Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Młoda Sztuka

15.06.2021 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

Ceny wywoławcze.

95 obiektów
01
01

Cyklista, 2021

akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany p.d.: 'G. Klimek'
opisany na odwrociu: 'CYKLISTA 2021 | G. Klimek'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Marcin TOMASZEWSKI (ur. 1971, Toruń)

Zwiastowanie wniebowzięcia, 2021

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany p.d.: 'ATOMASH'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Kiss under the moon, 2021

akryl/płótno, 70 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'K. Płotnikow'
opisany na odwrociu: 'Konstantyn Płotnikow | THE KISS UNDER THE MOON | 04. 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Jazz, 2021

akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d: 'Adam | Wątor | 2021'
opisany na odwrociu: '"JAZZ" | ADAM | WĄTOR | 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

Pambug team, 2021

akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'M. STERN''
opisany na odwrociu: '"PAMBUG TEAM" 2021 | Mirella Stern'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Agnieszka ZABRODZKA (ur. 1989, Warszawa)

Bez tytułu , 2021

olej, tempera/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU | OLEJ, TEMPERA | 100 x 100 CM | 2021 R'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Séquence de piano. Paris, 2021

olej/płótno, 100 x 160 cm
sygnowany p.d.: 'BartłomiejKoter'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' Bartłomiej Koter | Séquence de piano. Paris | olej II kw. 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Alia perspective, 2021

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'Orno | Orońska'
opisany na odwrociu: 'K. Orońska ALIA PERSPECTIVE'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Melbourne, 2021

olej/płótno, 60 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Śwątczak-Pjanka 2021r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Acapulco boat party, 2021

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'R.ROB JADCZAK 2021'
opisany na odwrociu: '"ACAPULCO BOAT PARTY" | 2021 | R.ROB JADCZAK'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Piotr KACHNY (ur. 1978, Kluczbork)

Independent sire, 2018

olej/płótno, 153,5 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' Piotr Kachny "InDepenDEnt SIRE" 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Z cyklu 'Body', Nr 10, 2021

olej/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany p.d.: NURKAN'
opisany na odwrociu: 'NR 10 NURKAN 2021 | Body Series'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Edyta KWIATKOWSKA (ur. 1994, Krotoszyn)

Przebudzenie, 2021

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Kwiatkowska | Edyta 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Zamyślona , 2021

olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MARIA LOREK 2021
opisany na blejtarmie: 'MARIA LOREK 2021 R OLEJ NA PŁÓTNIE | ZAMYŚLONA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Rafał KNOP (ur. 1970, Żywiec)

Madame Butterfly XXIII , 2021

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'KNOP'
opisany na odwrociu: 'Madame Butterfly XXIII | SWIMMING POOL | RAFAŁ KNOP 2021 | OIL ON CANVAS 120 x 120 | #5167'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Katarzyna ŻUKOWSKA (ur. 1988, Włocławek)

Ukojenie, 2016

akryl, olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'K. Żukowska'
opisany na odwrociu: 'Ukojenie | 2016 | Katarzyna Alicja Żukowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Bez tytułu, 2021

olej/płótno, 180 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Załogowski Kacper 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

W poszukiwaniu utraconego koloru IV, 2021

olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | 2021 | WROCŁAW | W poszukiwaniu utraconego | koloru IV'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Ewelina ULANECKA-CYTROWSKA (ur. 1983, Jelenia Góra)

Mystique, 2021

technika mieszana/płótno, 140 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Mystique | 2021 r | Ewelina Ulanecka | MYSTIQUE | 2021 | EWELINA ULANECKA'
do obiektu dołączony certyfikat

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Butterflies, 2021

technika mieszana/płótno, 180 x 200 cm
sygnowany na odwrocie: 'MAŁGORZATA PABIS'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Łukasz KOWALIK (Lu Svensson) (ur. 1989, Starachowice)

Tysiąc mil od Taos - hołd dla Agnes Martin, 2021

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'LU SVENSSON 2021' oraz na krośnie 'FIRST MONRING - TRIBUTE 120 X 120 AGNES MARTIN'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Filip MOSZANT (ur. 1987, Avignon)

1.6.2, 2019

akryl/płótno, 40 x 34,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Filip Moszant | "1.6.2" | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Konrad OLEKSIAK (ur. 1995, Mysłowice)

