Agra Art NOVA

II Aukcja Agra Art NOVA

23.01.2020 czwartek

19:00

Agra Art NOVA

ul. Wilcza 55/63

00-679 Warszawa

15.01 - 23.01.2020

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

50 obiektów
01
01

Untitled 024, 2019

cięty i klejony papier, 50 x 50 x 2 cm,
sygn. na odwr. l.g.: Untitled 024 I 50 x 50 x 2 cm I Paper I 2019 I 02/10 I Kruhelska

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

02
02

Bez tytulu, 2019

olej, płótno lniane, 20 x 25 cm,
sygn. na odwr. l.g.: Ania Tomicka I 2019

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 4 000 zł

03
03

Katarzyna KUKUŁA (ur. 1987, Katowice)

Siedź cicho, 2019

olej, płótno, 50 x 80 cm,
sygn. na odwr. p.g.: Katarzyna Kukuła I "Siedź cicho" I olej na płótnie I 50 x 80 cm I 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 4 000 zł

04
04

Jedną z najskuteczniejszych pokus zła, jest wezwanie do boju, z cyklu Tajemnica ciszy, 2018

olej, płótno lniane, 180 x 130 cm,
sygn. na odwr. na śr. listwie krosna napis flamastrem: Aleksandra Brodzińska

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

3 000 - 5 000 zł

05
05

Na krawędzi dnia, 2019

olej, panel mdf, 30 x 40 cm,
sygn. l.d.: Choiński

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

06
06

Jerzy ZAJĄCZKOWSKI (ur. 1972, Wrocław)

Bez tytułu, 2019

farba olejna, spray, aluminium, 50 x 44 x 4cm,
sygn. na odwr.: Jerzy Zajączkowski I bez tytułu 2019

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

1 800 - 2 000 zł

07
07

Ewa JAROS (ur. 1984)

Color Tetris #2, 2019

akryl, spray, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwr.: Color Tetris #2 I 2019 I E. Jaros

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 4 000 zł

08
08

Utopia, 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: KS

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

09
09

Ribeka FUJI (ur. 1988)

Para rysunków: YUUBIN - skrzynka pocztowa, Takoge - latawiec, 2019

kawa, kredki, papier, 21 x 29.7 cm, oba
sygn. p.d.: RIBEKA

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

10
10

HWDP, 2018

akryl, olej, płótno, 110 x 80 cm,
sygn. na odwr.: M. Cygan 2018 I "HWDP"

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

4 000 - 7 000 zł

11
11

"Bez tytułu" z cyklu "Siostra bliźniaczka", 2019

akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwr. l.g.: MAGDALENA LIBERO I "BEZ TYTUŁU" Z CYKLU" SIOSTRA BLIŹNIACZKA" I AKRYL I 50 x 50 cm I 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

12
12

Ka MOCHI (ur. 1979, Warszawa)

Italian Affair 1, 2018

tusz, papier, 25 x 35 cm,
sygn. p.d.: Ka I Mochi

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

13
13

She is the apple of my eye, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

14
14

Kamil NIEWIŃSKI (ur. 1994, Wrocław)

Czekając na spokój, 2019

olej, deska, 60 x 70 cm,
sygn. p.d.: Niewiński I 2019

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

15
15

Agnieszka DEREWICKA (ur. 1990, Chełm)

Dywan, 2019

olej, płótno, 100 x 150 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

1 800 - 2 000 zł

16
16

Spokojnie, 2019

akryl, płòtno, 30 x 40 cm,
sygn. p.d.: KJCASTELLINI

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

17
17

Dariusz MILIŃSKI (ur.1957, Cieplice)

Lotnik serdeczny, 2019

olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwr.: "Z CYKLU SERDECZNY I PAN J. SAMOLOCIK" I D. Miliński 2019

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 4 000 zł

18
18

Twarze trzy też, 2011

olej, akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. wielokrotnie p.d.: R.A. Mar

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

19
19

Sylwia KRUPIŃSKA (ur. 1984, Rzeszów)

Moje przestrzenie, 2016

olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. na odwr.: Sylwia Krupińska (Wójcik) I obraz olejny z serii I "MOJE PRZESTRZENIE" I 90 x 90

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

20
20

Open, 2017

olej, płótno, 50 x 73 cm,
sygn. na odwr.: Barbara Karpiel I "Open" I olej na płótnie, 2017

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 800 zł

21
21

Koncha II, 2016

gwasz, tempera, karton, 27,1 x 42,2 cm,
sygn. na odwr. p.d.: Kamil Emanuel Klonowski I Koncha II

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

22
22

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.: REVALIE

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 2 000 zł

23
23

Form III, 2014

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwr. na śr. listwie krosna napis flamastrem: KAROLINA LEWOSZ / Pracowani artystyczna - 2013/14 / pod kierunkiem: I prof. Kazimierza Cieślika

