Dom Aukcyjny FACE TO FACE ART

Aukcja Nowej Sztuki

15.07.2020 środa

19:00

Dom Aukcyjny FACE TO FACE ART

ul. Mazowiecka 11 A

Warszawa

Do wybranych obiektów doliczona zostanie opłata droit de suite.

62 obiekty
01
01

Magia, 2012

olej/płótno, 55 x 45 cm
sygnowany l.d.: „Miro/ Biały”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Daria BILSKA (ur. 1995)

Żywioł, 2020

olej/płótno, 15 x 20 cm
sygnowany p.d.: "D. Bilska"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Daria BILSKA (ur. 1995)

Żarliwość, 2020

olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany p.d.: "D. Bilska"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Chyba się zdawało...albo było I, 2017

akryl/płótno, 70 x 120 cm
sygnowany p.d.: „PB”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Chyba się zdawało...albo było IV, 2017

akryl/płótno, 70 x 120 cm
sygnowany p.d.: „PB”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Śnieżka z cyklu „Góry nasze góry”, 2013

technika własna, olej/płótno, 50 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Bez nazwy z cyklu „Wariacje geometryczne”, 2017

technika własna, olej/płótno, 80 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Jacek DITTWALD (ur. 1959, Warszawa)

Potęga nadświadomości, 2019

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany na odwrocie: „Potęga nadświadomości/ Mal. Jacek Dittwald/ 2019 r.”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Galaktyka Wielkiego Serca 2, 2019

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany na odwrocie: „Mal. Jacek/ Dittwald/ 2019 r./ „Galaktyka Wielkiego serca 2”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Marta DUNAL (ur. 1989)

Między światami, 2020

technika własna, akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: „Marta Dunal”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Ziemowit FINCEK (ur. 1988, Kalisz)

ARTO POLO. Tworząca się przyszłość 1., 2019

olej, akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

ARTO POLO. Tworząca się przyszłość 2., 2019

sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Herkules, 2017

olej/płótno, 140 x 60 cm
sygnowany p.d.: "Jakub Godziszewski 2017"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Syreni śpiew II, 2016

olej/płótno, 65 x 45 cm
sygnowany l.d.: "Jakub Godziszewski 2016"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Sabina Maria GRZYB (ur. 1988, Jawor)

Ostatnia noc, 2020

olej, akryl/płótno, 40 x 80 cm
sygnowany p.d.: "Sabina Maria"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Człowiek na koniu, 2019

akryl/płótno
70x 70 cm
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Daj mu czas, 2019

akryl/płótno, 55 x 65 cm
sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Bartek JARMOLIŃSKI (ur. 1975, Łódź)

Nautilus, 2020

akryl/płótno, 60 x 70 cm
sygnowany na odwrocie: „Nautilus”/B. Jarmoliński 2020”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Lx1, 2020

olej, akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: "Ewa Jasek/ 2020"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Bez tytułu, 2018

akryl, pastel/płótno, 160 x 140 cm
sygnowany na odwrocie: „Marcin Jasik"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Iwona KOBRYŃ (ur. 1966, Warszawa)

Bez tytułu, 2019

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany na odwrocie: „Iwona Kobryn 2019”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Babski raj, 2019

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany na odwrocie: RK 2019

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Złote runo, 2020

akryl/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany p.śr.: "Kręźlak '2020"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Zawoalowana, 2020

technika mieszana, olej/płótno, 60 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Ceremonia, 2020

technika własna, olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: "M. Mikołajczak"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

She and he crazy yellow (dyptyk), 2020

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany na odwrocie: „Iwona Molecka 2020”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Coats - she with him, 2020

akryl/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany na odwrocie: „Molesia 2016”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Emilia NESTERUK (ur. 1994, Warszawa)

Jesień w górach, 2019

olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany na odwrocie: „Emilia/ Nesteruk/ 2019/ „Jesień w górach”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Nie możemy sprawić, żeby wyszło słońce, ale

olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany na odwrocie: „Emilia Nesteruk/ 2019”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Piotr NOGAJ (ur. 1981, Kalisz)

„XIII” z cyklu Pandemonium, 2020

olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: "Nogaj"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Witaj, 2020

akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: „Daria Ostrowska 2020”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Ona nie szuka poklasku, gniewem nie unosi się gniewem, 2020

akryl/płótno, 100 x 110 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Adam, 2020

gips lakierowany, 28,5 x 20 x 14 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Marian PANEK (ur. 1953)

Objawienie

akryl/płótno, 18 x 24 cm
sygnowany, datowany oraz opisany na odwrocie: “Marian Panek 2016, “Objawienie”/ akryl na płótnie, 18 x 24 cm. Położony werniks damarowy matowy”

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

35
35

Marian PANEK (ur. 1953)

Zwiastowane, 2016

akryl/płótno, 18 x 24 cm
sygnowany, datowany oraz opisany na odwrocie: “Marian Panek 2016, “Zwiastowanie”/ akryl na płótnie, 18 x 24 cm/ położony werniks damarowy matowy”

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

36
36

Marian PANEK (ur. 1953)

Słoneczne wspomnienie , 2016

akryl/płótno, 13 x 18 cm
sygnowany, datowany oraz opisany na odwrocie: “Marian Panek 2016/ “Słoneczne wspomnienie”/ akryl na płótnie/ werniks damarowy matowy”

Cena wywoławcza:

1 000 zł droit de suite

37
37

Olga PELIPAS (ur. 1988, Symferopol (Ukraina))

Tea journey, 2020

akryl/płótno, 45 x 55 cm
sygnowany l.d.: "Pelipas"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Martwa natura, 2020

olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany l.g.: "W. Piekarski 2020"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Paweł PISKOZUB (ur. 1978, Milicz)

Promień

akryl/płótno, 100 x 70 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

Oczekiwanie

akryl/płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Ryszard RABSZTYN (ur. 1984, Olkusz)

Podtekst, 2020

olej, akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany p.d.: "20RR20" oraz na odwrocie

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Amfiteatr lodowy, 2019

olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: „H. Radochońska/ 2019"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Jesienna Hala Gąsiennicowa, 2019

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: "H. Radochońska/ 2019"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Monika RATAJCZAK (ur. 1953, Leszno)

Spotkanie, 2015

olej/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany na odwrocie: "Monika Ratajczak/ "Dysputy" olej na płótnie/ 100 x 130 2015 rok/ M. Ratajczak"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Łatka, 2017

akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: „M. Ratajczak”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

W 05, 2019

akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany na odwrocie: „Hanna Rozpara „W 05” 2019”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Czerwona róża, 2020

akryl/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany na odwrocie: „Hanna Rozpara „Czerwona róża” 2020”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Joanna RUSINEK (ur. 1979 r., Ostrołęka)

Bez tytułu, 2020

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany na odwrocie: "Joanna Rusinek/2020"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Szaro – błękitny woda

olej/płótno, 30 x 40 cm
sygnowany p.d.: „A. Skarżyński”

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Barro, 2020

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany na odwrocie: „Dominik Smolik/ „Barro”/ Akryl/Płótno/ 80 x 120 cm/ Dominik Smolik/ MMXX”

Cena wywoławcza:

1 000 zł