Art Inwestycje

Aukcja Galerii: Sztuka na prezent

16.11.2020 poniedziałek

15:00

Art Inwestycje

ul. Dzielna 3

00-162 Warszawa

Organizator aukcji: Galeria Xanadu.

WARUNKI SPRZEDAŻY:

PODATKI I OPŁATY:

DOGRYWKA:

LICYTACJA

41 obiektów
01
01

Anna SOŁTYSIAK (ur. 1980, Warszawa)

Zachwyt, 2018

akryl, płótno, 50x40 cm,
opisany na odwrocie: Anna Sołtysiak "Zachwyt" 2018r.

Cena wywoławcza:

1 900 zł

Estymacja:

2 500 - 2 700 zł

02
02

Mira SKOCZEK-WOJNICKA (ur. 1959, Kraków)

Złota wstążka, 2020

olej, płótno, 20x20 cm kompozycja, 30x30 cm w oprawie,
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: 20x20 cm, OLEJ 2020 "ZŁOTA WSTĄŻKA" MIRA SKOCZEK-WOJNICKA

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 2 300 zł

03
03

Złota monstera, 2020

akryl, szlagmental, płótno, 50x40 cm,
opisany na odwrocie: ALEKSANDRA MACIASZEK 2020

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

04
04

Z cykul Stroicielki pamieci, 2018

technika mieszana, płótno, 2x (20x20) cm,
opisane na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu Stroicielki pamięci tech. mieszana na płótnie 2018

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

05
05

Japonia, 2016

sitodruk, papier, 100x70 cm

Cena wywoławcza:

250 zł

Estymacja:

500 - 600 zł

06
06

Idylla, 2020

akryl, technika własna, płótno, 120x100 cm,
sygn. l.d.: M.Jamioł, opisany na odwrocie: acrylic on canvas technika własna 120 cm x 100 cm "IDYLLA" 2020 M. Jamioł

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 000 - 2 500 zł

07
07

Jakub SZYMAŃSKI (ur. 1970, Słupsk)

Pegazy, 2020

akryl, płótno, 30x20 cm,
opisany na odwrocie: J. Szymański "PEGAZY" 2020

Cena wywoławcza:

300 zł

Estymacja:

700 - 1 000 zł

08
08

Piotr REMBIELIŃSKI (ur. 1956, Warszawa)

Paryż III, 2019

olej, akryl, płótno, 40x30 cm kompozycja, 49x39 cm w oprawie,
sygn. l.d.: rembieliński, opisany na odwrocie: "Paryż" olej, akryl, płótno 40x30 cm 2019 Piotr Rembieliński

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 800 - 2 200 zł

09
09

Manifest Jesienny, 2020

akryl, płótno 100x100 cm,
sygn. p.d.: B. Pałach, opisany na odwrocie: B. Pałach

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł

10
10

Magdalena CYBULSKA (ur. 1977, Warszawa)

Ibisy, 2015

technika mieszana, papier, 78,5x78,5 cm arkusz, 99x99 cm w oprawie,
sygn. i opisany u dołu: "Ibisy" M. Cybulska 2015

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 000 - 2 200 zł

11
11

Paweł RUBASZEWSKI (ur. 1961, Warszawa)

Anioł odmienności, 2020

brąz patynowany, drewno, 31x9x6 cm,
na spodzie nalepka autorska

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł

12
12

Michalina CZURAKOWSKA (ur. 1986 Płock)

Liveliness, 2020

akryl, płótno, 90x80 cm,
sygn. p.d.: Michalina Czurakowska, opisany na odwrocie: Michalina Czurakowska, 2020 "Liveliness"

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 400 - 1 600 zł

13
13

Nokturn 04, 2020

technika własna, płótno, 30x30 cm

Cena wywoławcza:

3 400 zł

Estymacja:

3 600 - 4 000 zł

14
14

Wyścig myśli, 2020

akryl, płótno, 60x80 cm,
sygn. p.d.: F. Łoziński

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

1 700 - 2 000 zł

15
15

W ogrodzie, 2020

olej, płótno, 73x60 cm, opisany na odwrocie: "W ogrodzie" olej, płótno 73x60 cm 2020 r.Andrzej Wroński

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 800 - 2 200 zł

16
16

Aneta ŚLIWA (ur. 1990, Kraków)

Krab czerwony, 2020

ceramika szkliwiona, 35x24x9 cm,
sygn. pod spodem

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 300 - 1 500 zł

17
17

Łąkowe przebudzenie, 2020

akwarela, papier, 30x42 cm,
opisany na odwrocie: "Łąkowe przebudzenie" Marta Konieczny 2020 r. Daler-Rowney aquafine paper 300g/m3

Cena wywoławcza:

400 zł

Estymacja:

700 - 1 000 zł

18
18

Ethereal, 2019

akryl, płótno, 54x73 cm,
opisany na odwrocie: “ETHEREAL” ANNA NOSOWICZ RUIZ Algeciras 2019

Cena wywoławcza:

2 200 zł

Estymacja:

2 800 - 3 000 zł

19
19

Aleksandra WISZNIEWSKA (ur. 1972, Wrocław)

Venus V, 2020

grafika, tusz, złota farba, papier, 19x29 cm w świetle passe-partout, 30,5x40,5 cm w oprawie

Cena wywoławcza:

300 zł

Estymacja:

500 - 700 zł

20
20

Kiss 03, 2020

olej, płótno, 60x60 cm,
sygn. p.d.: IL'19

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

21
21

Bartłomiej BARANOWSKI (ur. 1975, Szczecinek)

Bez tytułu, 2020

akryl, płótno, 50x40 cm,
sygn. p.g.: Baranowski 39 20

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

1 300 - 1 500 zł

22
22

Żurawie II, 2016

sitodruk, papier, 100x70 cm

Cena wywoławcza:

250 zł

Estymacja:

500 - 600 zł

23
23

Rest, 2020

brąz, marmur, 20x21x14 cm,
sygn. KIZ na kamieniu

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 500 - 2 000 zł

24
24

Natalia NASADA-WOJTAL (ur. 1980, Kraków)

Lot na wybrzeżem, 2020

akryl, pastel olejna, płótno, 73x90 cm,
sygn. p.d.: n-w, opisany na odwrocie: natalia nasada-wojtal ,,Lot nad wybrzeżem", 2020

Cena wywoławcza:

700 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

25
25

P-38 z cyklu Kosmiczne płótna, 2020

olej, płótno, 50x50 cm,
sygn. p.d.: A. Rutkowski, opisany na odwrocie: Adam Piotr Rutkowski "z cyklu: Kosmiczne płótna-P-38", 2020 50x50 olej na płótnie

Cena wywoławcza:

600 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

26
26

Żaby, 2020

ceramika szkliwiona (3 sztuki), 13x16x8,5 cm,
sygn. pod spodem

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 300 - 1 500 zł

27
27

Kapelusznik - Alicja w krainie czarów, 2020

akryl, papier, 42x30 cm,
sygn. A. Masianis

Cena wywoławcza:

600 zł

Estymacja:

1 200 - 1 400 zł

28
28

Władcy sił natury 6, 2013

technika mieszana, papier, 27x12 cm,
sygn. p.d.: M. Cybulska

Cena wywoławcza:

450 zł

Estymacja:

600 - 800 zł

29
29

Xięga Bałwochwalcza II,1992

akwaforta, papier Fabriano, 16x24,5 cm odcisk z płyty, 35x25 cm arkusz, nakład: 171/300,
sygn. i opisany u dołu: "Xięga Bałwochwalcza II" wg cliché-verre B.Schulza E.A. 171/300 akwaforta M.L.Włodarska 1992

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

30
30

Łąka księżycowa, 2020

akwarela, papier, 30x40 cm,
opisany na odwrocie: "Łąka księżycowa" Marta Konieczny 2020 r. Daler-Rowney aquafine paper 300g/m3

Cena wywoławcza:

400 zł

Estymacja:

700 - 1 000 zł

31
31

Anna Drejas, Próba XXXV, 2010

olej, płótno, 92x73 cm,
opisany na odwrocie: ANNA DREJAS “PRÓBA XXXV”, 73x92, olej 2010

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

3 500 - 3 700 zł

32
32

Pejzaż nr 32

akwaforta, akwatinta, papier, 24,5x29,5 cm kompozycja, 40x53,5 cm arkusz, nakład: 1/50,
sygn. u dołu: 1/50 “Pejzaż nr 32” T.Daniec 2000

Cena wywoławcza:

450 zł

Estymacja:

600 - 800 zł

33
33

Surfers, 2020

akryl, płótno, 50x50 cm,
sygn. p.d.: SY, opisany na odwrocie: "Surfers" Stratovich Yuliya 40x50 Acrylic on canvas 2020

Cena wywoławcza:

600 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

34
34

Rozmyślania II, 2018

brąz patynowany, stal, 27x5x7 cm,
na spodzie nalepka autorska

Cena wywoławcza:

900 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł

35
35

Jesień, 2019

akwaforta, papier, 10,5x13 cm w świetle passe-partout, 21x26 cm w oprawie, nakład: 9/15,
sygn. i opisany u dołu: Jesień akwaforta 9/15 Pola Piestrzeniewicz

Cena wywoławcza:

200 zł

Estymacja:

400 - 500 zł

36
36

Podpora VII, 2010

olej, płótno, 50x60 cm,
sygn. u dołu: Drejas, opisany na odwrocie: KAZ DREJAS - “PODPORA VII” olej, damara 50x60 2017

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

3 500 - 3 700 zł

37
37

Zapamiętane I, 2018/2019

olej, płótno, 70x100 cm,
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: “CYKL ZAPAMIĘTANE I” OLEJ, PŁÓTNO, 2018/19 MARIA SADOWSKA

Cena wywoławcza:

3 500 zł

Estymacja:

3 800 - 4 000 zł

38
38

Venus IV, 2020

Cena wywoławcza:

300 zł

Estymacja:

500 - 700 zł

39
39

Introdukcja wg cliché-verre B.Schulza, 1992

akwaforta, papier Fabriano, 15x19,5 cm odcisk z płyty, 25x35 cm arkusz, nakład: 171/300,
sygn. i opisany u dołu: Introdukcja wg cliché-verre B.Schulza 171/300 akwaforta M.L.Włodarska 1992

Cena wywoławcza:

1 000 zł

Estymacja:

1 100 - 1 300 zł

40
40

Przepełnione subtelnością, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, 50x30 cm

Cena wywoławcza:

300 zł

Estymacja:

700 - 1 000 zł

41
41

Julia GURZHIYANTS (ur. 1991, Moskwa)

Wszystkie kolory Paryża, 2019

olej, płyta, 40x30 cm,
sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza:

600 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł