 100 cm, opisany na odwrociu

Cena wywoławcza:

14 000 zł

Estymacja:

15 000 - 17 000 zł

17
17

Irena STAWIŃSKA (ur. 1936, Warszawa)

Abstrakcja ze słońcem

olej, płótno, 93 x 125 cm, opisany na odwrociu

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

4 000 - 4 200 zł

18
18

Pejzaż wiejski, 1926 r.

akwarela, papier, 46 x 56 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

5 500 zł

Estymacja:

6 000 - 7 400 zł

19
19

Andrzej KENDA (ur. 1948, Katowice)

Sznurowadło, 1982 r.

tempera, dykta, 50,5 x 42 cm, sygn. p.d., opisany l.d.

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 2 200 zł

20
20

Marek KONATKOWSKI (ur. 1981, Warszawa)

Zamek Królewski

olej, płótno, 50 x 70 cm, opisany na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

1 500 - 1 800 zł

21
21

Słoneczniki w słońcu

olej, płótno, 37 x 27 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

4 000 - 4 500 zł

22
22

Pejzaż z drzewem

olej, papier, 50 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

2 800 zł

Estymacja:

3 400 - 3 500 zł

23
23

Weduta

olej, płótno naklejone na dykte, 66 x 55 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

1 900 - 2 300 zł

24
24

Martwa natura z dzbankiem
olej, płótno, 65 x 52 cm, sygn. p.d

Cena wywoławcza:

1 400 zł

Estymacja:

1 800 - 2 200 zł

25
25

Droga czterech bram, 2017 r.

olej, płótno, 120 x 80 cm, opisany na odwrociu

Cena wywoławcza:

2 500 zł

Estymacja:

3 500 - 4 000 zł

26
26

Rajmund GAŁECKI (ur. 1972, Rawa Mazowiecka)

Martwa natura, 2020 r.

olej, płótno, 80 X 80 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

2 100 zł

Estymacja:

2 500 - 2 700 zł

27
27

Nokturn, 2020 r.

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza:

2 600 zł

Estymacja:

3 000 - 3 500 zł

28
28

Porada

olej, płótno, 35 x 27 cm, sygn. l.d., opisany na odwrociu

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

1 100 - 1 400 zł

29
29

Droga mleczna

malarstwo na szkle, 42 x 32 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 400 zł

Estymacja:

2 000 - 2 400 zł

30
30

Błękitna maska 1, 1989 r.

akwaforta, akwatinta, papier, 31 z 50, 67 x 52 cm, z pass partout 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

1 700 - 2 000 zł

31
31

Z cyklu 27G - S4, 2020 r.

technika mieszana, płótno, 130 x 50 cm, opisany na odwrociu

Cena wywoławcza:

2 500 zł

Estymacja:

3 200 - 3 500 zł

32
32

Viola TYCZ (ur. 1973)

Kamienica i namiętność, 1997 r.

odprysk, akwafinta, papier, II.5.7., 62 x 42 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

1 700 zł

Estymacja:

2 100 - 2 500 zł

33
33

Przeszlosc bez przeznaczenia, 2000 r.

olej, plotno, 180 x 89 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza:

2 700 zł

Estymacja:

3 000 - 3 300 zł