29.11.2024 piątek
17:00
Aukcje internetowe
ul. Dzielna 3
00-162 Warszawa
W sprawie obejrzenia prac prosimy o kontakt z Aleksandrą Herbich: +48 516 106 073
WARUNKI SPRZEDAŻY:
PODATKI I OPŁATY:
- Opłata organizacyjna: do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Wynosi ona 20%.
FINAŁ I DOGRYWKA:
Godzina 21:00 to czas zakończenia licytacji obiektu nr 1 w katalogu. Licytacja każdego kolejnego obiektu kończy się o minutę później.
LICYTACJA
olej, akryl, kolaż, płótno
50 x 70 cm
sygn. na odwrociu
technika własna, płyta
75 x 65 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
29 x 46 cm
sygn. i dat. TP; oprawiony
akryl, płótno
80 x 100 cm
sygn.p.d. F. Łoziński
gwasz, papier
wym. w świetle passe-partout 16,5 x 25,5 cm,
opr. 35,5 x 45 cm,
sygn.
technika własna: przeplatana, tempera, papier
48 x 48 cm
62,5 x 62,5 cm w oprawie
sygn. p.d.: H.Wrzeszczynska
akryl, płótno
40 x 40 cm
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021
technika własna - przeplatana, tempera, papier
37,5 x 44 cm;
66 x 72,5 cm w oprawie
sygn. dat. i opis. na odwrocie:"RUCH WIROWY KWADRATU"technika przeplatana, temperowa 1968 -format 44 x 37Halina Wrzeszczyńska
kolaż, papier
41,8 x 30 cm
sygn. i dat. l.d.: antoni Fałat | 1966
akryl, płótno
60 x 50 cm
sygn. l.d. MKępka 2022;
sygn. na odwrociu: Pojedźmy na wakacje, 60x50 cm, 2022 r. MKępka
tusz, pastel, papier
29 x 21,5 cm
sygn. p.d. Sarapata
akryl, płótno, tektura introligatorska
70 x 70 cm
sygn. na odwrociu: Kompozycja 226, 2023, Marcin Lubera, 70 x 70 cm, akryl, płótno, tektura introligatorska
akryl, płótno
100 x 100 cm
sygn. p.d. BEA 2021,
opis. na odwrociu: Zapomnienie czerni, zapomnienie bieli (oblivion the black,oblivion the white) Beata Szustkiewicz 2021
akryl, płótno
102 x 102 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100 x 100 cm
sygn. i dat. p.d. Hanna Rozpara 2020;
na odwrociu HANNA ROZPARA "NB 02" 2020'
olej, płótno
100 x 120 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
30 x 30 cm
sygn., opis., dat. na odwrociu: Anna Tajak, 2021 rok, Pustka II
akryl, płótno
120 x 80 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100 x 140 cm
sygn., opis., dat. na odwrociu
akryl, płótno
w oprawie: 60 x 50 cm;
bez ramy: 40 x 30 cm;
w świetle oprawy: 37 x 27 cm
sygn. p.d. Stokfisz-Delarue
olej, płótno
80 x 100 cm
sygn. i dat. p.d. St Puchalik 1970
akryl, płótno
100 x 140 cm
sygn. na odwrociu: Joanna Mrozowska, Podwójny, 2018, akryl na płótnie, 100 x 140 cm
olej, płótno
50 x 70 cm
sygn. dat. p.d. AK 17
inkografia
16 x 21,5 cm
sygn. ołówkiem, wybita pieczęć autorska, egz. II/XX
olej, płótno
w oprawie: 55 x 66 cm;
bez oprawy: 37 x 48 cm
sygn. l.g. W. Piekarski 2022
szlagmetal, akryl, pisak sakura, płótno
120 x 120 cm
sygn. na odwrociu: M. Rudzka 2023
olej, akryl, płótno
100 x 100 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płyta
61,5 x 61,5 cm
sygn. p.d.: TANIA
olej, akryl, płótno
70 x 70 cm
sygn.
odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/karton, papier barytowy
26,5 x 33,5 cm
linoryt
43 x 53,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn., dat. i opis. ołówkiem u dołu: '"Teatr" (W. Siemionowi) Epr. dart. linoryt 1964 (A.P.) Henryk Płóciennik'
gwasz, tempera, flamaster, długopis, papier,
52 x 38,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: 'H. Płóciennik
inkografia
w świetle passe-partout 27,5 x 27,5 cm;
42 x 42 cm
sygn. Ołówkiem p.d. T. Dominik, l.d. 2/20;
pieczątka tłoczona Desa Modern;
sygn. na odwrociu: 2 pieczątki Desa Modern
technika własna, mieszana
23,5 x 32 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem: No title, EA II/V; Lerka G 19/11
technika własna, mieszana
23,5 x 27 cm w świetle passe-partout;
37,5 x 40 cm
sygn. ołówkiem: 3/25; Lerka G 09/11
brąz, patyna, marmur
30,5 cm z postumentem x 5,9 cm;
postument 3 x 6,5 cm
sygn. StanWys, 1/50, 2008
brąz, patyna, kamień
38 cm z postumentem x 11 cm;
postument: 8 x 11 x 8 cm
brąz, patyna, marmur
40 cm z postumentem x 14 cm;
postument: 3 x 14 x 9 cm
sygn. P. Bubak;
sygn na spodzie: P. Bubak, 2023, Muza, 4/8
brąz, patyna, marmur
40,5 cm z postumentem x 16 cm;
postument: 5 x 7 x 11 cm
sygn. Sętowski
brąz, patyna, marmur
21 cm z postumentem x 10,5 cm;
3 x 13,5 x 21 cm
sygn. Leo Adam