Dom Aukcyjny FACE TO FACE ART

Aukcja Prac na Papierze

21.10.2020 środa

19:00

Dom Aukcyjny FACE TO FACE ART

ul. Mazowiecka 11 A

Warszawa

Do wybranych obiektów doliczona zostanie opłata droit de suite.

69 obiektów
01
01

Jan BACZYŃSKI (ur. 1944 Jabłonowo Pomorskie)

Fizys XII, 1986

linoryt/papier 57 x 44,5 cm
Edycja 15/15
sygnowany i datowany p.d.: "J. Baczyński 1986" oraz opisany l.d.: "FIZYS XII" i śr.d.: "litografia" oraz numerowany śr.d.: "15/15"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

02
02

Fizys XVII, 1986

linoryt/papier 60,5 x 48,5 cm
Edycja 4/15
sygnowany i datowany p.d.: "J. Baczyński 1986" oraz opisany l.d.: "FIZYS XVII" i śr.d.: "litografia" oraz numerowany śr.d.: "4/15"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

03
03

Fizys XVIII, 1986

linoryt/papier 68 x 43 cm
Edycja 6/15
sygnowany i opisany p.d.: "J. Baczyński 86'" oraz opisany l.d.: FIZYS XVIII" i śr. d.: linoryt oraz numerowany śr. d. 6/15

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

04
04

Z cyklu "Erotyk", 1987

akwatinta/papier 70 x 50 cm
Edycja 1/1
sygnowany i datowany p.d.: "ZYHDI CAKOLLI 87" oraz opisany i numerowany śr.d.: " Z cyklu EROTYK" Akwatinta 1/1"

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

05
05

Z cyklu "2000-1"

litografia/papier 70 x 50 cm
Edycja 1/1
sygnowany p.d.: ZYHDI CAKOLLI oraz numerowany i opisany śr.d.: "1/1 Z cyklu 2000-1 litografia"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

06
06

Z cyklu "OLIMPIJADA" , 1987

drzeworyt/papier 70 x 50 cm
Edycja 1/1

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

07
07

Z cyklu "OLIMPIADA", 1987

drzeworyt/papier 70 x 50 cm
Edycja 1/1
sygnowany i datowany p.d.: Zyhdi Cakolli (...) -87 oraz numerowany i opisany śr. d.: "OLIMPIADA" Drzeworyt"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

08
08

Zygmunt CZYŻ (1940 - 2003)

Tęsknota, 1985

linoryt/papier 46 x 31 cm
Edycja 10/30
sygnowany i datowany p.d.: "Zygmunt Czyż 85", oraz opisany l.d.: "Tęsknota" i numerowany śr.d.: " 10/30"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

09
09

Zygmunt CZYŻ (1940 - 2003)

Wczesny poranek, 1985

linoryt/papier 60 x 45 cm
Edycja 17/30
sygnowany i datowany p.d.: "Zygmunt Czyż 1985" oraz opisany l.d.: "Wczesny poranek" i numerowany: "17/30"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

10
10

Zygmunt CZYŻ (1940 - 2003)

Po to aby przetrwać II, 1986

linoryt/papier 61 x 45 cm
Edycja 8/30
sygnowany i datowany p.d.: "Zbigniew Czyż 86" oraz opisany l.d.: "Po to aby przetrwać" i numerowany śr.d.: "8/30"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

11
11

John and Marry, czyli PITAK STORY- part one, 1989

50 x 64 cm technika mieszana/papier
Edycja 3/30
sygnowany i datowany p.g.: "JACEK FRĄCKIEWICZ 89'" oraz opisany l.g.: "John and Marry, czyli PITAK STORY- part one" i numerowany śr.g.: "3/30 mischtechnik"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

12
12

Owal Krzysia, 1987

akwaforta, akwatinta, monotypia/papier 61 x 45 cm
Edycja 7/30
sygnowany i datowany p.d.: "Jacek Frąckiewicz '87" oraz
opisany l.d.: "Owal Krzysia" i śr.d.: "akwaforta+akwatinta+monotypia" oraz numerowany śr.d.: "7/30"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

13
13

Poranek, 1989

tusz/papier 48 x 36 cm
sygnowany i datowany p.d.: "LEF89"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

14
14

Ostatni lot, 1989

tusz/papier 48 x 36 cm
opisany, sygnowany oraz datowany p.d.: "OSTATNI LOT- LeFrey 89"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

15
15

Z cyklu "ecstasies", (tytuł nieczytelny), 1986

technika mieszana/papier
31 x 21 cm
sygnowany i datowany p.d.: "Andrzej Głowacki '86" oraz opisany l.d.: ecstasies
70 x 50 cmw oprawie
31 x 21 w świetle passe partout

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

16
16

Spektrum opętania, 1989

technika mieszana/papier 31 x 21 cm
edycja: e/a
sygnowany p.d.: "Andrzej Głowacki 89", oraz opisany l.d.: " e/a Spektrum opętania/Wrapping"
31 x 21 w świetle passe-partout
70 x 50 w oprawie

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

17
17

Zbigniew GORLAK (ur. 1955, Sopot)

The bird of the peace (2), 1984

litografia/papier 50 x 67,5 cm
Edycja: 5/18
sygnowany i datowany p.d.: "ZGorlak '84" oraz opisany l.d.: THE BIRD OF THE PEAE (2) i śr.d.: "lithography" oraz numerowany śr.d.: "5/18"

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

18
18

Czarny Las, 1987

litografia/papier 50 x 69 cm
Edycja: 14/21
sygnowany i datowany p.d.: "ZGorlak '87" oraz opisany l.d.: Czarny las (1) i śr.d.: "litografia" oraz numerowany śr.d.: "14/21"

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

19
19

Keep on waiting, we should be here soon, 1991

linoryt/papier 26 x 16,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Jakubow 1991" oraz opisany śr.d.: "Keep on waiting, we should be here soon"
49 x 34 w oprawie
26 x 16,6 w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

20
20

Spalt, 1985

akwarela/papier 21,5 x 30 cm
sygnowany p.d.: "Wacław Januszkiewicz" i w kompozycji p.d. "WJ 85 oraz opisany i datowany l.d.: "Spalt, 1985"
21,5 x 30 w świetle passe-partout
71 x 50 w oprawie

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

21
21

Nebel, 1985

akwarela/papier 21,5 x 30cm
sygnowany p.d.: Wacław Januszkiewicz i w kompozycji: WJ 85 oraz opisany i datowany l.d.: "Nebel,1985"
71 x 50 cm w oprawie

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

22
22

The drop of elixir, 1985

akwaforta, akwatinta/papier 42 x 31 cm
sygnowany i datowany p.d: "A. Juch. 1985" oraz opisany l.d.: "THE DROP OF ELIXIR" i śr.d.: "etching aquatint" oraz numerowany: śr.d.: "3/25"

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

23
23

Face of mountain, 1984

akwaforta, akwatinta/papier 34 x 26,5 cm
edycja: 3/25
sygnowany i datowany p.d: "A. Juch. 1985" oraz opisany l.d.: "Face of mountain" i śr.d.: "etching aquatint" oraz numerowany: śr.d.: "3/25"

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

24
24

"NO ADMITTANCE"/WSTĘP WZBRONIONY, 1985 – 1986

Linoryt/papier 37 x 52,5 cm
Edycja: 5/10
sygnowany i datowany p.d.: "JACEK KASPRZYCKI 85/6" oraz opisany l.d.: "NO ADMITTANCE/WSTĘP WZBRONIONY/cykle "HOUSE"/'DOM" LINO i numerowany śr.d.: "5/10"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

25
25

Grawitacja/The gravitation, 1984 – 1985

linoryt/papier 46,x 62 cm
Edycja 4/10
sygnowany i datowany p.d.: "Jacek Kasprzycki 84/85" oraz opisany l.d.: "GRAWITACJA"/ THE GRAVITATION LINO" i numerowany śr.d: "4/10"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

26
26

THE SELF-PORTRAIT- autoportret, 1984 - 1985

linoryt/papier 47 x 62,5 cm
Edycja 3/6
sygnowany i datowany p.d.: "Jacek Kasprzycki 84/5" oraz opisany l.d.: "The selfportrait- autoportret LINO" i numerowany śr.d.: "3/6"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

27
27

Drzewo, 1985

technika mieszana/papier 70 x 50 cm
Edycja 3/25
sygnowany i datowany p.d.: "Roman Kirilenko 85" oraz opisany l.d.: "Drzewo" i śr.d.: "t.mixte" i numerowany śr.d.: "3/25"

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

28
28

Drzewa umierają stojąc, 1983

akwatinta, mezzotinta/papier 39 x 34 cm
Edycja 2/50
sygnowany i datowany p.d.: "RKirilenko '83" oraz opisany l.d.: "Drzewa umierają stojąc" i śr.d.: aquatinta& mezzotinta i numerowany śr.d.: "2/50"

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

29
29

Black, red, 1985

technika mieszana, miękki werniks, akwatinta/papier 35,5 x 22 cm
epr. d'art I/V
sygnowany i datowany p.d.: "Boźena Korska/ 1985" oraz opisany l.d.: "Black, red" i śr.d.: "epr. d'art I/V"

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

30
30

Spadek, 1987

ołówek/papier 50 x 35cm
sygnowany i datowany p.d: "rys. Al. Kowal '87"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

31
31

Bez tytułu, 1986

ołówek/papier 50 x 35cm
sygnowany p.d.:"Leszek Kwiatkowski" oraz opisany na odwrocie: "Leszek Kwiatkowski/ '86"
T

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

32
32

Bez tytułu , 1986

ołówek/papier 21,5 x 27,5 cm
sygnowany p.d.: "Leszek Kwiatkowski" oraz opisany na odwrocie: "Leszek Kwiatkowski/'86"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

33
33

Bez tytułu, 1986

ołówek/papier 20,5 x 23 cm

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

34
34

Jurek LIS (ur. 1954)

Sanctuary XI , 1984

tusz/papier 38 x 57 cm
sygnowany, datowany i opisany śr.d.: "Jurek Lis 1984 "Sanctuary XI ink"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

35
35

Jan Maciej MACIUCH (ur. 1946, Pruchnik)

Obraz z jesiennych traw, 1980

tusz/papie r51,5 x 36,5 cm
opisany na odwrocie: "Jan Maciej Maciuch/ "OBRAZ Z JESIENNYCH TRAW"/RYSUNEK/ 1980 r.

