Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Młoda Sztuka

21.01.2020 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

09.01 - 21.01.2020

Ceny wywoławcze.

80 obiektów
01
01

Ostatnie lustro, 2019

akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany w kompozycji: 'Kat Garstka'
na odwrociu opisany: 'Kat Garstka 2019 | Ostatnie lustro | Poslední zrcadlo | The last mirror'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Dziewczyna z rzeźbą Moora 4, 2019

akryl/płótno, 100 x 110 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2019'
na odwrociu opisany: ':DZIEWCZYNA Z RZEŹBĄ | MOORA 4" | ADAM WĄTOR 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Kamil STAŃCZAK (ur. 1980, Puławy)

Szumy, 2019

akryl, olej/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'K. STAŃCZAK '2019'
na odwrociu opisany: 'K. STAŃCZAK | 2019 | LUBLIN | POLSKA | "SZUMY" | OLEJ. | AKRYL'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Agnieszka ZABRODZKA (ur. 1989, Warszawa)

Bez tytułu, 2019

olej/płótno, 116 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | BEZ TYTUŁU | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

W stronę słońca, 2019

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Martyna Mączka 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Mirella STERN (ur. 1971, Toruń)

Karuzela zdarzeń, 2019

akryl, technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'M. STERN'
na odwrociu opisany: '"KARUZELA ZDARZEŃ" 2019 | Mirella Stern'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Cisza, dyptyk, 2019

olej/płótno, 100 x 200 cm
sygnowany na odwrociu: 'Urszula Kałmykow'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

U 01, 2019

akryl, żywica epoksydowa/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 2019'
na odwrociu opisany: 'Hanna | Rozpara | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

09
09

Sigma, 2016

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany w kompozycji: 'A. Staniorowska 2016'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Totem, 2019

technika własna/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany l.g.: 'G. Klimek | 2019'
na odwrociu opisany: 'G. Klimek | Totem | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Wszystko się ułoży, 2019

akryl/płótno, 200 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Wszystko się ułoży | Joanna Głażewska 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Autoportret, 2017

olej/plexi, płyta HDF, 50 x 35 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'Michał Czuba | Autoportret 2017'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Z cyklu 'Matka', Bez tytułu, 2017

technika mieszana/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '(MAGDALENA KIELAK) MAGDALENA LIBERO | BEZ TYTUŁU | TECHNIKA MIESZANA | 50 x 50 CM | 2017'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971, Warszawa)

W słoneczny dzień, 2019

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2019'
na odwrociu opisany: '"W SŁONECZNY DZIEŃ" | ŚRODOWSKA 2019 | OLEJ NA PŁÓTNIE | 2019 r. | 100 x 100 cm | Katarzyna Środowska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Aleksandra BUKOWSKA (ur. 1988, Warszawa)

Ariadna zagubiona, 2019

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ABukowska 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Małgorzata JASTRZĘBSKA (ur. 1975, Lublin)

Nr 662, 2019

olej/płótno, 60 x 42 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '-2020- MJ. | 2019 | 662. | MAŁGOTZATA JASTRZĘBSKA 2019 662'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Katarzyna GARNCAREK (ur. 1985, Głowno)

Foliówka 3, 2018

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'K. GARNCAREK "BRonka" | 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Dorota ZUBER (ur. 1979, Gliwice)

In a parallel space things will not collide, 2019

akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dorota Zuber | In a parallel space things will not collide | akryl, werniks 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Bez tytułu, 2019

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'A. ROWIŃSKA '19'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Bez tytułu, 2019

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Wakacje w Holandii, 2019

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'MJagóra | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Kobiety No 49, 2019

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ULA TEPEREK | KOBIETY no 49 | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Łukasz KOWALIK (Lu Svensson) (ur. 1989, Starachowice)

Pełnia w baranie, 2019

akryl/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'LU S | VENS | SON | 2019'
na odwrociu opisany: 'SERIA: FAZY KSIĘŻYCA | TYTUŁ: PEŁNIA W BARANIE | AUTOR: LU SVENSSON | ROK: 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Tomasz KOCLĘGA (ur. 1968, Zawiercie)

Onus avaritia, 2019

brąz, kamień, złoto, 24 x 15 x 15 cm
sygnowany, datowany i numerowany u spodu: 'Koclęga 2019 | 2/10'
hologram autorski u dołu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Monika MROWIEC (ur. 1991, Opole)

Okres ochronny, 2019

akryl/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Mm.'
na odwrociu opisany: ''OKRES OCHRONNY" | MONIKA MROWIEC | 2019 ROK'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Anna PSZONKA (ur. 1989)

Ciche dni, 2019

olej/płótno, 60 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'A. P. Pszonka'
opisany na odwrociu: 'CICHE DNI / SILENT TREATMENT, 2019 | Anna P. Pszonka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Ewa WITKOWSKA (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2019

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany l.d.: 'WITKOWSKA'
na odwrociu opisany: 'WITKOWSKA E. 2019 2355'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Maria JAGŁOWSKA (ur. 1993, Warszawa)

Wszystkie moje robaki, 2019

akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MJ | 2019 | M. JAGŁOWSKA | "WSZYSTKIE MOJE ROBAKI"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Horses I, 2019

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Marta Szarek 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Negatyw, 2019

akryl/płótno, 86,5 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARIUSZ KLIMEK | "NEGATYW" 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Joanna PÓŁKOŚNIK (ur. 1981, Hajnówka)

Po deszczu, 2019

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J.P. | 19'
na odwrociu opisany: 'Joanna Półkośnik 2019 | "Po deszczu"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Mariusz DYDO (ur. 1979)

Żubr XL model Snake, 2019

ceramika szkliwiona, 23 x 28 x 14 cm
sygnowany i numerowany u spodu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Joanna SUŁEK-MALINOWSKA (ur. 1969, Bielsko-Biała)

Psiapsiółki, 2018

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JSM2018 r.'
na odwrociu opisany: 'Joanna | Sułek-Malinowska | "Psiapsiółki" | akryl 2018 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Aleksandra OSA (ur. 1988, Warszawa)

Z cyklu 'Melting Paradise', MP3-2, 2018

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MP3-2 | Athens 2018 Osa'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Jarosław SZEWCZYK (ur. 1985, Tomaszów Mazowiecki)

Prasowy, 2019

akryl/płótno, 98 x 146 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'SZEWCZYK '19'
na odwrociu opisany: 'S | Prasowy | SZEWCZYK | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

36
36

Maciej MAJEWSKI (ur. 1977, Rybnik)

Plaża Matosinhos, Porto, 2019

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"PLAŻA MATOSINHOS, PORTO" - 2019 © - maciej majewski'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Gracja oraz anioł i diabeł, 2019

akryl, 80 x 120 cm
sygnowany l.d.: 'Rusiecka'
na odwrociu opisany: 'Rusiecka | RUSIECKA | MAŁGORZATA | Gracja oraz anioł i diabeł | 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Jak zostać biednym krok po kroku, 2019

akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Jacek Cyganek'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Wieża Babel, 2019

akryl/płótno, 65 x 73 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ZJankowska | 2019'
opisany na odwrociu: 'Zuzanna Zu | Jankowska | 2019 | "Wieża Babel" | cykl: Perypetie XXI wieku'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Paulina JOŁDA (ur. 1995, Wrocław)

Postforma, 2018

akryl, olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany na odwrociu 'Paulina Jołda'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Magdalena STOCH (ur. 1994, Zakopane)

Scena włoska, 2019

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDALENA | STOCH 2019 | SCENA WŁOSKA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Elizjum II, 2012

akryl/płótno, 90 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Ejsmond- | -Ślusarczyk | 2012 | ELIZJUM (2) | akryl, 90 x 130 cm'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Bez tytułu, 2019

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘P. TKACZYK | 2019’

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Marta URBANEK (ur. 1983, Kielce)

Bez tytułu, 2019

akryl/płótno, 60 x 40 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'm. URBANEK '19'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Aleksandra MYSIORSKA (ur. 1985, Pisz)

W ogrodzie różanym, 2019

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'w ogrodzie różanym | A. Mysiorska '19'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Kompozycja XII B, 2019

technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. Szeszuła 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Metropolie 80, 2019

akryl/płótno, 60 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Romuald MUSIOLIK (ur. 1973, Rydułtowy)

Miasto Berneulf, 2019

olej/płótno, 80 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Romuald Mulk '19'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Konrad HAMADA (ur. 1981, Kraków)

Nokturn, 2017

olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Konrad | Hamada 2017'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Z cyklu 'Nierzeczywiste', 2018

akryl, olej/płótno, 120 x 160 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BEATA TARNOWSKA | CYKL NIERZECZYWISTE / UNREAL | 2017 / 2018'

Cena wywoławcza:

1 000 zł