Art Inwestycje

Aukcja Galerii - Aukcja Sztuki Współczesnej - Kobieta jest zmianą

20.11.2020 piątek

19:00

Art Inwestycje

ul. Dzielna 3

00-162 Warszawa

Organizator aukcji: WorldartB.

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem prac na żywo prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania w dniach 2-5 grudnia 2020 r. - tel. 607 781 420, email: annakborowczak@worldartb.eu

WARUNKI SPRZEDAŻY:

PODATKI I OPŁATY:

DOGRYWKA:

LICYTACJA

49 obiektów
01
01

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943, Kielce)

"Merylin outside the box"

Inkografia nr I/XX na papierze, 21 x 30 cm, sucha pieczątka Studio Olbiński, podpis ołówkiem Olbiński prawy dolny róg

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

02
02

"Antigone"

Inkografia nr II/ XX na papierze, 21 x 30 cm, sucha pieczątka Studio Olbiński, podpis ołówkiem Olbiński prawy dolny róg

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

03
03

"Pan na Moczarach", 2018

olej na płótnie, 120 x 60 cm,
sygn.prawy róg

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

5 500 - 6 500 zł

04
04

"Martwa natura z kaczeńcami", 2020

olej na płótnie, 130 x 60 cm,
sygn.w prawym dolnym rogu J. Caban

Cena wywoławcza:

2 800 zł

Estymacja:

3 500 - 4 500 zł

05
05

"Dziewczyna z warkoczami", 2020

olej na tekturze, 34 x 47 cm, passe-partout, w ramie drewnianej,

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

06
06

"Anioł", 2020

technika mieszana-piórko, złoty akryl, pastela, na czarnym papierze, 42 x 29,7 cm, sygn w prawym dolnym rogu Sarapata

Cena wywoławcza:

2 500 zł

Estymacja:

3 600 - 4 500 zł

07
07

"Dama", 2020

olej na płótnie, format 50x60 cm, autorska, drewniana rama,
sygn. p.d.róg MS, na odwrociu Mirosława Smerek-Bielecka 2020, olej, płótno

Cena wywoławcza:

2 800 zł

Estymacja:

4 600 - 5 600 zł

08
08

"Dziewczyna z krewetkami",

olej na płótnie, 100 x 70 cm, oprawa,
sygn. Naliwajko w prawym dolnym rogu

Cena wywoławcza:

9 000 zł

Estymacja:

11 000 - 13 000 zł

09
09

"Tropikalny Ogród", 2020

olej na płótnie, 70 x 91 cm,
sygn.na odwrociu "Tropikalny Ogród"2020/70x91 cm

Cena wywoławcza:

3 300 zł

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

10
10

"Kawa z mlekiem"

olej na płótnie, 90 x 50 cm, oprawa,
sygn. Pola Minster w lewym dolnym rogu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

Estymacja:

6 000 - 7 000 zł

11
11

Adam MYJAK (ur. 1947r.)

"Głowa"rzeźba, 2020

brąz, 40 x 30 x 30 cm,
sygn.AM

Cena wywoławcza:

38 000 zł

Estymacja:

40 000 - 45 000 zł

12
12

"Tancerka", 2020

rzeźba, metal (stal), 128 x 30x 28 cm,
sygn.na podstawie WIT 2020

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

3 500 - 4 500 zł

13
13

Szymon POLOCZEK (ur. 1994, Katowice)

"Tchnienie wokół nicości", 2020

olej na płótnie, 50 x 70 cm,
sygn.na odwrociu: "TCHNIENIE WOKÓŁ NICOŚCI"Szymon Poloczek 2020 olej na płótnie 50/70

Cena wywoławcza:

1 600 zł

Estymacja:

3 500 - 6 000 zł

14
14

"Summer's Hue 2", 2020

akryl na płótnie, 60 x 120 cm,
sygn.dolny prawy róg Marta Bilecka,
sygn.na odwrociu Marta Bilecka Oct. 2020 "Summer's Hue 2"

Cena wywoławcza:

2 500 zł

Estymacja:

3 500 - 4 500 zł

15
15

"Trzewikodziób i natura Buddy", 2018

pastel olejny na papierze, 70 x 50 cm, passe-partout w ramie drewnianej,
sygn.prawy dolny róg