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

36
36

Emotional space, 1987

ołówek/papier 16 x 21,5 cm
sygnowany p.d.: "W. Mazanka 87" oraz opisany na odwrocie : "Emotional Space"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

37
37

Tadeusz NUCKOWSKI (ur. 1948, Przemyśl)

Shangri-La, 1984

linoryt/papier 50 x 70 cm
Edycja 2/15
sygnowany i datowany p.d.: "Tadeusz Nuckowski 1984" oraz numerowany l.d.: "2/15" oraz opisany śr.d.: "Shangri-la" linoryt"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

38
38

Elsewhere, 1984

linoryt/papier 50 x 70 cm
Edycja 6/10
sygnowany i datowany p.d.: "Tadeusz Nuckowski 1984" oraz numerowany l.d.: "6/10" oraz opisany śr.d.: "elsewhere" (linocut)"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

39
39

Transmitation (BA), 1988

suchoryt, akwatinta/papier linoryt/papier 50 x 70 cm
Edycja 3/50
sygnowany i datowany p.d.: "Pałka 88'" oraz opisany l.d.: "Transmitation (BA)" i śr.d." "drypoint+akwatint" i numerowany śr.d.: "3/50"

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

40
40

Transmitation (AB), 1988

50 x 70 cm suchoryt, akwatinta/papier linoryt/papier
Edycja 2/50
sygnowany i datowany p.d.: "Pałka 88'" oraz opisany l.d.: "Transmitation (AB)" i śr.d." "drypoint+akwatint" i numerowany śr.d.: "2/50"

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

41
41

Translocation (AB), 1988

suchoryt, akwatinta/papier
55,5 x 75 cm
Edycja 3/40
sygnowany i datowany p.d.: "Pałka 88'" oraz opisany l.d.: "Translocation (AB)" i śr.d." "drypoint+akwatint" i numerowany śr.d.: "3/40"

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

42
42

West-east, 1989

linoleum barwne/papier
31,5 x 22 cm
Edycja 4/25
sygnowany i opisany l.d.: "Adam Panek linoleum print-colour "West-East" 21 x 29,7 cm" oraz numerowany i datowany p.d.: "4/25 1989.03.08"

Cena wywoławcza:

500 zł droit de suite

43
43

Untitled I, 1989

linoleum barwne/papier
42 x 52,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Pawluczuk 1989" oraz opisany l.d.: "Untitled I coloured linoleum print"
70 x 50 w oprawie
42 x 52,5 w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

44
44

Kod, 1986

akwaforta, akwatinta/papier
71 x 55 cm
Edycja 8/10
sygnowany i datowany p.d.: "M Piotrowski 86" oraz opisany l.d.: "Kod" i śr.d.: "akwaforta akwatinta" i numerowany śr.d.: "8/10"

Cena wywoławcza:

45
45

Sala IX, 1986

akwaforta/papier
73,5 x 53 cm
Edycja 9/40
sygnowany i datowany p.d.: "MPiotrowski 86" oraz opisany l.d.: "Sala IX" i śr.d.: "akwaforta" i numerowany śr.d.: "9/40"

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

46
46

Pamięci Buska- Zdrój, 1986

akwaforta, akwatinta/papier
73 x 55 cm
Edycja 8/20
sygnowany i datowany p.d.: "MPiotrowski 86" oraz opisany l.d.: "Pamięci Buska-Zdrój" i śr.d.: "akwaforta akwatinta" i numerowany śr.d.: "8/20"

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

47
47

Trzech mędrców, 1988

tusz/papier
40 x 28,5 cm
sygnowany p.d.: "Dar. Romanowicz '88"
70 x 50 w oprawie
40 x 28,5 w świetle passe-patrout

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

48
48

Samotny człowiek, 1988

tusz/papier
41 x 28,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: "Dar. Romanowicz '88" + nalepka z holenderskiej wystawy na odwrocie
41 x 28,5 w świetle passe-partout
70 x 50 w oprawie

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

49
49

Ewa SARAD (ur. 1954)

A number three, 1985

mezzotinta/papier
26,5 x 19 cm
sygnowany i datowany p.d.: "Ewa Sarad '85" oraz opisany l.d.: "E/A "A number three"
70 x 50 cm arkusz
26,5 x 19 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite

50
50

Ewa SARAD (ur. 1954)

Private archives, 1985

mezzotinta/papier
23,5 x 17 cm
sygnowany i datowany p.d.: "Ewa Sarad '85" oraz opisany l.d.: "E/A "PRIVATE ARCHIVES"

Cena wywoławcza:

700 zł droit de suite