Dom Aukcyjny REMPEX

Silent Selling - wystawa połączona ze sprzedażą

17.08.2021 wtorek

18:00

Dom Aukcyjny REMPEX

ul. Karowa 31

00-324 Warszawa

Wystawa prac prezentowanych w katalogu trwać będzie w dniach: 12 lipca – 17 sierpnia 2021 r. w siedzibie DA Rempex, przy ul. Karowej 31 w Warszawie.

W katalogu wartość przedstawionych obiektów prezentowana jest w formie estymacji.

W trakcie ekspozycji zbierane będą oferty na zakup poszczególnych prac.

Organizator dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.

72 obiekty
321
321

Obiekt 4 - “Kult lufy, Underground”

olej, płótno; 70 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: The Krasnals 2008 / " Kult Lufy Underground" Rewolucje nie dla kretynów.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

16 000 - 25 000 zł

322
322

Katowiczanie

olej, płótno; 129 x 151 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: M. MACIEJOWSKI 99 / MM.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

200 000 - 250 000 zł

323
323

Sara ILIA (ur. 1995, Warszawa)

Bez tytułu, 2017

akryl, płótno; 100 x 150 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: S.Ilia 2017.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

7 000 - 10 000 zł

324
324

Bez tytułu - dyptyk, 2017

akryl, płótno; 120 x 70 cm (każda część);
sygn. i dat. na odwrocie: S. Ilia 2017 (każda część).

SPRZEDANE

Cena wywoławcza:

Estymacja:

7 000 - 10 000 zł

325
325

Waleria MATELSKA (ur. 1994, Borysów (Białoruś))

Bez tytułu, 2021

akryl, płótno; 140 x 97 cm;
sygn. na odwrocie: Bez tytułu / Waleria / Matelska / 140 x 97 / 2021

SPRZEDANE

Cena wywoławcza:

Estymacja:

4 500 - 5 500 zł

326
326

Dialog IV, 2007

olej, enkaustyka, płótno, deska; 132 x 86 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ARuchomski / Dialog IV z cyklu Okrycia / 2007.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

7 000 - 9 000 zł

327
327

Diabeł

tempera, olej, płótno; 70 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: DIABEŁ / " W PEWNYM SENSIE, / TRAKTUJ MNIE / JAK DUCHOWNEGO" 2021 PATRYCJA PIĘTKA.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

328
328

Anna SZPRYNGER (ur. 1982, Warszawa)

Bez tytułu, 2018

akryl, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Anna Szprynger / 2018.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

25 000 - 30 000 zł

329
329

Janusz KOKOT (ur. 1960)

Black Jaws, 2021

pastel, papier, technika własna; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2021 JK [monogram wiązany].

Cena wywoławcza:

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

330
330

Fragmentation of the point V, 2017

serigrafia na pleksi (unikat); 109 x 104 x 0,4 cm

Cena wywoławcza:

Estymacja:

9 000 - 12 000 zł

331
331

Panna z ptaszkiem, 2005

metal, szkło, technika własna; 100 x 40 cm;
sygn. i dat. u dołu: Renata Pawlik-Kiebdój / 2005.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

16 000 - 19 000 zł

332
332

Tresowana Lama

metal, szkło, technika własna; 105 x 40 cm;
sygn. i dat. : RENATA PAWLIK - KIEBDÓJ / (...) / 2005.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

14 000 - 16 000 zł

333
333

Zbigniew HORBOWY (1935 Łanczyn - 2019 Polanica Zdrój)

Motyla noga

szkło selenowo-kadmowe, kolor malachit, wykończenie kapowe;
wys. 52 cm, śr. podstawy 22 cm, śr. górna 12 cm;
sygnatura/ oznaczenia: ZH/GFU-095/2019;
unikat; dołączony certyfikat

Cena wywoławcza:

Estymacja:

9 000 - 11 000 zł

334
334

Wazon - seria: „Trzy Kobiety”

szkło selenowo-kadmowe, kolor malachit, wykończenie wystrzygane;
wys. 26 cm, śr. podstawy 10,5 cm, śr. maksymalna 13,5 cm;
sygnatura/ oznaczenia: ZH/GFU-042/2019;
unikat; dołączony certyfikat.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

5 500 - 6 500 zł

335
335

Wazon - seria: „Trzy Kobiety”

wys. 28 cm, śr. podstawy 10,5 cm, śr. maksymalna 11,5 cm;
sygnatura/ oznaczenia: ZH/GFU-025/2019;
unikat; dołączony certyfikat.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

336
336

Wazon - seria: „Trzy Kobiety”

wys. 16 cm, śr. podstawy 8,5 cm, śr. górna 8,5 cm;
sygnatura/ oznaczenia: ZH/GFU-051/2019;
unikat; dołączony certyfikat.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

3 300 - 4 000 zł

337
337

Wazon - Kozak

szkło selenowo-kadmowe, kolor tycjan żółty, wykończenie kapowe;
wys. 25 cm, śr. podstawy 10 cm, śr. górna 8,5 cm;
sygnatura/ oznaczenia: ZH/GFU-017/2019;
unikat; dołączony certyfikat.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

5 000 - 6 000 zł

338
338

Goliat - seria: „Olimp”

szkło selenowo-kadmowe, kolor łosoś, wykończenie kapowe;
wys. 30 cm, śr. podstawy 8 cm, śr. maksymalna 11 cm;
sygnatura/ oznaczenia: ZH/GF07/05V-99/204;
seria limitowana; dołączony certyfikat.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł

339
339

Karafka i 6 kieliszków

karafka: szkło bursztynowe, kolor jasny bursztyn antico, wykończenie wystrzygane; wys. 23 cm, śr. podstawy 9,5 cm, śr. maksymalna 10,5 cm;
sygnatura/ oznaczenia: ZH/GF09/01V-4/204;

Cena wywoławcza:

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

340
340

Afrodyta - seria: „Olimp”

szkło kobaltowe, kolor jasny kobalt antico, wykończenie kapowe;
wys. 36 cm, śr. podstawy 9,5 cm, śr. maksymalna 11 cm;
sygnatura/ oznaczenia: ZH/GF01/07V-14/204;

Cena wywoławcza:

Estymacja:

5 000 - 6 000 zł

341
341

Ares - seria: „Olimp”

wys. 37,5 cm, śr. podstawy 9,5 cm, śr. maksymalna 11 cm;
sygnatura/ oznaczenia: ZH/GF01/01V-12/204;

Cena wywoławcza:

Estymacja:

5 000 - 6 000 zł

342
342

Eros - seria: „Olimp”

szkło kobaltowe, kolor jasny kobalt antico,
wykończenie kapowe; wys. 8,5 cm, śr. podstawy 5 cm, śr. maksymalna 5 cm;
sygnatura/ oznaczenia: ZH/GF01/05V-18/204;

Cena wywoławcza:

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł