Dom Aukcyjny DESA UNICUM

Młoda Sztuka

19.01.2021 wtorek

19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

Ceny wywoławcze.

80 obiektów
01
01

Agnieszka ZABRODZKA (ur. 1989, Warszawa)

Zatoka Zielonego Żółwia, 2020

olej, tempera/płótno, 130 x 110 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'AGNIESZKA ZABRODZKA | "ZATOKA ZIELONEGO ŻÓŁWIA" | OLEJ I TEMPERA | 130 X 110 cm | 2020 R.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

02
02

Z cyklu 'Matka', Bez tytułu, 2020

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDALENA LIBERO | "BEZ TYTUŁU' Z CYKLU 'MATKA' | AKRYL | 50 x 50 CM | 2020

Cena wywoławcza:

1 000 zł

03
03

Adam WĄTOR (ur. 1970, Myślenice)

Milczenie, 2020

akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

04
04

Sara WINKLER (ur. 1995, Poznań)

Zmurszała patronka, 2020

olej/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Sara Winkler 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

05
05

Aleksandra OSA (ur. 1988, Warszawa)

Q.E.D 2, 2020

olej/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Q.E.D. 2 | 10.10.2019 Athens | osa'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

06
06

Big Pharma, 2020

technika mieszana/płótno, 180 x 200 cm
sygnowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA PABIS'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

07
07

Infiltracja, 2020

akryl/płótno, 92 x 65 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Skrzydlewski 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

08
08

Krzysztof MŁYŃCZAK (ur. 1985, Opole)

Robaczek, 2019

akryl, technika mieszana, technika własna/sklejka, 45 x 46,9 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Krzysztof Młyńczak | Warszawa 2019'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

09
09

Paulina PIOR (ur. 1995, Starogard Gdański)

Oparcie, 2020

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Oparcie/Support| 50x50 cm| Paulina Pior'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

10
10

Bez tytułu, 2020

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: 'M. Ostrowski'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

11
11

Bez tytułu, 2016

akryl/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ZUZANNA SKRĘTEK '16'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

12
12

Eustoma, 2020

akryl, olej, szlagmetal/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J.Misztal 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

13
13

Hulman czczony pożerający granaty, 2020

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'A.Kot 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

14
14

Joanna GORGOLEWSKA (ur. 1992, Ostrów Wielkopolski)

Tektonika, dyptyk, 2020

akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TEKTONIKA | Gorgolewska | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

15
15

Piotr WORONIEC (ur. 1981, Rzeszów)

De fragment, 2020

technika mieszana/płótno, 140 x 100 cm
signed, dated and described on the reverse: 'PIOTR WORONIEC JR | "DE FRAGMENT" | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

16
16

Adam MARTYNIAK (ur. 1988, Kędzierzyn Koźle)

Z cyklu 'Bitumeny', Numer 3, 2012

akryl, masa asfaltowo-kauczukowa/płótno, 122 x 122 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Adam Martyniak 2012/2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

17
17

Ewa WITKOWSKA (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2020

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'WITKOWSKA E. 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

18
18

Popiersie kobiety, 2020

akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'G.Klimek.20'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

19
19

Hanna ROZPARA (ur. 1990, Sosnowiec)

ZN 01, 2020

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Hanna Rozpara 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

20
20

Ewelina ULANECKA-CYTROWSKA (ur. 1983, Jelenia Góra)

BlurryDream, 2020

akryl, mieszana/płótno, 140 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"BlurryDream" | Ewelina Ulanecka | 2020 r'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

21
21

Sprawiedliwość, 2020

akryl/płótno, 120 x 60 cm
sygnowany l.d: 'Rusiecka'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

22
22

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971, Warszawa)

Odpoczynek, 2020

olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

23
23

Perfect Afternoon 6, 2020

akryl/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'MARTA BILECKA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

24
24

Alicja KAPPA (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Odcienie zieleni, 2020

olej, szlagmetal/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'A. Kappa'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

25
25

Podere Belvedere, Toskania, 2020

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'K. Doroba | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

26
26

Rafał BILICKI (ur. 1996, Gniezno)

Ara, 2020

akryl, technika własna/płyta pilśniowa, 164 x 114 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

27
27

Przepływy XII, 2020

akryl/płótno, 140 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Polak 20'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

28
28

Anna OSIECKA (ur. 1984, Kraków)

Aeris, 2020

akryl, olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anna Osiecka | "Aeris" | 2020 R.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

29
29

Interferencje 6.2, 2020

akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'THE EVENT SYMMETRY | INTERFERENCJE 6.2 | MJancik | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

30
30

Dorota ZUBER (ur. 1979, Gliwice)

An evening with electric blue and a touch of pink, 2020

akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dorota Zuber| "An evening | with electric blue| and a touch of pink" | akryl 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

31
31

Iwona KOBRYŃ (ur. 1966, Warszawa)

Bez tytułu, 2020

akryl/płótno, 70 x 70 cm
opisany na odwrociu: 'Iwona Kobryń. 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

32
32

Agnieszka PAWŁOWSKA (ur. 1982, Kalisz)

Bez tytułu, 2020

olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'Agnieszka Pawłowska"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

33
33

Agnieszka STROJNA (ur. 1990, Ostrowiec Świętokrzyski)

Wyspa, 2017

akryl, gwasz, tempera/płótno, 90 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany: 'AGNIESZKA STROJNA | 'WYSPA', 2017 | 90x 140 | GWASZ, AKRYL, TEMPERA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

34
34

Królowa torebek, 2018

akryl/płótno, 160 x 130 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'PAULINA GAWRYSZEWSKA | "KRÓLOWA TOREBEK"'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

35
35

Evernight 3, 2020

olej/papier, 110 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łukasz Jacek 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

36
36

Agata BUCZEK (ur. 1988)

W umyśle, 2020

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'A. Buczek'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

37
37

Bez tytułu, 2020

technika własna/płótno naklejone na deskę, 150 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'NIKA GRZYMSKA | 150x120 cm | BEZ TYTUŁU 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

38
38

Mariusz Konrad KĘDZIERSKI (ur. 1992, Świdnica)

Kompozycja niedoskonałych kształtów, 2020

akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. KĘDZIERSKI | "KOMPOZYCJA NIEDOSKONAŁYCH | KSZTAŁTÓW" | 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

39
39

Agata BECELA (ur. 1995, Poznań)

Ruch oceanu, 2020

akryl, spray/płótno, 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:

1 000 zł

40
40

M 17, 2020

olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'R.Gawlik '20'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

41
41

Maria JAGŁOWSKA (ur. 1993, Warszawa)

Bez tytułu, 2020

akryl/płótno, 56 x 45 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M.J | 2020 | M. JAGŁOWSKA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

42
42

Bez tytułu, 2020

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Aleksandra Kowalczyk 2020'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

43
43

Łukasz KAMIŃSKI (ur. 1986, Sokołów Podlaski)

Anabioza, 2020

olej/płótno, 50 x 50 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Ł. Kamiński'20'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

44
44

Romuald MUSIOLIK (ur. 1973, Rydułtowy)

Jesień w Plemm, 2020

olej/płótno, 100 x 180 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Romuald Mulk'20'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

45
45

Metropolie 89, 2020

akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Figurska'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

46
46

Agata KRUTUL (ur. 1983)

Oktober, 2020

akryl, technika mieszana, technika własna/papier, płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL | 2020 | 22 | PAŹDZIERNIK'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

47
47

Dominika NAZIĘBŁY (ur. 1986, Żyrardów)

#26 Fun or sun, 2020

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Dominika Naziebły, 2020 r.'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

48
48

Filip WARZECHA (ur. 1994, Dębica)

Oczekiwanie, 2020

akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'Oczekiwania filip | 4.10.20 Warzecha | WARSZAWA'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

49
49

Joanna PÓŁKOŚNIK (ur. 1981, Hajnówka)

Przemijanie, 2020

olej/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J.P.|20'

Cena wywoławcza:

1 000 zł

50
50

Szczęścia trzeba szukać w sobie , 2020

akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' JAGÓRA | 2020| "Szczęścia trzeba szukać w sobie" | 70x90'

Cena wywoławcza:

1 000 zł