Art in House Dom Aukcyjny

IV Aukcja „Sztuka Cenniejsza niż Złoto”

06.12.2024 piątek

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

73 obiekty
01
01

Abstrakcja niebiesko-żółta, 2019

akryl, płótno, 50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

02
02

Wojciech BREWKA (ur. 1980, Kalisz)

Soulmates z cyklu Twins, 2021

akryl, płótno, 120 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

03
03

Spojrzenie, 2020

olej, płótno, 90 x 130 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

04
04

Horse Trio, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Grande Ballerine (złota), 2024

technika własna, olej, papier, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Igor VOLOSNIKOV (ur. 1964, Kirow na Uralu)

Bez tytułu, 2023

olej, technika własna, płótno, 93 x 72 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Wodnik, 2023

olej, płótno, 50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Beata MURA (ur. 1985)

Dotyk subtelności, 2024

akryl, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Dama z kotem, 2024

olej, płótno, 100 x 81 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Joanna MIESZKO (ur. 1969, Trzcińsko-Zdrój)

La Defense Paryż (XI-181-327), 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Suenos liricos del baile, 2024

akryl, olej, szlagmetal, płótno, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Kiedy przyjdziesz, 2024

olej, akryl, płótno, 90 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Gaudi z cyklu Duchy architektury, 2024

olej, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Stanisław SUGINTAS (ur. 1961, Wilno)

W uścisku iluzji, 2024

olej, płótno, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Ewa JAWORSKA (ur. 1979)

Archanioł Michał, ikona na podstawie przedstawienia z XVI w. ikonostasu w Pskowie, 2024

tempera, deska, 53 x 19 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Archanioł, 2024

olej, szlagmetal, płótno, 120 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Czerwień i złoto Toskanii, 2024

akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Złotko, 2024

olej, akryl, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Utracone nadzieje, 2024

akryl, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Jesienna melodia, 2024

olej, płótno, 70x50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Tomasz KOPER (ur. 1968, Płock)

Taniec czaszki, 2023

olej, płótno, 100 x 81 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Korrida, 2024

akryl, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Gates of Delirium

olej, płyta, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

24
24

Złota mgła, 2024

akryl, płótno, 70 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Birth of the star I, 2029

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

26
26

Andrzej CIOŁEK (ur. 1986, Chorzów)

Pribor z cykly Plansze do gier, 2024

olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Ecstasy of Gold, 2024

akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Mindfulness - golden hour, 2024

akryl, szlagmetal, płótno, 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Kobieta w kolorowym turbanie, 2024

pastel, karton, 60 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Aleksandra WISZNIEWSKA (ur. 1972, Wrocław)

Freedom, 2024

węgiel, akryl, papier, 142 x 85 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Marzycielka, 2024

akryl, płótno, 95 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Karina GÓRA (ur. 1973, Tomaszów Mazowiecki)

Tranquillo, 2024

akryl, szlagmetal, płótno, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Z cyklu Sen nr 55, 2023

olej, akryl, płótno, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Bartłomiej KULPA (ur. 1997, Warszawa)

Sen o Warszawie, 2024

olej, płótno, 150 x 300 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Nostalgia, 2020

olej, płótno, 50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

36
36

Sen na pustynnych piaskach, 2024

olej, akryl, płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Inside, 2024

akryl, spray, płótno, 150 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Poza wymiarem, 2022

olej, płótno, 110 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Róża, 2024

olej, szlagmetal, płótno, 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Muzeum, 2024

akryl, płótno, 120 x 200 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Deszczowy dzień, 2022

akryl, olej, płótno, 70 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

42
42

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Secret Garden, 2024

akryl, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Urojenie, 2024

olej, technika własna, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Konrad HAMADA (ur. 1981, Kraków)

W złotym nastroju, 2024

akryl, olej, płótno, 140 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Żuraw koroniasty, 2024

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Artem TULIUK (ur. 1981)

Moment, 2024

olej, szlagmetal, płótno, 80 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Femme fatale III, 2024

akryl, szlagmetal, płótno, 70 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Magdalena PIWKO-CHUDZIK (ur. 1963, Wołomin)

Złoty dąb, 2024

linoryt, papier, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Pies Aurory, 2024

akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Olga WOLNIAK (ur. 1957)

Persjana, 2016

olej, płótno, 40 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite