POLSWISS ART

Aukcja Sztuki Nowej - Feel Good Art

26.01.2021 wtorek

19:00

POLSWISS ART

ul. Wiejska 20

00-490 Warszawa

12.01 - 26.01.2021

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

59 obiektów
01
01

Tchnienie, 2016

tech. mieszna, akryl, tempera, płótno, 110 x150 cm
sygn. na odwrocie DANIEL KRYSTA tyt. "tchnienie" tech. miesz. na płótnie (akryl, tempera) 150 x 110 cm. 2016

Cena wywoławcza:

Estymacja:

6 000 - 7 000 zł

02
02

Bez tytułu, 2016

(dypty) akryl, płótno, 152 x 137 cm (oba)
sygn. na odwrocie JAKUB CIĘŻKI BEZ TYTULU 2016

Cena wywoławcza:

Estymacja:

15 000 - 20 000 zł

03
03

Małgorzata KOSIEC (ur. 1975, Łódź)

Reverie, 2015/16

olej, płótno, 75 x 94 cm
sygn. na odwrocie: MALGORZATA KOSIEC REVERIE 2015/16 75/94 cm.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

9 000 - 11 000 zł

04
04

Dominik JASIŃSKI (ur. 1981, Rzeszów)

Sweet Cherries, 2020

olej, akryl, płótno, 100 x 50 cm
sygn. na odwrocie: Sweet Cheries D. Jasinski-Sheldon VII 2020 Portugal 115

Cena wywoławcza:

Estymacja:

12 000 - 15 000 zł

05
05

Flying High, 2020

sygn. na odwrocie: Flying High D. Jasiński- Sheldon VII 2020 Portugal

Cena wywoławcza:

Estymacja:

12 000 - 15 000 zł

06
06

Aleksandra PRUSINOWSKA (ur. 1986, Gdyna)

Turystka, 2018

litografia, papier ed: 3/10, 150 x 100 cm
sygn. na dole "Turystka" linoryt 3/10 Aleksandra Prusinowska 2018 r.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

10 000 - 14 000 zł

07
07

Prysznic, 2020

olej, płótno, 160 x 110 cm
sygn. na odwrocie: Aleksandra Prusinowska "Prysznic" olej na płótnie 100 x 100 cm. 2020 r.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

14 000 - 16 000 zł

08
08

Saturday Night Fever, 2020

akryl, marker, kolaż, płótno, 100 x 100 cm
sygn. p.d.: KJJ: SATURDAY NIGHT FEVER KAMIL JACZYNSKI WARSZAWA 2020 LOCKDOWN

Cena wywoławcza:

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

09
09

Where is the beautiful heaven, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm
sygn. p.d.: DJ oraz na odwrocie: Where is the beautiful heaven. 2020, DJ MeXICO

Cena wywoławcza:

Estymacja:

16 000 - 18 000 zł

10
10

Rabbit Season, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Rabbit Season DJ 2020 MEXICO

Cena wywoławcza:

Estymacja:

16 000 - 18 000 zł

11
11

Bartosz FRĄCZEK (ur.1974r. Częstochowa)

Kobieta i Dudki, 2020 z cyklu: Złote Ogrody

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 100 cm
sygn. p.d.: Frączek'20

Cena wywoławcza:

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

12
12

Ride6, 2020

olej, płótno, 90 x 100 cm
sygn. wzdłuż prawj krawedzi M/OKRASSA'20

Cena wywoławcza:

Estymacja:

22 000 - 25 000 zł

13
13

Big Money Loves Silence, 2020

olej, akryl, płótno, 155 x 110 cm
sygn. na odwrocie: Dasha Skorubska- Kandinsky "Big Money Loves Silence" 2020 155/110 cm. Oil, acrylic phine stones

Cena wywoławcza:

Estymacja:

18 000 - 20 000 zł

14
14

The Head#10, 2019

olej, akryl, płótno, 140 x 115 cm
sygn. na odwrocie: Dasha Skorubska-Kandinsky "The Head #10" 2019 140 x 115 oil on canvas/rhien stones

Cena wywoławcza:

Estymacja:

15 000 - 17 000 zł

15
15

Szumią wyblakłe marzenia bez chwały, 2020

technika własna, plótno, 100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: "Szumią wyblakłe marzenia bez chwały" Anna Zalewska 2020

Cena wywoławcza:

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

16
16

Foggy Night, 2014

olej, płótno, 110 x 160 cm
sygn. p.d.: Iwo Zaniewski' 14 oraz na odwrocie Iwo Zaniewski Foggy Night 2014

Cena wywoławcza:

Estymacja:

35 000 - 40 000 zł

17
17

Abstrakcja No.23, 2015 z cyklu: Australia

olej, płótno, 140,5 x 115 cm
sygn. na odwrocie: ABSTRACT no 23 A. Lichota, 2015 ANDRZEJ LICHOTA oraz pieczęć potwierdzająca autentyczność pracy

Cena wywoławcza:

Estymacja:

20 000 - 25 000 zł

18
18

Baran z serii Konstelacje, 2016

akryl, płótno, 140 x 70 cm
sygn. l. d.: Rozmus 16 na odwrocie napis: „Baran/Aries” natalia rozmus 2016; pieczęć autorska

Cena wywoławcza:

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

19
19

Sebastian SKOCZYLAS (ur. 1979, Lublin)

Ultra- fiolet, 2020

akryl, płótno, 90 x 90 cm
sygn. na odwrocie: ultra- fiolet Sebastian Skoczylas 2020

Cena wywoławcza:

Estymacja:

10 000 - 12 000 zł

20
20

Get out, 2020 z cyklu: The history of Belarussian Vyzhyvanka

haft ręczny, płótno, 22 x 22 cm
sygn. na odwrocie : Rufina Bazlova GET OUT! THE HISTORY OF BELARUSSIAN VYZHYVANKA 2020

Cena wywoławcza:

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

21
21

Solidarity with Soligorsk, z cyklu: The history of Belarussian

sitodruk, papier ekologiczny, ed: 1/60, 100 x 70 cm
sygn. na dole : Solidarity with Soligrosk, 1/60

Cena wywoławcza:

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

22
22

Keep Safe Distance, 2014

olej, akryl, płótno, 110 x 150 cm
sygn. na odwrocie: STANO BUBAN "Keep Safe Distance" 2014 OIL/ACRYLIC

Cena wywoławcza:

Estymacja:

16 000 - 18 000 zł

23
23

Raj nieutracony, 2020

olej, płótno, 100 x 120 cm
sygn. KAROLINA JAKLEWICZ 2020 "RAJ NIEUTRACONY"

Cena wywoławcza:

Estymacja:

10 000 - 12 000 zł

24
24

Boli mnie Krzyż, 2019

olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Boli mnie krzyż 2010

Cena wywoławcza:

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

25
25

Olga WOLNIAK (ur. 1957)

Oczy wschodu, 2015

olej, płótno, 180 x 150 cm
sygn. na odwrocie: OLGA WOLNIAK "OCZY WSCHODU" 2015 OL/PŁ 180 X 150 cm.

Cena wywoławcza:

Estymacja:

18 000 - 20 000 zł

26
26

Adam BAKALARZ (ur. 1989, Tychy)

PZG, 2020

akryl, płótno, 110 x 80 cm
sygn. na odwrocie: A. BAKALARZ 2020 "PZG"

Cena wywoławcza:

Estymacja:

12 000 - 16 000 zł

27
27

Przemysław ŁOPACIŃSKI (ur. 1971, Gdańsk)

Teraz się uśmiecha…, 2015

technika mieszana, poliwęglan, papierowy relief, płyta, 200 x 140 x 11,5 cm

Cena wywoławcza:

Estymacja:

25 000 - 30 000 zł

28
28

Karuzela, 2009, z cyklu: Hand Made Indigo Art

akryl, płótno, 160 x 170 cm
sygn. na odwrocie: KOLEKCJA HAND MADE INDIGO ART. MIKOŁAJEK "KARUZELA"

Cena wywoławcza:

Estymacja:

18 000 - 20 000 zł

29
29

Zbigniew GORLAK (ur. 1955, Sopot)

Piramida, 1998

akryl, płótno, 180 x 145 cm
sygn. na odwrocie: Gorlak Zbigniew Piramida 145 x 180

Cena wywoławcza:

Estymacja:

18 000 - 20 000 zł

30
30

Bez tytułu, z cyklu: Torsy

olej, akryl, płótno, 130 x 170 cm
sygn. p.d: Bienias oraz na odwrocie: BIENIAS GRZEGORZ KRAKOW SIEMIERADZKIEGO 15/5 z cyklu "TORSY" 170x130 cm. olej,akryl

Cena wywoławcza:

Estymacja:

18 000 - 20 000 zł

31
31

Uwikłania, 1997/98

akryl, płótno, 145 x 180 cm
sygn. na odwrocie: T. Miszkin- Uwikłania 97/98 145 x 180 akryl/płótno

Cena wywoławcza:

Estymacja:

40 000 - 50 000 zł

32
32

Pomocna dłoń, 2017

technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm
sygn. p.d.: M.Rybka na odwrocie: M. Rybka - 2017- "Pomocna dłoń”

Cena wywoławcza:

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

33
33

In the name of the Mother, and of the Doughter, and of the Holy Spirit

fotografia, wydruk na metalu ChromaLuxe (wodo/ognio/chemicznoodporny), oprawa drewno, 30 x 40 cm

Cena wywoławcza:

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

34
34

Sen o Kazimierzu M, 2017

akryl, drewno, deska, 100 x 100
sygn. na odwrocie: R.SOWIAK 2017 "SEN O KAZIMIERZU M" AKRYL

Cena wywoławcza:

Estymacja:

5 000 - 6 000 zł

35
35

Warcaby, 2019

technika własna, płyta, 83 x 83 cm
sygn. na odwrocie: R.SOWIAK 2019 "WARCABY" AUTOGRAFIA ODBITKA AUTORSKA

Cena wywoławcza:

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

36
36

Krzysztof RENES (ur. 1984, Warszawa)

Słońce, 2020 z cyklu: Universale

technika własna, mosiądz podstawa granit, unicat, 98 x 98 x 0.3 (107 z podstawą)
sygn. u dołu autorskim monogramem KRxx

Cena wywoławcza:

Estymacja:

12 000 - 17 000 zł

37
37

Tomasz GÓRNICKI (ur. 1986, Warszawa)

Oppressed I, 2017

brąz, postument stalowy, ed. 1/4, wys. całkowita 170 cm

Cena wywoławcza:

Estymacja:

35 000 - 40 000 zł

38
38

Złotousta, 2019

ceramika, biskwit, wys. 46 cm

Cena wywoławcza:

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

39
39

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983, Poznań)

Yellow Silver Map, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odrwocie: "YELLOW SILVER MAP" 2020 GOSIA ZIELASKOWSKA

Cena wywoławcza:

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

40
40

Nue…, 2020

olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: SZANAJCA Nue…15 III 2020

Cena wywoławcza:

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

41
41

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: bez tytułu 2016

Cena wywoławcza:

Estymacja:

6 000 - 7 000 zł

42
42

Hermissenda Octopus , 2019

olej, plótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie : Hermissenda octopus filippo X 2019 filip Gruszczyński

Cena wywoławcza:

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

43
43

Turn Around!, 2020

akryl, płotno, 81 x 63 cm
sygn. p.d.: EWA O.O

Cena wywoławcza:

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

44
44

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978, Warszawa)

Amor biały, 2014

tempera, płótno, 40 x 40 cm
sygn. na odwrocie: "AMOR" biały 2014. Agnieszka Sandomierz

Cena wywoławcza:

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

45
45

Blanka DUDEK (ur. 1983, Opole)

Przemiany 1, 2014

olej, płótno, 90 x 120 cm
sygn. na odwrocie: BLANKA DUDEK "PRZEMIANY" OLEJ, PŁÓTNO 90x120 CM 2014

Cena wywoławcza:

Estymacja:

1 000 - 1 500 zł

46
46

Adam OROŃ (ur. 1987, Puławy)

Interrogators, 2016

olej, płótno, 50 x 70 cm
sygn. l.d.: -A. OROŃ-

Cena wywoławcza:

Estymacja:

1 800 - 2 500 zł

47
47

Melodramat, 2012

olej, płótno , 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

Estymacja:

1 500 - 1 800 zł

48
48

Bez tytułu, 2012

olej, płótno, 103 x 142 cm.
sygn. p.d.: BARTOSZ HADRYŚ

Cena wywoławcza:

Estymacja:

3 000 - 5 000 zł

49
49

Ireneusz JANKOWSKI (ur. 1947, Sokołów Podlaski)

Wariacje z kołem XI-XII, 2020

dyptyk, akryl, drewno, panel malarski, 55 x 55 cm (oba)
sygn. na odwrocie: Ireneusz Jankowski technika własna "Wariacje z kołem XI,XII" 2020/18,19 55 x 55 cm

Cena wywoławcza:

Estymacja:

6 000 - 7 000 zł

50
50

Ivo NIKIĆ (ur. 1974)

Dziewczynka z szumem TV, 2006

akryl, płótno, 114 x 146 cm
sygn. na odwrocie: IVO NIKIĆ "DZIEWCZYNKA Z SZUMEM TV" 2006

Cena wywoławcza:

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł