Art in House Dom Aukcyjny

Aukcja „Opowieści Domowego Zacisza”

17.12.2024 wtorek

19:30

Art in House Dom Aukcyjny

Al. Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Do wybranych obiektów doliczona będzie opłata droit de suite.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.

72 obiekty
01
01

Rozmowa

olej, płótno, 118,5 x 120,5 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

02
02

Time Seller, 2017

olej, płótno, 100 x 150 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

03
03

Wieczorne opowieści, 2024

olej, płótno, 73 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Okno na Manhattan - Fortepian, 2022

olej, płótno, 60 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

05
05

Stanisław SUGINTAS (ur. 1961, Wilno)

Neighbours, 2024

olej, płótno, 110 x 110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Dwa światy w jednym czasie, 2022

akryl, płótno, 120 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

07
07

Iwan KULIK (ur. 1959)

Mężczyzna i kobieta, 1998

olej, płótno, 81 x 65 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

08
08

Chodźmy wszyscy do stajenki

pastel, papier, 30 x 45 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

09
09

Skadynawskie frutti di mare, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

10
10

Magdalena KĘPKA (ur. 1977, Wrocław)

Nastroje Hory, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

11
11

Kolorowe wstążki, 2024

olej, płótno, 100 x 81 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Kamuflaż, 2018

olej, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

13
13

Edward DWURNIK (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)

Moje podwórko, 1999

akwarela, papier, 45,5 x 55 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

14
14

Joanna MIESZKO (ur. 1969, Trzcińsko-Zdrój)

Wspólna Warszawa (NR-XI-387-996), 2024

akryl, płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Pasion para siempre, 2024

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Lustro prawdy, 2024

olej, technika własna, płótno, 100 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Igor VOLOSNIKOV (ur. 1964, Kirow na Uralu)

Angel of Love, 2022

olej, technika własna, płótno, 106,5 x 86,5 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Agata PADOL (ur. 1964)

Zdjęcie kota, 2024

akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Akt modelki w salonie, 2024

pastel, karton, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Alter Ego, 2017

olej, płyta, 67 x 121 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

21
21

Poranna kawa, 2024

akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

W domowym zaciszu, 2024

pastel, węgiel, technika własna, papier, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Razem w nieznane, 2024

akryl, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Wnętrze ze słońcem i kotem, 2024

akryl, płótno, 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Krzysztof JACKIEWICZ (ur. 1967, Wieluń)

Relaks z papugą, 2022

olej, płótno, 140 x 120 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Dariusz PIEKUT (ur. 1959, Miączyn)

Wspomnienie, 2011

akryl, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Tam, gdzie wirują sny, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Maria KUCIA-ALBIN (ur. 1956, Wrocław)

Pokój z widokiem, 2024

akryl, płótno, 90 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Myślę o tobie ciszej, abyś nie słyszał, jak zapominam, 2024

akryl, płótno, 80 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Schody do nieba, 2022

olej, płótno, 120 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Małgorzata STĘPNIAK (ur. 1973, Częstochowa)

Płyta, 2006

akryl, płótno, 70 x 90 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

32
32

Five o'clock, 2024

olej, płyta, 80 x 65 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Teresa LEGIERSKA (ur. 1992, Koniaków)

Zostaw miejsce na cuda, 2021

olej, płótno, 95 x 140 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

34
34

Nostalgia, 2024

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Przed spacerem, 2023

akryl, olej, płótno, 70 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Z cyklu Bardaki, 2024

olej, płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Izabela SZEWCZYK-MARTIN (ur. 1975, Alwernia)

Kocie święta, 2024

akryl, płótno, 90 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Melancholia, 2023

olej, akryl, płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

bez tytułu (Ściany mają oczy), 2016

olej, płótno, 120 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

40
40

Kocie miasto

olej, płótno, 53 x 65 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Kwiaciarze, 2024

akryl, płótno, 90 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Zakochany dom, 2015

olej, płótno, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

REA, 2012

olej, płótno, 70 x 60 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Magic world, 2024

akryl, płótno, 50 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Poppy dreams, 2023

olej, płótno, 120 x 110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Akt odwrócony, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943, Kielce)

Międzypiętrowa IIzXX, 2024

inkografia, papier, 29 x 20 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Martwa natura z gruszkami, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Magdalena KARWOWSKA (ur. 1986, Ruda Śląska)

Relax, 2024

akryl, płótno, 120 x 200 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Tomasz KOPER (ur. 1968, Płock)

Chwila relaksu, 2023

olej, płótno, 65 x 81 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł