Aukcje internetowe

Idą Święta - Aukcja sztuki aktualnej

29.11.2024 piątek

17:00

Aukcje internetowe

ul. Dzielna 3

00-162 Warszawa

W sprawie obejrzenia prac prosimy o kontakt z Aleksandrą Herbich: +48 516 106 073

WARUNKI SPRZEDAŻY:

PODATKI I OPŁATY:
- Opłata organizacyjna: do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Wynosi ona 20%.

FINAŁ I DOGRYWKA:
Godzina 21:00 to czas zakończenia licytacji obiektu nr 1 w katalogu. Licytacja każdego kolejnego obiektu kończy się o minutę później.

LICYTACJA

40 obiektów
01
01

Magdalena DANIEC (ur. 1974, Kraków)

Niedaleko Saint Vaast, 2023

olej, akryl, kolaż, płótno
50 x 70 cm
sygn. na odwrociu

Cena wywoławcza:

2 900 zł

02
02

Ireneusz JANKOWSKI (ur. 1947, Sokołów Podlaski)

Skojarzenia XXXVI, 2023

technika własna, płyta
75 x 65 cm
sygn. na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 900 zł

03
03

Teresa PANASIUK (1938 - 2021)

Dyptyk, 2018

olej, płótno
29 x 46 cm
sygn. i dat. TP; oprawiony

Cena wywoławcza:

2 500 zł droit de suite

04
04

Miłosnicy ognia bez dymu, 2024

akryl, płótno
80 x 100 cm
sygn.p.d. F. Łoziński

Cena wywoławcza:

1 400 zł

05
05

Mój dom ugina się pod światem, 2020

gwasz, papier
wym. w świetle passe-partout 16,5 x 25,5 cm,
opr. 35,5 x 45 cm,
sygn.

Cena wywoławcza:

800 zł

06
06

Halina WRZESZCZYŃSKA (1929 Krotoszyn - 2018 Wrocław)

Ruch wirowy, ok. 1965 - 1970

technika własna: przeplatana, tempera, papier
48 x 48 cm
62,5 x 62,5 cm w oprawie
sygn. p.d.: H.Wrzeszczynska

Cena wywoławcza:

4 000 zł droit de suite

07
07

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Turkusowy kwiat, 2021

akryl, płótno
40 x 40 cm
sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

08
08

Ruch wirowy kwadratu, 1968

technika własna - przeplatana, tempera, papier
37,5 x 44 cm;
66 x 72,5 cm w oprawie
sygn. dat. i opis. na odwrocie:"RUCH WIROWY KWADRATU"technika przeplatana, temperowa 1968 -format 44 x 37Halina Wrzeszczyńska

Cena wywoławcza:

2 600 zł droit de suite

09
09

Antoni FAŁAT (1942 Warszawa - 2024)

Bez tytułu, 1966

kolaż, papier
41,8 x 30 cm
sygn. i dat. l.d.: antoni Fałat | 1966

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

10
10

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Pojedźmy na wakacje, 2022

akryl, płótno
60 x 50 cm
sygn. l.d. MKępka 2022;
sygn. na odwrociu: Pojedźmy na wakacje, 60x50 cm, 2022 r. MKępka

Cena wywoławcza:

1 500 zł droit de suite

11
11

Portret Balleriny (cykl Ecole de Paris), 2023

tusz, pastel, papier
29 x 21,5 cm
sygn. p.d. Sarapata

Cena wywoławcza:

5 000 zł droit de suite

12
12

Kompozycja 226, 2023

akryl, płótno, tektura introligatorska
70 x 70 cm
sygn. na odwrociu: Kompozycja 226, 2023, Marcin Lubera, 70 x 70 cm, akryl, płótno, tektura introligatorska

Cena wywoławcza:

1 600 zł

13
13

Zapomnienie czerni, zapomnienie bieli, 2021

akryl, płótno
100 x 100 cm
sygn. p.d. BEA 2021,
opis. na odwrociu: Zapomnienie czerni, zapomnienie bieli (oblivion the black,oblivion the white) Beata Szustkiewicz 2021

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

14
14

Filip DAWIDOWSKI (ur. 2001, Kartuzy)

Arctic, 2024

akryl, płótno
102 x 102 cm
sygn. na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

NB 02, 2020

akryl, płótno
100 x 100 cm
sygn. i dat. p.d. Hanna Rozpara 2020;
na odwrociu HANNA ROZPARA "NB 02" 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

16
16

Blue Bay Banus, 2023

olej, płótno
100 x 120 cm
sygn. na odwrociu

Cena wywoławcza:

6 000 zł droit de suite

17
17

Anna TAJAK (ur. 1992, Gorlice)

Pustka 2, 2021

akryl, płótno
30 x 30 cm
sygn., opis., dat. na odwrociu: Anna Tajak, 2021 rok, Pustka II

Cena wywoławcza:

400 zł

18
18

Marta DUNAL (ur. 1989)

Orange glow, 2024

akryl, płótno
120 x 80 cm
sygn. na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 300 zł

19
19

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Dyptyk: Chaos, 2024

akryl, płótno
100 x 140 cm
sygn., opis., dat. na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Antiquites de l’Opera

akryl, płótno
w oprawie: 60 x 50 cm;
bez ramy: 40 x 30 cm;
w świetle oprawy: 37 x 27 cm
sygn. p.d. Stokfisz-Delarue

Cena wywoławcza:

3 800 zł droit de suite

21
21

Stary dom, 1970

olej, płótno
80 x 100 cm
sygn. i dat. p.d. St Puchalik 1970

Cena wywoławcza:

2 600 zł droit de suite

22
22

Joanna MROZOWSKA (ur. 1976, Warszawa)

Podwójny, 2018

akryl, płótno
100 x 140 cm
sygn. na odwrociu: Joanna Mrozowska, Podwójny, 2018, akryl na płótnie, 100 x 140 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Anna KOŁAKOWSKA (ur. 1982, Warszawa)

End of a day, 2017

olej, płótno
50 x 70 cm
sygn. dat. p.d. AK 17

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

24
24

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943, Kielce)

Baśnie o miłości (Róża), 2020

inkografia
16 x 21,5 cm
sygn. ołówkiem, wybita pieczęć autorska, egz. II/XX

Cena wywoławcza:

600 zł droit de suite

25
25

Martwa natura z pomidorami i czosnkiem, 2022

olej, płótno
w oprawie: 55 x 66 cm;
bez oprawy: 37 x 48 cm
sygn. l.g. W. Piekarski 2022

Cena wywoławcza:

900 zł

26
26

Małgorzata RUDZKA (ur. 1966, Chełm)

Źrenica, 2023

szlagmetal, akryl, pisak sakura, płótno
120 x 120 cm
sygn. na odwrociu: M. Rudzka 2023

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

27
27

Lato pod złotym drzewem życia z cyklu Romans z mistrzem, 2023

olej, akryl, płótno
100 x 100 cm
sygn. na odwrociu

Cena wywoławcza:

4 500 zł droit de suite

28
28

Bez tytułu, ok. 1975

akryl, płyta
61,5 x 61,5 cm
sygn. p.d.: TANIA

Cena wywoławcza:

3 000 zł droit de suite

29
29

Bez tytułu (53), 2017

olej, akryl, płótno
70 x 70 cm
sygn.

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

30
30

Limuzyna

odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/karton, papier barytowy
26,5 x 33,5 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

31
31

Teatr, 1964

linoryt
43 x 53,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn., dat. i opis. ołówkiem u dołu: '"Teatr" (W. Siemionowi) Epr. dart. linoryt 1964 (A.P.) Henryk Płóciennik'

Cena wywoławcza:

1 200 zł droit de suite

32
32

Akt na różowym tle, 1997

gwasz, tempera, flamaster, długopis, papier,
52 x 38,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: 'H. Płóciennik

Cena wywoławcza:

1 900 zł droit de suite

33
33

Tadeusz DOMINIK (1928 Szymanów - 2014 Warszawa)

inkografia
w świetle passe-partout 27,5 x 27,5 cm;
42 x 42 cm
sygn. Ołówkiem p.d. T. Dominik, l.d. 2/20;
pieczątka tłoczona Desa Modern;
sygn. na odwrociu: 2 pieczątki Desa Modern

Cena wywoławcza:

750 zł

34
34

No title

technika własna, mieszana
23,5 x 32 cm w świetle passe-partout
sygn. ołówkiem: No title, EA II/V; Lerka G 19/11

Cena wywoławcza:

750 zł

35
35

[Tytuł nieczytelny]

technika własna, mieszana
23,5 x 27 cm w świetle passe-partout;
37,5 x 40 cm
sygn. ołówkiem: 3/25; Lerka G 09/11

Cena wywoławcza:

750 zł

36
36

Akt kobiecy, 2008

brąz, patyna, marmur
30,5 cm z postumentem x 5,9 cm;
postument 3 x 6,5 cm
sygn. StanWys, 1/50, 2008

Cena wywoławcza:

2 000 zł

37
37

Akt kobiecy

brąz, patyna, kamień
38 cm z postumentem x 11 cm;
postument: 8 x 11 x 8 cm

Cena wywoławcza:

1 500 zł

38
38

Piotr BUBAK (ur. 1959)

Muza, 2023

brąz, patyna, marmur
40 cm z postumentem x 14 cm;
postument: 3 x 14 x 9 cm
sygn. P. Bubak;
sygn na spodzie: P. Bubak, 2023, Muza, 4/8

Cena wywoławcza:

3 000 zł

39
39

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961, Częstochowa)

Ulotna

brąz, patyna, marmur
40,5 cm z postumentem x 16 cm;
postument: 5 x 7 x 11 cm
sygn. Sętowski

Cena wywoławcza:

3 800 zł

40
40

Tors II, 2023

brąz, patyna, marmur
21 cm z postumentem x 10,5 cm;
3 x 13,5 x 21 cm
sygn. Leo Adam

Cena wywoławcza:

1 500 zł