Komar tygrysi, 2020

olej/płótno, 135 x 125 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Konrad Oleksiak | 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Agata BECELA (ur. 1995, Poznań)

Mare Tenebrarum, 2017/2021

akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGATA BECELA | "MARE TENEBRARUM" | 2017?2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Ewa WITKOWSKA (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2021

akryl/płótno, 81 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Witkowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Patryk ADACH (ur. 1994)

Bez tytułu, 2020

ołówek/papier, 45 x 32,5 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: 'P. ADACH', datowany l.d.: 2020-12-27

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Skrawki 4, 2017

akryl/płótno, 170 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KOZŁOWSKI | 2017 | SKRAWKI 4'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Forma fizyczna - przenikliwa, 2021

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'K. HopE'
opisany na odwrociu: 'Katarzyna Chmiel | Forma fizyczna | Przenikliwa | 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Magdalena STOCH (ur. 1994, Zakopane)

Henryka, 2021

olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany l.d.:'STOCH'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Ciconia Nigra , 2021

akryl/płótno, 90 x 60 cm
sygnowany p.d: A. Kot 2021
opisany na odwrociu: 'Ciconia nigra 1 | A.Kot 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Lilie, 2021

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Lilie | Madsen | 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Z cyklu 'Momenty', Bez tytułu, 2021

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'URSZULA KOZIEŁ z cyklu "Momenty", 2021 ROK'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Iwona KOBRYŃ (ur. 1966, Warszawa)

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Iwona Kobryń 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Pochłonie Cię wszechpotężne uczucie, 2021

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MJagóra | 2021'
opisany na odwrociu: 'JAgóra | JAGÓRA | 2021 | "Pochłonie Cię | wszechpotężne uczucie" | JAgóra'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Pośrodku, 2021

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Kwiatostan, 2021

olej/płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Łukasz KAMIŃSKI (ur. 1986, Sokołów Podlaski)

Sianko wydano, 2019-2021

olej/płótno, 70 x 130 cm
sygnowany p.d.: 'Ł Kamiński'
opisany na odwrociu: 'ŁUKASZ KAMIŃSKI 2019-2021 | SIANKO WYDANO'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Mateusz MAJCHRZAK (ur. 1997, Oborniki)

Polowanie, 2019

olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'POLOWANIE | MM 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Metropolie 96, 2021

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'AFigurska 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Moody orange map, 2021

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"MOODY ORANGE MAP" | 2021 | Gossia Zielaskowska | Poznań'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Afternoon Landscape, 2020

olej/płótno, 140 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI "AFTERNOON LANDSCAPE" 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Joanna GRZEŚKOWIAK (ur. 1985, Poznań)

Wolność 02, 2021

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'JG'
opisany na odwrociu: '"WOLNOŚĆ 02" (FREEDOM02) | Joanna Grześkowiak | 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

M 26 , 2021

akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R.Gawlik '21

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

XYZ, 2019

technika mieszana/płyta, 107,5 x 102,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Aleksandra Klimowska | 8.11.2019 r. Wrocław'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Stanisław TOMALAK (ur. 1955, Brzeg Dolny)

Z cyklu 'Pory roku, pory dnia', Fragment 697, poliptyk

akryl, technika własna/płótno, 60 x 30 cm (wymiary każdej pracy)

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

You see?, 2021

technika mieszana/płótno, 100 x 70 cm (odcisk płyty)
sygnowany i datowany p.d.: 'Jackiewicz '21'
opisany na odwrociu: 'VII/2021 You see? | 100x70 Sofia Jackiewicz'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Paci, 2021

olej/płótno naklejone na deskę, 24 x 36 cm (zadruk)
sygnowany na odwociu: 'Marcin Łapiński'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Yellow Jack, 2021

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany na odwrociu: 'daria.bidelska_art.2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Mila RACZKOWSKA (ur. 1980, Rypin)

True love, 2020

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'M. Raczkowska '20'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Bartosz JANCIK (ur. 1993, Kraków)

Ziemia malarza, 2021

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'Bartosz | Jancik'
opisany na odwrociu: 'Bartosz | Jancik | Ziemia malarza | Natężenie | 2021'

Cena wywoławcza:

1 000 zł