Dom Aukcyjny FACE TO FACE ART

Aukcja Sztuki Aktualnej

26.02.2020 środa

19:00

Dom Aukcyjny FACE TO FACE ART

ul. Wspólna 61/107

00-687 Warszawa

21.02 - 26.02.2020

Do wybranych obiektów doliczona zostanie opłata droit de suite.

54 obiekty
01
01

The eye of the ocean, 2019

technika mieszana, akryl, pigment, metal, lakier/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany na odwrocie: „x Weronika Banaś x 2019 x”

Cena wywoławcza:

2 600 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

02
02

Destruction as new aesthetic 02, 2017

technika mieszana, akryl, metal, ogień/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany na odwrocie: „W Banaś x 2017 x destruction as new aestethic x”

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

4 500 - 6 500 zł

03
03

Destructon as new aesthetic 01, 2017

technika mieszana, akryl, metal, ogień/płótno, 20 x 20 cm
sygnowany na odwrocie: „x Weronika Banaś x „destruction as new aesthetic” 2017 x”

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 2 000 zł

04
04

Daria BILSKA (ur. 1995)

Preria, 2019

olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany na odwrocie: „Preria, farba olej na/ lnianym płótnie, 130 x 100 cm 2019/ Daria Bilska”

Cena wywoławcza:

2 600 zł

Estymacja:

3 000 - 5 000 zł

05
05

Daria BILSKA (ur. 1995)

Chmury burzowe, 2019

olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany na odwrocie: „Chmury burzowe” olej/ na lnianym płótnie/ 130 x 100 cm 2019/ Daria Bilska”

Cena wywoławcza:

2 600 zł

Estymacja:

3 000 - 5 000 zł

06
06

Daria BILSKA (ur. 1995)

Beskid, 2018

intaglio/papier, 70 x 100 cm
edycja: 1/4
sygnowany i datowany p.d.: „Daria Bilska 2018” oraz opisany i numerowany l.d.: „Beskid” intaglio1/4”

Cena wywoławcza:

1 300 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

07
07

Daria BILSKA (ur. 1995)

Beskid niebieski, 2018

intaglio/papier, 70 x 100 cm
edycja: 4/4
sygnowany i datowany p.d.: „Daria Bilska 2018” oraz opisany i numerowany l.d.: „Beskid niebieski” intaglio 4/4”

Cena wywoławcza:

1 300 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

08
08

Smog, 2018

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: „Smog" Wojciech Adam Bański/ 100 x 100 cm, olej na płótnie/ Warszawa 2018"

Cena wywoławcza:

1 400 zł

Estymacja:

1 700 - 3 000 zł

09
09

Strings, 2018

olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany na odwrocie: „Strings" Wojciech Adam Bański/ 70 x 70 cm, olej na płótnie/ Warszawa 2018"

Cena wywoławcza:

1 100 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

10
10

ALBO albo (dyptyk), 2019

olej/płótno, 160 x 280 cm (całość)
sygnowany śr.d.: "Rafał Chojnowski"

Cena wywoławcza:

5 500 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

11
11

Koons holidays, 2019

olej/płótno, 130 x 150 cm
sygnowany p.d.: "Rafał Chojnowski"

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

12
12

Bez tytułu, 2018

technika własna, olej/płótno, 61 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: O. COULIOU/ 2018"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

13
13

Bez tytułu, 2018

technika własna, olej/płótno, 81 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

14
14

Vitra Campus, 2019

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: „Julia Demkowicz – Dobrzańska Vitra Campus”

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

15
15

City lights – Berlin, 2018

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: „Julia Demkowicz – Dobrzańska City lights – Berlin”

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

5 500 - 7 500 zł

16
16

Nóż wielozadaniowy, 2020

akryl/płótno, 20 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: "Joanna Dłużniewska 2020 akryl na płótnie "nóż wielozadaniowy"

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

1 000 - 2 000 zł

17
17

Dwa stare noże, 2020

akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany na odwrocie: "Joanna Dłużniewska/ akryl na płótnie/ "stare noże" 2020"

Cena wywoławcza:

1 400 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

18
18

Stare łyżki, 2020

akryl/płótno, 40,5 x 60,5 cm
sygnowany na odwrocie: "Joanna Dłużniewska 2020/ akryl na płótnie "stare łyżki"

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

19
19

Las, 2015

akryl/płótno, 62 x 95 cm
sygnowany na odwrocie: „Marek Ejsmond -/ Ślusarczyk 2015/ LAS(1)”

Cena wywoławcza:

2 400 zł

Estymacja:

3 000 - 5 000 zł

20
20

Elizjum 3, 2015

akryl/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany na odwrocie: „Marek Ejsmond -/ Ślusarczyk/ 2015 r.”

Cena wywoławcza:

1 900 zł

Estymacja:

2 500 - 4 000 zł

21
21

Barbara FRANKIEWICZ (ur. 1959, Bogatynia)

Z cyklu „Chaos – czerwień”, 2010

olej/płótno, 80 x 90 cm
sygnowany śr.d.: "B. Frankiewicz 2010"

Cena wywoławcza:

9 000 zł

Estymacja:

10 000 - 13 000 zł

22
22

Z cyklu „Porządek – czerwień”, 2010 - 2019

olej/płótno, 80 x 90 cm
sygnowany p.d.: „B. Frankiewicz 2010/2019/92”

Cena wywoławcza:

9 000 zł

Estymacja:

10 000 - 13 000 zł

23
23

Bez tytułu, 2015

technika mieszana, olej, tektura, papier/płyta, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: „M. Gawlikowski/2015”

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

3 500 - 5 000 zł

24
24

Bez tytułu, 2015

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

3 500 - 5 000 zł

25
25

Sabina Maria GRZYB (ur. 1988, Jawor)

Rozmowy nocą, 2019

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: "Sabina Maria"

Cena wywoławcza:

4 500 zł

Estymacja:

5 500 - 7 500 zł

26
26

Filip KALKOWSKI (ur. 1979 r., Gdańsk)

Orlęta II, 2018

olej/płótno, 90 x 116 cm
sygnowany na odwrocie: „F. KALKOWSKI/ „Orlęta” II/2018”

Cena wywoławcza:

6 000 zł

Estymacja:

8 000 - 10 000 zł

27
27

Ku światłu II, 2016

olej/płótno, 130 x 97 cm
sygnowany na odwrocie: „Köhler - Mikowska – Zamojska/ „Ku światłu II”/ 130 x 97/ olej na płótnie/ 2016 r.”

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

28
28

Ku światłu V, 2016

olej/płótno, 130 x 97 cm
sygnowany na odwrocie: „Köhler - Mikowska – Zamojska/ „Ku światłu V”/ 130 x 97/ 2016/ olej na płótnie”

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

29
29

Patryk LUTOMSKI (ur. 1973, Kraków)

Przyszłość, 2005

akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: „Kiedy byłem mały – Przyszłość” 05 r./ Patryk Lutomski”

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

30
30

Stealth – Niewidoczny, 2005

akryl, olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: „Patryk Lutomski 07 r./ Stealth – niewidoczny”

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

31
31

Obraz z cyklu „Powrót do lat 30”, 2017

technika mieszana/płótno, 116 x 89 cm
sygn. p.d.: „A Modzelewska 17”

Cena wywoławcza:

1 300 zł droit de suite

Estymacja:

1 500 - 3 000 zł

32
32

Emilia NESTERUK (ur. 1994, Warszawa)

Stabilność (dyptyk), 2017

akryl/płótno, 140 x 200
sygnowany na odwrocie: „Emilia Nesteruk/ 2017/ Stabilność/ 100 x 140 cm”

Cena wywoławcza:

1 400 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

33
33

Przemyślenia, 2017

akryl/płótno, 100 x 162 cm
sygnowany na odwrocie: „Emilia Nesteruk/ 2017/ Przemyślenia”

Cena wywoławcza:

1 400 zł

Estymacja:

2 000 - 3 000 zł

34
34

Aneta OLSZEWSKA-KOŁODZIEJSKA (ur. 1986, Siemiatycze)

Wspomnienie

akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany na odwrocie: „Aneta Olszewska – Kołodziejska”

Cena wywoławcza:

1 100 zł

Estymacja:

1 300 - 2 300 zł

35
35

Rozlewisko

akryl/płótno, 60 x 110 cm

Cena wywoławcza:

1 400 zł

Estymacja:

1 600 - 2 600 zł

36
36

Żuk I, 2019

ceramika szkliwiona, średnica: 14 cm

Cena wywoławcza:

400 zł

Estymacja:

500 - 1 000 zł

37
37

Żuk II, 2019

Cena wywoławcza:

400 zł

Estymacja:

500 - 1 000 zł

38
38

Bez tytułu, 2019

olej/deska, 24,5 x 34 cm
sygnowany na odwrocie: „Grzegorz Picz”

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 2 000 zł

39
39

Michał REJNER (ur. 1995, Ruda Śląska)

Bez tytułu, 2015

akryl/płyta, 110 x 70 cm

Cena wywoławcza:

3 200 zł

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

40
40

Bez tytułu, 2015

akryl/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany p.d.: „M. Rejner”

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

6 000 - 9 000 zł

41
41

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

Różowy fluid, 2019

akryl/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany na odwrocie: "HANNA ROZPARA "Różowy fluid" 2019"

Cena wywoławcza:

600 zł

Estymacja:

1 000 - 2 000 zł

42
42

Moro P, 2015

akryl, lakier/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: "Hanna Rozpara 2015" oraz na odwrocie: "HANNA ROZPARA „Moro P" 2015"

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

1 000 - 2 500 zł

43
43

Wata cukrowa, 2018

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: „Agata/ Rudzikiewicz/ 81 x 100 cm/ „Wata cukrowa”/ 2013, 2018 r./ olej”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 300 - 2 300 zł

44
44

Wiosna (dyptyk), 2019

akryl, akwarela/płótno, 70 x 120 cm
sygnowany na odwrocie: „Agata Rudzikiewicz „Wiosna” 2019”

Cena wywoławcza:

1 300 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

45
45

De La Forest Divonne, 2020

akryl/płótno, 160 x 180 cm
sygnowany na odwrocie: „Dominik Smolik/ „De La Forest Divonne”/ Akryl/płótno/ 160 x 180 cm”

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

1 500 - 3 000 zł

46
46

Primary yellow movement, 2020

akryl/płótno, 150 x 180 cm
sygnowany na odwrocie: „Dominik Smolik/ Primary yellow movement/ akryl/płótno/ 150 x 180 cm”

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

1 500 - 3 000 zł

47
47

Reszel, 2020

olej/płótno, 41 x 61 cm
sygnowany na odwrocie: "M. Surowiecki"

Cena wywoławcza:

4 500 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

48
48

Wnętrze I

olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany na odwrocie: „Dariusz Syrkowski”

Cena wywoławcza:

4 500 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

49
49

Wnętrze II

olej/płótno, 120 x 140 cm
sygnowany na odwrocie: „Dariusz Syrkowski/ 2014 Wnętrze”

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

5 500 - 7 500 zł

50
50

Bez tytułu, 2016

olej/płótno, 116 x 81 cm

Cena wywoławcza:

2 000 zł droit de suite

Estymacja:

2 500 - 4 000 zł