Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Młoda Sztuka

05.08.2021 czwartek

17:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Sofitel Grand Sopot ul. Powstańców Warszawy 12/14

Sopot

Ceny wywoławcze.

71 obiektów
01
01

Agnieszka ZABRODZKA (ur. 1989, Warszawa)

Bez tytułu, 2021

olej, tempera/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU | OLEJ/TEMPERA | 120x120 CM | 2021 R'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Autorefleksja, 2021

akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Kat Garstka'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2021 | "Autorefleksja" | "Self-reflection" | Sebereflexe" | Kat Garstka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Sara ILIA (ur. 1995, Warszawa)

Bez tytułu, 2019

olej/płótno, 130 x 100 cm
sygnowana i datowana na odwrociu: ' S. Ilia 19' '

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Edyta KWIATKOWSKA (ur. 1994, Krotoszyn)

Przedświt, 2020

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Kwiatkowska | Edyta 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

In horto, 2021

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Orno | Orońska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Karo, 2021

akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2021'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"KARO" | ADAM WĄTOR | 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Forma fizyczna - klucz, 2021

akryl/płótno, 130 x 90 cm
sygnowany l.d: 'K. HopE'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Katarzyna Chmiel | Forma fizyczna - Klucz | 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Psyche, 2021

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Aleksnadra Staniorowska 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Filip WARZECHA (ur. 1994, Dębica)

Pracoholizm, 2021

akryl/płótno, 160 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: ' Filip Warzecha | PRACOHOLIZM | MXXI | WARSZAWA'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' Filip Warzecha | PRACOHOLIZM | MXXI-HR-744% | 7295 | WARSZAWA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Romuald MUSIOLIK (ur. 1973, Rydułtowy)

Oleo Poe, 2021

olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Romuald Mulk '21'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Iwona KOBRYŃ (ur. 1966, Warszawa)

Bez tytułu, 2021

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Iwona Kobryń 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Mirela BUKAŁA (ur. 1992, Ozimek)

Sekcja gimnastyczna, 2021

akryl/płótno, 100 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Mirela Bukała | Sekcja Gimnastyczna 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Poznanie, 2021

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'RUSIECKA | MAŁGORZATA | POZNANIE | 2021 | INSPIROWANY | | "POWROTEM Z GWIAZD" | STANISŁAWA LEMA | Rusiecka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

M 29, 2021

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik '21'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Lato, 2021

akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAULINA KORWIN-KOCHANOWSKA | LATO/SUMMER | AKRYL/PŁÓTNO 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Aleksandra OSA (ur. 1988, Warszawa)

Bez tytułu, 2013

olej/płótno, 89,5 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' A. OSA | 8.2013 | W-Wa'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Molo o zmierzchu, 2021

olej/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany l.d.: 'A. Rutkowski'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Adam Piotr Rutkowski | Molo o zmierzchu, 2021 | 110 x 110 | olej na płótnie | [sygnatura]'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Juzcar, 2021

olej/płótno, 80 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Śwątczak-Pjanka 2021r.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971, Warszawa)

Wypatrując, 2021

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Środowska 2021'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"WYPATRUJĄC" | ŚRODKOWSKA 2021 | OLEJ / PŁÓTNO | 100 x 100 cm | Katarzyna Środkowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Magdalena JĘDRZEJCZYK (ur. 1990, Warszawa)

La Linea de la Concepcion, 2017

olej/płótno, 60 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: ' MAGDALENA JĘDRZEJCZYK 2017'
sygnowany na odwrociu: 'MAGDALENA ALICJA JĘDRZEJCZYK'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Różowe flamingi, 2021

akryl/płótno, 120 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P.K Mikulska 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Anna PSZONKA (ur. 1989, Krosno)

Przebudzenie, 2021

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'A. Pszonka'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Przebudzenie (Awakening) | 2021 | Anna Pszonka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Konrad HAMADA (ur. 1981, Kraków)

Jesień, 2019

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Konrad | Hamada 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Joanna PÓŁKOŚNIK (ur. 1981, Hajnówka)

Majowa burza, 2021

akryl/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J.P. | '21'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Półkośnik | 2021 | "Majowa burza" | 50x60 cm'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Aleksandra BUKOWSKA (ur. 1988, Warszawa)

