Art in House Dom Aukcyjny

III Aukcja Sztuki Wielkiego Formatu

22.11.2024 piątek

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

79 obiektów
01
01

Wojciech BREWKA (ur. 1980, Kalisz)

Be happy, 2017

akryl, płótno, 130 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

02
02

On the other side, 2023

olej, płótno, 80 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

03
03

Grande Ballerina, 2024

akryl, tusz, karton, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Spektakl, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Kogut - Rooster
akryl, płótno, 190 x 190 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

06
06

Joanna MIESZKO (ur. 1969, Trzcińsko-Zdrój)

Notre Dame Paryż (NR XI-33-165), 2019

akryl, płótno, 175 x 210 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

07
07

The Door of Time, 2024

olej, płótno, 123 x 140 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Igor VOLOSNIKOV (ur. 1964, Kirow na Uralu)

Magic Ball, 2022

olej, technika własna, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Czapka niewidka, 2011

olej, płótno, 120 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

10
10

Iwan KULIK (ur. 1959)

Babilonska Bludnica, 2023

olej, płótno, 130 x 115 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Marzenie, 2024

akryl, płótno, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Lata dwudzieste, 2013

olej, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

13
13

Romantyczny duet, 2024

olej, płótno, 100 x 81 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Wakacyjna symfonia barw, 2024

akryl, szlagmetal, płótno, 120 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Recepty na sny, 2023

olej, płótno, 100 x 140 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

16
16

Srebrna pantera, 2015

akryl, olej, płótno, 90 x 180 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

17
17

Wrota Wymiarów, 2024

olej, płótno, 90 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Chwasty iluzji, 2024

olej, technika własna, płótno, 95 x 130 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Cywilizacja, 2019

olej, płótno, 100 x 200 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Repudio, 2024

olej, płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Hip hop czerwony nr 20, 2013

olej, płótno, 101 x 124 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956, Warszawa)

Takyo, 2024

olej, płótno, 131 x 92 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Ryszard RABSZTYN (ur. 1984, Olkusz)

ANTIDOTUM PS 103 (a. Braille'a), 2024

akryl, płótno, 150 x 150 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Piotr NOGAJ (ur. 1981, Kalisz)

Defilada, 2024

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Maciej CIEŚLA (ur. 1988, Szczecin)

Kot, 2024

olej, płótno, 130 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Maskarada, 2024

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Rafał MRUSZCZAK (ur. 1966, Opole)

Moon Lady, 2024

akryl, płótno, 80 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Konrad HAMADA (ur. 1981, Kraków)

W nieznane, 2023

olej, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Experience, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Ukryta nadzieja, 2024

olej, technika własna, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Bartłomiej KULPA (ur. 1997, Warszawa)

Wspomnienie lata z cyklu Podróż przez Sen, 2024

olej, płótno, 130 x 300 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Paweł ŚWIDERSKI (ur. 1983, Białystok)

I can see you, 2022

akryl, spray, płótno, 120 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Flower Landscape, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Sweet Poison, 2024

olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Anna CHORZĘPA-KASZUB (ur. 1985, Poznań)

Symbioza 4, 2023

akryl, płótno, 110 x 110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

37
37

Pejzaż - tryptyk, 2015

akryl, szlagmetal, płótno, 90 x 270 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

38
38

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943, Kielce)

Muzyka I (IzXX)

inkografia, papier, 54 x 37 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Pasion Magica del Baile, 2023

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Marcin WILK (ur. 1978, Bydgoszcz)

Zaćmienie słońca, 2023

olej, płótno, 140 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

41
41

Sposa in Calle Caboto

olej, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

42
42

Stanisław SUGINTAS (ur. 1961, Wilno)

Full moon, 2024

olej, płótno, 89 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

bez tytułu, 2018

akryl, płótno, 120 x 140 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

44
44

Stanisław TOMALAK (ur. 1955, Brzeg Dolny)

Fragment 472AB z cyklu Niebo i ziemia, 2017

olej, płótno, 120 x 200 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

45
45

Tomasz KOPER (ur. 1968, Płock)

Koneserzy sztuki, 2024

olej, płótno, 100 x 81 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Synkretyzm lotu XIX, 2024

akryl, płótno, 70 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Zagmatwanie, poplątanie w tych naszych relacjach, 2023

akryl, płótno, 120 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Forget Me Not, 2024

akryl, płótno, 110 x 110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Kobieta w brązowym turbanie, 2024

pastel, karton, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Harmony, 2023

olej, płótno, 110 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

51
51

Drzemka, 2023

olej, płótno, 60 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite