Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Młoda Sztuka

21.01.2020 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

09.01 - 21.01.2020

Ceny wywoławcze.

80 obiektów
51
51

The call, 2019

technika mieszana/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

52
52

Katarzyna KOMBOR (ur. 1988, Ciechanowiec)

Bez tytułu, 2019

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Katarzyna Kombor | Bez tytułu | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

53
53

Oksymoron 18, 2019

akryl/płótno, 120 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KAROLINA RADOCH | OKSYMORON 18 | 2019 R.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

54
54

Agata KRUTUL (ur. 1983)

Rød seil, 2019

akryl, technika mieszana/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL2019.'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL | 2019 | BIAŁYSTOK'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

55
55

King of Spitsbergen, 2019

akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P. K. Mikulska 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

56
56

Late blue summer, 2019

akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'M. BILECKA'
na odwrociu opisany: 'MARTA BILECKA | NOV. 2019 | "LATE BLUE SUMMER"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

57
57

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Flauta na Bałtyku, 2019

akryl, olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'MKępka | 2019'
na odwrociu opisany: 'FLAUTA NA BAŁTYKU | 80 x 120 cm, 219 r. | MKępka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

58
58

Marzena BIS (ur. 1987)

Underwater, 2019

akryl/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | 'UNDERWATER' | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

59
59

Morfizm 8, 2019

olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R. Gawlik '19'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

60
60

Bionizm no. 424, 2019

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Wojciech Adam Bański, Bionizm no. | 424, oil on canvas, 2019, | Warszawa'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

61
61

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

Kształt różnicy, 2019

technika mieszana/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Woroniec Jr_ | "KSZTAŁT RÓŻNICY_ | 2019_'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

62
62

Ewelina ULANECKA-CYTROWSKA (ur. 1983, Jelenia Góra)

Mirage, dyptyk, 2019

akryl, technika własna/płótno, 120 x 100 cm (wymiary każdej pracy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MIRAGE | Ewelina Ulanecka | 2019' (każda część)

Cena wywoławcza:

1 000 zł

63
63

Janina ZABOROWSKA (ur. 1978, Łódź)

Luna, 2019

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany śr.: '2019 | JZ'
na odwrociu opisany: 'Janina | Zaborowska | "Luna" 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

64
64

Rafał KAPICA (ur. 1980, Pyskowice)

Noc, 2019

olej, technika własna/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Rafał | Kapica | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

65
65

Edyta DUDUŚ (ur. 1975, Wrocław)

Spotkanie, 2013

akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ED | 2013'
na odwrociu opisany: 'EDYTA DUDUŚ | CYKL ZASŁONY "SPOTKANIE" | AKRYL NA PŁÓTNIE 120 x 100 cm | 2013'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

66
66

Dominika NAZIĘBŁY (ur. 1986, Żyrardów)

Bez tytułu 8, 2018

akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Dominika Naziębły 2018 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

67
67

Lazurowy przypływ, 2018

olej/płótno, 80 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'SKRZYPEK' i datowany śr.: '2018'
na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ SKRZYPEK | OLEJ PŁÓTNO 2018 | 110 x 80 cm | "LAZUROWY PRZYPŁYW"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

68
68

Anula Meeting, 2019

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marcin Błach. 2019*'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

69
69

Marcin TOMASZEWSKI (ur. 1971, Toruń)

Bez tytułu, 2019

olej/płótno, 74 x 114 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'ATOMASH 19'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

70
70

Joanna GĄSKA (ur. 1986, Warszawa)

Technoprincess, 2019

akryl/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Joasia | Gąska | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

71
71

Yes, I did it for love, dyptyk, 2019

akryl/płótno, 120 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "YES, I DID IT FOR | LOVE" | DYPTYK SKRZYDŁO | PRAWE / LEWE | 120 x 80 cm | AKRYL / PŁÓTNO | MMXIX | Dominik Smolik' (każda część)

Cena wywoławcza:

1 000 zł

72
72

Monika SOJKA (ur. 1991)

Bez tytułu, 2019

akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu l.g.: 'MONIKA SOJKA 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

73
73

Marek HABA (ur. 1983)

Blizny, 2019

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek haba | "BLIZNY" | akryl, płótno | 60 x 80 | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

74
74

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Color rain map, 2019

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"COLOR RAIN MAP" 2019 Gossia Zielaskowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

75
75

Czułość, dyptyk, 2018

akryl/płótno, 90 x 90 cm (wymiary każdej pracy)
sygnowany i datowany l.d. i p.d.: 'AF 18' (każda część)

Cena wywoławcza:

1 000 zł

76
76

Rumba, 2019

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'R. ROB JADCZAK | 2019'
na odwrociu opisany: '"RUMBA" | R. ROB JADCZAK | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

77
77

Eternal Faith, 2019

akryl/płótno, 110 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Blubird'
na odwrociu opisany: 'Blubird 2019 | Eternal Faith | Marcin Gregorczuk'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

78
78

Zapach lawendy, 2019

akryl, olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. MISZTAL 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

79
79

Stanisław TOMALAK (ur. 1955, Brzeg Dolny)

Z cyklu 'Niebo i Ziemia', Fragment 613, 2019

akryl/płótno, 100 x 100 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'S. J. A. Tomalak'
na odwrociu opisany: 'S. J. A. Tomalak | Fragment 613 F | z cyklu "Niebo i ziemia"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

80
80

Wszystko jest energią 2, 2019

olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz | Jankiewicz | 2019 | WROCŁAW | Wszystko | jest | Energią'

Cena wywoławcza:

1 000 zł