Art in House Dom Aukcyjny

Flower Power! Aukcja Sztuki Egzotycznej

31.05.2024 piątek

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

70 obiektów
01
01

Wojciech BREWKA (ur. 1980, Kalisz)

Puma - Deconstruction, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

02
02

Indonesian Eden, 2023

akryl, płótno, 120 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Guru, 2024

akryl, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Gate to the 5th dimension, 2024

olej, płótno, 100 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961, Częstochowa)

bez tytułu (Morskie miasto), 2019

olej, płótno, 61 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

06
06

Igor VOLOSNIKOV (ur. 1964, Kirow na Uralu)

The Moth trough the Looking Glass, 2023

olej, płótno, 93 x 72 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Rafa, 2018

olej, płótno, 60 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

08
08

Rajski ptak, 2013

olej, płótno, 60 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Sterlicje, 2022

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

10
10

Grecka piękność z rumakiem, 2024

olej, płótno, 81 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Półakt z tygrysem, 2024

pastel, karton, 60 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Pocałunek, 2024

olej, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Dream II, 2021

olej, płótno, 120 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

14
14

Bez tytułu, 2023

olej, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Krzysztof JACKIEWICZ (ur. 1967, Wieluń)

Oaza, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Safona, 2023

olej, płótno, 80 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Duet Marvel 2, 2024

akryl, płótno, 100 x 120 cm, ceramika, 56 x 32 x 32 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Paweł ŚWIDERSKI (ur. 1983, Białystok)

2can, 2024

akryl, spray, płótno, 120 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Joanna MIESZKO (ur. 1969, Trzcińsko-Zdrój)

Porto, 2021

akryl, płótno, 73 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Piotr REMBIELIŃSKI (ur. 1956, Warszawa)

Mysterious castle, 2022

akryl, płótno, 60 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Paulina RYCHTER (ur. 1982, Gdańsk)

Herakles / Ratownik, 2023

olej, płótno, 100 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Rekurencja, 2021

akryl, płótno, 90 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

23
23

Maria KUCIA-ALBIN (ur. 1956, Wrocław)

Letnie spotkania, 2024

akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Młodości wdzięk III, 2024

akryl, płótno, 60 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Ona i niebieskia czapka, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Papugi, 2023

akryl, płótno, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Raj, 2024

akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Herbatka z hibiskusem, 2024

akryl, płótno, 70 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Pani Misaki, 2024

akryl, płótno, 70 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Sayonara Sacura, 2020

olej, płótno, 60 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

31
31

Pięknie mi, 2024

olej, płótno, 120 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Kobieta i koliber, 2022

olej, płótno, 40 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

33
33

Stanisław SUGINTAS (ur. 1961, Wilno)

Flowering spring, 2024

olej, płótno, 100 x 67 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Dziewczyna z motylem, 2020

akryl, płótno, 40 x 30 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Przyjaciółki, 2016

olej, płótno, 60 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Podarunek, 2022

olej, płótno, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Friends, 2024

akryl, płótno, 120 x 200 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Garden pink 03, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Bicycle Flower, 2024

olej, płótno, 90 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Fearles color, 2024

akryl, płótno, 100 x 200 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Razem jest weselej, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

42
42

Ulica w Paryżu, XX w.

olej, płótno, 18 x 24 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Ambrozja, 2024

akryl, płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Cadaques, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

45
45

Zwiastun Apokalipsy, 2024

olej, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Vitali SHOUPIKOV (ur. 1975, Mińsk)

Parada planet, 2023

olej, płótno, 95 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Iza JAŚNIEWSKA (ur. 1976, Białystok)

W ogrodzie, 2022

akryl, płótno, 90 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Golden orange, 2024

olej, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Bliskość, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Jolanta STRZELCZYK (ur. 1986, Wieluń)

Portret nieznajomej, 2023

olej, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł