Piękna Gallery

Aukcja New Masters

01.12.2021 środa

18:30

Piękna Gallery

ul. Emilii Plater 10

00-669 Warszawa

10.11 - 01.12.2021

Organizator aukcji dolicza do kwoty wylicytowanej opłatę aukcyjną w wysokości 20%.
W przypadku obiektów oznaczonych w katalogu "droit de suite" do ceny końcowej (tj. wylicytowanej kwoty wraz z opłatą aukcyjną) zostanie doliczona opłata w wysokości 5%.

24 obiekty
01
01

Bartosz KOKOSIŃSKI (ur. 1984, Siewierz)

Bez tytułu, 2021

olej, żywica, płótno, 130 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Bartosz Kokosiński/2021/olej, żywica na płótnie/130 x 95 cm

Cena wywoławcza:

9 000 zł

Estymacja:

14 000 - 18 000 zł

02
02

Szaman I z cyklu Indian Slava, 2020

olej, płótno, 110 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: J Słomkowski 2020/ SZAMAN I Z CYKLU INDIAN SLAVA

Cena wywoławcza:

10 000 zł

Estymacja:

16 000 - 20 000 zł

03
03

Kompozycja abstrakcyjna 57, 2021

olej, płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ,Kompozycja abstrakcyjna 57'/2021/Łukasz Patelczyk/PATELCZYK/2021; w czterech narożnikach napis NEL

Cena wywoławcza:

16 000 zł

Estymacja:

26 000 - 32 000 zł

04
04

Bez tytułu, 2021

olej, płótno, 120 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: MONIKA CHLEBEK/120 X 90/OLEJ | PŁÓTNO/2021

Cena wywoławcza:

5 500 zł

Estymacja:

7 000 - 10 000 zł

05
05

Krzysztof NOWICKI (ur. 1988, Bydgoszcz)

Pies Ludwika XIV, Tane, 2021

olej, płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Pies Ludwika XIV, Tane/Krzysztof Nowicki/2021

Cena wywoławcza:

8 000 zł

Estymacja:

10 000 - 15 000 zł

06
06

Anna SZPRYNGER (ur. 1982, Warszawa)

Bez tytułu, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ANNA SZPRYNGER/2021; trzy pieczęcie ANNA SZPRYNGER

Cena wywoławcza:

18 000 zł

Estymacja:

26 000 - 30 000 zł

07
07

Julia MEDYŃSKA (ur. 1981, Gdańsk)

Bird of paradise, 2021

olej, płótno, 110 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Julia Medyńska/”BIRD OF PARADISE”/2021

Cena wywoławcza:

8 000 zł

Estymacja:

10 000 - 14 000 zł

08
08

Forma nr 14, 2018

akryl, złoto płatkowe, deska, 142 x 135 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: FORMA NR 14/SC SZYMAN/2018/Sc. Szyman

Cena wywoławcza:

4 400 zł

Estymacja:

7 000 - 10 000 zł

09
09

Michał CYGAN (ur. 1989, Wadowice)

Wielka płyta, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Michał Cygan/”Wielka płyta”/2021 r./werniks

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

4 500 - 7 000 zł

10
10

Bez tytułu, 2021

akryl, blacha, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: MJedlikowski/17.05.2021 r

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

11
11

Podstawy empatii II, 2021

akryl, płótno, dyptyk, łączny rozmiar 100 x 200 cm

Cena wywoławcza:

10 000 zł

Estymacja:

17 000 - 20 000 zł

12
12

Drążę ogień i Kruszec sensu z cyklu Wulkany i machiny, 2021

akwarela, popiół, sól, papier, dyptyk: 41 x 29 cm; 21 x 13 cm

Cena wywoławcza:

3 400 zł

Estymacja:

5 000 - 7 000 zł

13
13

Barbara REJ (ur. 1988)

Transfer w czasie i przestrzeni, 2016

olej, płótno, łączny romiar 160 x 400 cm

Cena wywoławcza:

12 000 zł

Estymacja:

16 000 - 22 000 zł

14
14

Martyna ŚCIBIOR (ur. 1985, Lublin)

Lord protector, 2021

lakier do paznokci, płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: LORD PROTECTOR/M. ŚCIBIOR/2021

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

15
15

Sensual landscape, 2021

olej, płótno, 105 x 105 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: GRZEGORZ WORPUS BUDZIEJEWSKI G.Budz 2021 „SENSUAL LANDSCAPE”

Cena wywoławcza:

4 200 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

16
16

Wesele, 2021

olej, płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: LUDMIŁA WOŹNICZKO/2021

Cena wywoławcza:

3 400 zł

Estymacja:

6 000 - 8 000 zł

18
18

Kamila KRAUS (ur. 1979)

Magnetite, 2016

akryl, płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: K. Kraus/'Magnetite'/2016

Cena wywoławcza:

6 000 zł

Estymacja:

9 000 - 12 000 zł

19
19

Bez tytułu z cyklu Wielki sen, 2021

olej, akryl, żywica, płótno, 81 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Paweł Kałużyński 2021/Paweł Kałużyński/z cyklu „Wielki Sen”/2021

Cena wywoławcza:

4 000 zł

Estymacja:

7 000 - 9 000 zł

20
20

Merkury, 2021

akryl, olej, cienkopis, płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: MERKURY 2021/MARCIN JABŁOŃSKI/ Marcin Jabłoński

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 000 - 5 000 zł

21
21

Robert KUTA (ur. 1988)

Tyle we mnie wszystkiego, 2021

akryl, pastele olejne, płótno, 160 x 114 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ROBERT KUTA „TYLE WE MNIE WSZYSTKIEGO” AKRYL, PASTELE/OLEJNE 2021

Cena wywoławcza:

2 800 zł

Estymacja:

4 000 - 6 000 zł

22
22

Le mur, 2021

akryl, płótno, 2021, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ZM/ZARIA MIELIŃSKA/AKRYL/2021/LE MUR

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 000 - 5 000 zł

23
23

Marzena WODZIAK (ur. 1991, Zakopane)

Halka, 2020

akryl, płótno, łączny rozmiar: 100 x 240 cm
sygnowany i datowany l.d. (każdy panel): Marzena/Wodziak '20

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 500 - 4 000 zł

24
24

Upadłem, 2021

olej, płótno, 60 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: PA/TE/JUK/'21
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Rafał Patejuk/”Upadłem”/Olej, płótno/60x60

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

3 000 - 4 000 zł

25
25

Monika MALEWSKA (ur. 1974, Warszawa)

Donuts and Licorice Candy Composition, 2017

akwarela, papier, 90 x 60 cm
sygnowana na odwrociu: Monika Malewska

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł