21.11.2024 czwartek
19:30
Art in House Dom Aukcyjny
Akademia Sztuk Pięknych
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39
Warszawa
Organizator aukcji dolicza 4% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Technika własna, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Haft, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Tempera, płótno, 50 x 50 cm
Olej, płótno, 50 x 50 cm
Inkografia, papier, 75 x 57 cm