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

24
24

Z kokardą II, 2019

olej, płótno, 50 x 45 cm,
sygn. na odwr.: OLIWIA I SMOLEŃ I 2019 I " Z KOKARDĄ II"

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

25
25

Widok, 2019

olej, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. na odwr. p.g.: Patrycja "Widok I" I Piętka I 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

26
26

VII, 2018

węgiel, biała i czarna kredka, szary papier, 29,7 x 42 cm,
sygn. na odwr.: VII 21 II 2018 r. Elżbieta Łabowska

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

27
27

Foggy mountains, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwr. l.d.: "Foggy mountains" I Stratovich Yuliya 2019 I 100 x 80

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

28
28

Strażniczka, 2019

olej, płótno, 60 x 30 cm,
sygn. l.d.: A.Yasin 19

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

29
29

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwr.: TRYZNO '19 I ZURICH

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 500 zł

30
30

Radosław SULIGA (ur. 1995, Częstochowa)

Escape room, 2019

akryl, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. na odwr. l.d.: ESCAPE ROOM I R. SULIGA ' 19

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 500 zł

31
31

Marta POKOJOWCZYK (ur. 1985 Wrocław)

The Way, 2015

technika mieszana, ręcznie tkane płótno z lnu i konopi, 30 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: The Way I pokojowczyk I 2015

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

32
32

Róża, 2017

olej, płótno, 55 x 60 cm,
sygn. na odwr. p.d.: ADAMA MELNYCZUK I "RÓŻA" I 55 x 60 I OLEJ NA PŁÓTNIE I 2017

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

33
33

Z cyklu Zapis śladu, 2017

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwr. p.d.: AGNIESZKA OLECH I Z CTKLU "ZAPIS ŚLADU", 2017

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 2 000 zł

34
34

Para rysunków

Cirro Negro, 2019
gwasz, tusz, papier, 35 x 50 cm,
sygn. na odwr. p.d. "Cirro Negro" I MarCo;

Pileo Blanco, 2019
sygn. na odwr. p.d.: "Pileo Blanco" I MarCo

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

35
35

At the end of time, 2019

olej, płótno, 61 x 76 cm
sygn. p.d.: J. Koziczak

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 500 - 4 000 zł

36
36

AKZG19, 2019

akryl, złoto płatkowe, płótno 100 x 120 cm,
sygn. na odwr. p.d.: AKZG19 I MAGDALENA KRÓL

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

37
37

Rozmowa, 2019

olej, płótno. 70 x 120 cm,
sygn. na odwr.: "ROZMOWA" I Krystyna Róż-Pasek I 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 2 000 zł

38
38

Filip MOSZANT (ur. 1987, Avignon)

ODDH B3, 2019

flamaster, atrament szelakowy, papier kredowy, 100 x 70 cm,
sygn. na odwr. l.g.: Filip Moszant I "ODDH B3" I 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 4 000 zł

39
39

Konrad HAMADA (ur. 1981, Kraków)

Pierwszy śnieg, 2019

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: Konrad I Hamada 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 2 000 zł

40
40

Malwina PUSZCZ (ur. 1992, Szczecinek)

#E39A12, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwr. p.d.: Malwina I Puszcz I 2019.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

41
41

Praprot, 2014

akryl, płótno, 110x 100 cm, 2014
sygn. na odwr. l.g.: Lech I Kolasiński I 2014

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

42
42

Marcin WILK (ur. 1978, Bydgoszcz)

Za horyzontem, 2018

olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.: M I W I 18

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

43
43

Hanna KUR (ur. 1994)

Ogród ornamentalny V, 2018

linoryt barwny, nr 7 z nakładu 12 sztuk,
68 x 68 cm, w oprawie 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: Hanna Kur

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

44
44

Szymon POLOCZEK (ur. 1994, Katowice)

Wymiary energii, 2019

olej, płótno, 56 x 76 cm,
sygn. na odwr. l.d.: Poloczek I Szymon I 2018 GW

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

45
45

Bez tytułu, 2019

akryl, płótno lniane, 80 x 60cm,
sygn. na odwr.: P.Tkaczyk I 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

46
46

Nie uciekniesz III, 2017

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: Rzążewska 2017

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

1 800 - 2 000 zł

47
47

Gatunek inwazyjny, 2019

olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygnowane pieczęcią na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

3 000 - 5 000 zł

48
48

KITSUNE Starry Night, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwr.: KITSUNE Starry Night I Małgorzata Niegel I A.D. 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

49
49

Powrót do Edenu, 2019

akryl, płótno, 100 x 150 cm,
sygn. na odwr.: P.K. Mikulska 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 4 000 zł

51
51

Anna JARZYMOWSKA (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2018

olej, akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwr. p.g.: Anna Jarzymowska I bez tytułu I 2018 r.

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł