04.12.2024 środa
19:00
Sopocki Dom Aukcyjny Bydgoszcz
ul. Jagiellońska 47
85-097 Bydgoszcz
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
ceramika szkliwiona
31 x 12,5 x 10 cm
sygn.: pieczątka ROKO
drewno, orzech
38 x 13,5 x 28,5 cm
sygn.: Z.Bury
ceramika ręcznie formowana, malowana farbami podszkliwnymi i szkliwiona, wypał w temp. 1200 st. C
22,5 x 14 x 29 cm
sygn.: π (symbol Pi)
obiekt szyty (tkanina, włóczki, bandaż, wypełniacz do poduszek na krośnie malarskim)
65 x 53 x 13 cm
sygn.: Basak-Wysota 2023
brąz patynowany, stal
13 x 10 x 7 cm
sygn. na podstawie inicjałami Artystki, nr 8/8
ceramika szkliwiona
48 x 24,5 x 11 cm
sygn.: A.Filipek 24
brąz patynowany na cokole granitowym
18 x 8 x 7,5 cm
sygn.: naklejka autorska
edycja 3/5, pył marmurowy, żywica akrylowa
51 x 25 x 34 cm
sygn.(ręcznie grawerowana): Piasecka
wełna i przędza bawełniana na lnie, rama lipowa
77 x 64 x 3,5 cm
sygn. p.d.(ręcznie wyszywana naszywka): monogram wiązany MP | 2024
II odlew z brązu na podstawie gipsu z lat 60-tych XX w.
61 x 17 x 30 cm
sygn.: HOR-POP II
II odlew z brązu na podstawie gipsu ok.1950
24 x 11 x 14 cm
sygn.: HOR-POP II
brąz
100 x 75 x 40 cm
sygn. ryta p.d.: Xawery Dunikowski Paris, znak firmy odlewniczej IV/IV ART.PRODUKT
brąz patynowany
18 x 14 x 11 cm
sygn. l.d.: MITORAJ, na spodzie wybity nakład HC 1235/1500
szkło optyczne, barwne firmy Ornelia Crystalex (Czechy), klejone, szlifowane, polerowane
12,5 x 27, 5 x 7 cm
sygn.:Małgorzata Dajewska 2016
gips patynowany, stal spawana
63 x 25,5 x 25 cm
niesygn.
marmur karraryjski
19 x 29 x 24 cm
sygn.: J.Stachowska | 24
glina
42 x 19 x 19 cm
sygn.: K.Laszczka
brąz
5 x 32,5 x 23,5 cm
niesygn.
żywica akrylowa, ed. 2/7
73 x 23 x 21 cm
sygn.: monogram DW 2/7, A.D. 2024
polimer
23 x 12 x 17,5 cm
sygn.: Koper’24
mosiądz, kostka brukowa
33 x 10 x 10 cm
sygn.: monogram wiązany AM
stal
22,5 x 23,5 x 23,5 cm
sygn. na plakietce autorskiej: Jürgen Blum
brąz patynowany, formy użytkowe mosiądz
94,5 x 50 x 25,5 cm
sygn.: znak autorski POLEWKA 2022
gips
52 x 33 x 29 cm
sygn.: W.Szymanowski
żywica patynowana,
36 x 30 x 27 cm
sygn.:Socha P. 2017 Flegmatyk
autorski kompozyt syntetyczny (zimny brąz z pyłem mosiężnym), stal, ed. 1/3
66 x 68 x 80 cm
niesygn.
stal kuta, podstawa dębowa, ed. 1/10
56 x 41 x 23 cm
sygn.: Zaitz
brąz patynowany, marmur
32 x 21x 13 cm
sygn.: SAKALOU, nr 2/8
brąz patynowany, labradoryt postarzany, wyd. 1/10
38 x 21 x 34,5 cm
sygn. i num.: GROGIS 1/1 2019 | Konrad Ziółkowski
brąz patynowany
1) 18 x 11,5 x 19 cm, 2) 14,5 x 9 x 17 cm
sygn.: znak autorski POLEWKA 2024
żywica akrylowa, ed. 3/20
34 x 11,5 x 14 cm
sygn.: Roland | Grabkowski | „Rocket Girl” | 2024, 3/20
kolorowe szkło borokrzemowe kształtowane w ogniu
31 x 28 x 19cm
sygn.: Krej
brąz patynowany osadzony na postumencie z kalcytu
12 x 16,5 x 16 cm
sygn.: An
granit
112 x 13,5 x 14 cm (wymiary każdego elementu)
niesygn.
drewno barwione, lakierowane
29 x 17 x 78 cm
sygn.: w formie białej plakietki z inicjałami TW
wazon ze szkła Murano
24,5 x 8 x 8,5 cm
sygn.: Marty Murano 1/1 2005 BOREALE
odlew z brązu, podstawa szklana (materiał drugiego obiegu)
24,5 x 22 x 12 cm (bez podstawy)
sygn.: monogram wiązany AL
ceramika, funkcja lampy
86,5 x 36 x 24 cm
sygn.: pieczęć autorska
brąz, podstawa metalowa, patynowana
66 x 50,5 x 38 cm, podstawa: 85 x 23,5 x 23,5 cm
sygn.: JO 2/8
obrus Babci, farby olejne, tkaniny, nici
85 x 135 x 2 cm
sygn. (wyszyty napis wzdłuż dolnej krawędzi dłuższego boku): OLA WALICZEK 2024