Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa

Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej

01.12.2021 środa

19:00

ul. Nowy Świat 54/56

00-363 Warszawa

17.11 - 01.12.2021

Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.

72 obiekty
01
01

Na Boże Narodzenie, 2016

olej, płótno, 40 x 80 cm,
sygn. l.d.: W. Sporski, opisany na odwrocie: W Sporski | Na Boże Narodzenie | В. Спорспий | На Рождество

Cena wywoławcza:

2 500 zł droit de suite

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

02
02

Bogdan PILATOWICZ (ur. 1957, Warszawa)

Uroczy świat Amelii, 2021

olej, płótno 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: PILA|TOWICZ

Cena wywoławcza:

5 500 zł

Estymacja:

7 000 - 9 000 zł

03
03

Bez tytułu, 2011

olej, płyta, 73 x 57 cm,
sygn. l.d.: Heksel K. na odwrociu certyfikat autorski

Cena wywoławcza:

12 000 zł droit de suite

Estymacja:

18 000 - 24 000 zł

04
04

Karol BĄK (ur. 1961)

Dworek pod aniołem

olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: BĄK

Cena wywoławcza:

30 000 zł droit de suite

Estymacja:

42 000 - 50 000 zł

05
05

Nietoperze, 2016

technika mieszana, kora brzozowa, 30 x 33 cm,
sygn. p.d.: JWilkoń

Cena wywoławcza:

10 000 zł droit de suite

Estymacja:

14 000 - 16 000 zł

06
06

Wojciech BREWKA (ur. 1980, Kalisz)

Connect, 2015

akryl, plótno, 100 x 180 cm,
sygn. l.g.: monogram artysty

Cena wywoławcza:

20 000 zł droit de suite

Estymacja:

35 000 - 45 000 zł

07
07

Borys MICHALIK (1969 - 2018)

pastel, papier, 48,5 x 64 cm,
sygn. l.d.: B. MICHALIK

Cena wywoławcza:

4 500 zł droit de suite

Estymacja:

5 500 - 6 500 zł

08
08

Mariusz KRAWCZYK (ur. 1967, Kraków)

Monolit I

olej, płótno, 120 x 180 cm,
opisany na odwrocie: 180 x 120 | Mariusz Krawczyk | Monolit I

Cena wywoławcza:

22 000 zł droit de suite

Estymacja:

28 000 - 32 000 zł

09
09

Facie, 2021

olej, akryl, 35,5 x 45,5 cm,
sygn. , opisany i datowany na odwrocie: Facie/Maksymilain Nova/Zempliński/2021

Cena wywoławcza:

15 000 zł

Estymacja:

20 000 - 28 000 zł

10
10

Borys MICHALIK (1969 - 2018)

Pejzaż, 1988

pastel, papier, 42 x 62 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. l.d.: Michalik 88

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

5 500 - 6 500 zł

11
11

Forma Fizyczna - Małgorzata, 2021

akryl, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. l.d.: K. HopE

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

12
12

Michalina CZURAKOWSKA (ur. 1986 Płock)

Hope, 2021

akryl, 120 x 150 cm,
opisany na odwrocie: Michalina Czurakowska 2021 | Hope | 21.10.2021

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

3 500 - 6 500 zł

13
13

Zimowy amarylis, 2021

olej, akryl, 80 x 60 cm, sygn p.d.: Joanna Misztal

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

14
14

Green paradise VII, 2021

akryl, płótno, 140 x 90 cm, 2 x 130 x 60 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: P.K.Mikulska2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

15
15

Z wiatrem, 2021 r.

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. i dat. l.d.: Andrzej Wroński | 2021

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

6 000 - 9 000 zł

16
16

Bez tytułu, 2017

technika mieszana, papier, 63 x 46 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. l.d.: JHK 2017

Cena wywoławcza:

3 000 zł droit de suite

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

17
17

Adelajda KOT (ur. 1984, Warszawa)

Pipa pipa Sen Dławigada, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. i dat. l.d.: A. Kot 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

18
18

"Skull" Be happy, 2016

akryl, płótno, 130 x 100,
sygn. l.d.: monogram artysty, opisany na odwrocie: monogram artysty, "Skull" Be happy :) Warszawa 2016

Cena wywoławcza:

10 000 zł droit de suite

Estymacja:

15 000 - 18 000 zł

19
19

Magdalena KONOPKA (ur. 1990, Łomża)

Pokusa, 2021

olej, płótno, 100 x 150 cm,
opisany na odwrocie: M. Konopka 2021

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

12 000 - 15 000 zł

20
20

Lost, 2021

olej, płótno, 89 x 101 cm,
opisana na odwrocie: "LOST" | Sen | 02/2021 | 101 x 89 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

21
21

Marta MARSZAŁŁ (ur. 1991, Ostrów Wielkopolski)

Wenus, 2014

akryl, płótno, 100 × 70 cm,
sygn. i dat. p.d.: ‚MM | 2014’ opisany na odwrociu: MARTA MARSZAŁŁ | 100 x 70 | „WENUS” 2014 | AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

22
22

Poranek wiosny, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: mlenartowicz oraz na odwrocie: mlenartowicz

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

23
23

Hugo GIZA (ur. 1982)

Chorwacja, 2021

akryl, płótno, 90 x 70 cm,
sygn. i dat. na środku: HUGI 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

24
24

Monika SIWIEC (ur. 1995, Lubliniec)

Kolorowy wiatr, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: M.S

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

25
25

Olga WOLNIAK (ur. 1957)

Suzani

olej, płótno, 70 x 70,
brak sygnowania

Cena wywoławcza:

2 000 zł droit de suite

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

26
26

akryl, płótno, 50 x 50,
sygn. p.d.: Jacek Cyganek

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

27
27

Zima, 2021

olej, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. i dat. l.d.: M.Kunikowska 2021 r.