Tygrys, 2021

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ABukowska 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Tango, 2021

olej/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'SKRZYPEK' i datowany l.d.: '2021'
opisany na odwrociu: 'GRZEGORZ | SKRZYPEK | OLEJ - PŁÓTNO | 50x60 cm | 2021 | "TANGO"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Maria JAGŁOWSKA (ur. 1993, Warszawa)

Krokodyle uciekają z płonącego lasu, 2020

akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MJ | 2020 | M. JAGŁOWSKA | KROKODYLE UCIEKAJĄ Z PŁONĄCEGO LASU | 100x130'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Mariusz DYDO (ur. 1979)

Dzik L model Gold, 2021

ceramika, 10 x 14,5 x 5,5 cm
sygnowany i numerowany na spodzie: '2/2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Sówka Czubata model Snake

ceramika szkliwiona, 20,5 x 11,5 x 11,5 cm
sygnowany i numerowany na spodzie: '9\2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Ito FUTAKI (ur. 1997)

Inner Garden, No. 1, 2021

marmur, metal, 22,5 x 21 x 15 cm
sygnowany, datowany i opisany na spodzie: 'ITO FUTAKI | INNER GARDEN | 2021 No. 1'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Half life, 2021

drewno, kamień, 28 x 21 x 29 cm
sygnowany i datowany: 'J. Górski | 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Untitled, 2019

olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Elan Vital, 2021

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Hanna | Rozpara | "Elan vital" | 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Bez tytułu, 2021

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: 'Aleksandra Kowalczyk'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Aldebaran, 2021

akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MJancik | 2021'
sygnowany, datowany i opisany na owrociu: '"ALDEBARAN" M.JANCIK 2021 MJancik'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Łukasz KOWALIK (Lu Svensson) (ur. 1989, Starachowice)

432 i 1 Dzień - Hołd dla Agnes Martin, 2021

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'LUS | VENS | SON. | 2021'
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: '432 AND 1 DAY - TRIBUTE TO AGNES MARTIN | Lu Suensson 2021 | 120 x 120'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Filip MOSZANT (ur. 1987, Avignon)

5VG, 2021

akryl/papier, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' Filip Moszant | 5VG | 2021 '
papier kredowy Polaris

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Intensive love memory, 2021

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"INTENSIVE LOVE MEMORY" | 2021 | Gossia Zielaskowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Bez tytułu z cyklu "Matka", 2021

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDALENA LIBERO | AKRYL | 50 x 50 CM | 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Mapa XII, 2021

technika mieszana/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Woroniec JR - | "MAPA XII" | 2021 -'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Małgorzata PABIS (ur. 1980, Miechów)

The Emperor's New Clothes, 2021

technika mieszana/płótno, 180 x 200 cm
sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Olga PELIPAS (ur. 1988, Symferopol (Ukraina))

Syrenka, 2021

akryl/płótno, 60 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'Pelipas'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Pielęgnuj mnie gdy jestem z Tobą, 2021

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAgóra | JAGÓRA | 2021 | "Pielęgnuj mnie | gdy jestem z Tobą"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Cudownych snów, 2021

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | 2021 | Cudownych snów | WROCŁAW'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Patryk ADACH (ur. 1994)

Bez tytułu, 2020

olej/papier, 68,5 x 48,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'P. ADACH' oraz datowany l.d.: '2020-11-23'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Jasminum, 2021

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŻCHS 2021'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ŻANETA CHŁOSTOWSKA | - SZWACZKA | "JASMINUM" | AKRYL, PŁÓTNO, 120 x 80 cm, | 2021R.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Justyna FIJAK (ur. 1980, Milicz)

Skrzydlarka, 2019

akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Fijak | 2019'
sygnowany na odwrociu: 'Justyna Fijak'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Restless legs syndrom, 2021

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'J. Levanshyna, 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Poza, 2021

akryl/płótno, 110 x 100 cm
sygnowana i datowana na odwrociu: 'Z. Skrętek '21 '

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Dominika ANDRULEWICZ (ur. 1994, Bydgoszcz)

Bez tytułu, 2021

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'AD'

Cena wywoławcza:

1 000 zł