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

28
28

Tchnienie, 2021

akryl, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: Natalia Diling-Czarnecka | 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 200 zł

29
29

Para w kapeluszach, 2021

brąz patynowany i polerowany, patyna brązowa i zielona, 38 x 30 cm,
sygn. u podstawy: Panufnik, podstawa z granitu opatrzona tabliczką autorską

Cena wywoławcza:

5 500 zł

Estymacja:

6 500 - 7 500 zł

30
30

Zielnik śródziemnomorski, 2021

olej, płótno, 130 x 90 cm, opisany na odwrocie: ZIELNIK ŚRÓDZIEMNOMORSKI | Martyna Kliszewska | olej na płótnie | 130 x 90 cm

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

5 000 - 6 000 zł

31
31

Błękitna etiuda, 2021

olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. p.d.: Julia Reiter

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

32
32

Brama do raju, 2010

olej, płótno, 100 x 73 cm,
sygn. p.g.: KUFKO

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

4 000 - 4 500 zł

33
33

Grzegorz RADZIEWICZ (ur. 1976, Białystok)

Badacz, 2021

akryl, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. i dat. l.d.: Radziewicz 2021 opisany na odwrocie: "BADACZ" Grzegorz Radziewicz

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

34
34

Łukasz KAMIŃSKI (ur. 1986, Sokołów Podlaski)

Toprock, 2021

olej, płótno, 45 x 80 cm,
sygn. i dat. l.d.: ŁUKASZ KAMIŃSKI MMXXI

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

3 000 - 5 000 zł

35
35

Look deep, deep into nature, and then you will understand everything better..., 2021

olej, płótno, 198 x 80 cm,
opisany na odwrocie: Bartosz Michał Hoppe-Sadowski | " Look deep, deep into nature, | and then you will understand | everything better…" | 2021 Oil on canvas

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

36
36

Warszawa Centralna, 21

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
opisany na odwrocie: STRACHOVICH YULIYA

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

37
37

Princess of the garden, 2021

olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: K.Korytkowska, sygn. dat. i opisany na odwrocie: Princess of the Garden / 2021 / 50 x 70 akryl płótno / K.Korytkowska
Dołączony certyfikat autorski.

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

38
38

Chinese porcelain, 2021

akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: Karifurava 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

39
39

Dziewczynka z pomarańczami, 2019

olej, płótno, 65 x 52 cm,
sygn. l.d.: W. Sporski, opisany na odwrocie: W. Sporski | Dziewczyna z | pomarańczami | p / o 52 x 65 | 2019 r. | W . Sporski |В. Спорспий |Девочка с апельсинами

Cena wywoławcza:

2 500 zł droit de suite

Estymacja:

3 500 - 4 500 zł

40
40

Moje Podlasie, 2021

olej, płótno, 60 x 70 cm,
opisany na odwrocie: Daniel Gromadzki | Moje Podlasie | Zima 2021 | olej na płótnie 60 x 70

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

41
41

Szymon POLOCZEK (ur. 1994, Katowice)

Samotność jest jak deszcz, 2021

olej, płótno, 90 x 120 cm,
opisany na odwrocie: Samotność jest jak deszcz 120 x 90 cm, olej na płótnie, 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

3 000 - 5 000 zł

42
42

Widok ofiar, 2013

olej, płótno, 160 x 110 cm,
opisany na odwrocie: Bartłomiej Kownacki 2013 r. "Widok ofiar"

Cena wywoławcza:

13 000 zł droit de suite

Estymacja:

15 000 - 20 000 zł

43
43

Las I

akryl, płótno, 100 x 200 cm ( tryptyk: 100 x 60 cm, 100 x 80 cm, 100 x 60 cm)

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

44
44

Magda SCHREIBER (ur. 1976, Warszawa)

Kornik 2/5, 2020

brąz patynowany, 35 x 17 x 20 cm,
sygnatura u boku podstawy: M. SCHREIBER

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

45
45

Bez tytułu, 2019

promarker, papier, 40 x 30 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. p.d.:K. Wysocka 2019

Cena wywoławcza:

600 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

46
46

Maria NIEKRASOWA (ur. 1987 Switłowodsk, Ukraina)

Drzewo, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: Niekrasowa

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

47
47

Szelest, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: ŻCHS 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

48
48

Iwona KOBRYŃ (ur. 1966, Warszawa)

Ostatni dzień lata, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm,
opisany na odwrociu: z cyklu | ostatni dzień lata | Iwona Kobryń 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 500 - 4 000 zł

49
49

Portret dziewczynki, 2000

olej, płótno, 70 x 42 cm

Cena wywoławcza:

1 200 zł droit de suite

Estymacja:

2 500 - 4 000 zł

50
50

Apokalipsa III, 2013

olej, płótno, 60 x 120 cm,
opisany na odwrocie: Agnieszka Cyranka-Pytlik 2013

Cena wywoławcza:

1 800 zł droit de suite

Estymacja:

3 000 - 5 000 zł