Cena wywoławcza:

1 650 zł

Estymacja:

2 200 - 2 500 zł

16
16

Krzysztof JAROCKI (ur. 1959, Białystok)

"Andaluzyjski", 2020

akryl na tekturze, 50 x 70 cm, passe-partout w ramie drewnianej,
sygn.prawy dolny róg Jarocki

Cena wywoławcza:

1 900 zł

Estymacja:

2 300 - 2 600 zł

17
17

"Gonitwa Derby", 2020

sygn.prawy dolny róg Jarocki

Cena wywoławcza:

1 900 zł

Estymacja:

2 300 - 2 600 zł

18
18

"Zady końskie", 2020

akryl na płótnie, 100 x 100 cm, bez ramy,
sygn.prawy dolny róg Jarocki

Cena wywoławcza:

3 300 zł

Estymacja:

4 500 - 5 000 zł

19
19

"Małe opowieści"

akryl na płótnie, 30 x 40 cm,
sygn.prawy dolny róg IZS

Cena wywoławcza:

850 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

20
20

"Małe opowieści"

akryl na płótnie, 30 x 40 cm,
sygn.prawy dolny róg IZS

Cena wywoławcza:

850 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

21
21

"Letnia torebeczka", 2020

olej na płótnie, 30 x 40 cm, bez ramy,
sygn.w prawym górnym rogu J. Caban

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

22
22

"Słoneczniki", 2020

olej na dykcie, 100 x 70 cm, opraw,
sygn.na odwrocie M.Kliszewska Słoneczniki 2020

Cena wywoławcza:

3 000 zł

Estymacja:

4 000 - 5 000 zł

23
23

"Kolorowy zawrót głowy"

malarstwo ( technika mieszana ) na jedwabiu, 60 x 80 cm, w oprawie,
sygn. Korenkiewicz 2015

Cena wywoławcza:

800 zł

Estymacja:

1 000 - 1 500 zł

24
24

"Las", 2015

technika własna- papier japoński, 43 x 30 cm, passe-partout, w ramie,
sygn.prawy dolny róg

Cena wywoławcza:

1 600 zł

Estymacja:

2 500 - 3 500 zł

25
25

Tryptyk trzech obrazów XXII, XXIII i XXIV "Kąpiel ognista"z serii "Emocje", 2020

technika własna (akryl na płótnie),
całość tryptyku: 120 x 40 cm (3 obrazy- każdy po 40 x 40 cm),
każdy obraz sygn.dolny prawy róg Soja/2020

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

26
26

"Szare podwórko" z cyklu Miasta, 2020

olej na płótnie, 40 x 50 cm, oprawa,
sygn.prawy dolny róg M.Z.Maćkowiak, na odwrociu Małgorzata Z. Maćkowiak

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

1 800 - 2 200 zł

27
27

"Żuławski Dom Podcieniowy", 2020

olej na płótnie, 20 x 26 cm, złota drewniana rama,
sygn.prawy dolny róg Kroplewski 20, na odwrociu Benedykt Kroplewski "Żuławski Dom Podcienowy"2020, olej, 20 x 26 cm

Cena wywoławcza:

1 600 zł

Estymacja:

2 200 - 2 600 zł

28
28

"Wieża", 2020

olej na płótnie, 21 x 15 cm, srebrna rama,
sygn.prawy dolny róg Kroplewski 20, na odwrociu Benedykt Kroplewski "Wieża"2020 olej 21 x 15 cm

Cena wywoławcza:

950 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

29
29

Jan DUBROWIN (ur. 1957, Piotrków Trybunalski)

"Obraz Jesienny", 2020

olej na płótnie, 50 x 50 cm, bez oprawy,
sygn.dolny róg J.Dubrowin. ,
sygn.na odwrociu

Cena wywoławcza:

1 250 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł

30
30

"Tchnienie wokół nicości 2", 2020

olej na płótnie, 90 x 70 cm, bez ramy,
sygn.na odwrociu 90/70 "Tchnienie wokół nicości"Szymon Poloczek 2020 olej na płótnie

Cena wywoławcza:

950 zł

Estymacja:

1 500 - 2 500 zł

31
31

"Ewa", 2020

technika mieszana - olej na płótnie, złocenie, 50 x 60 cm, bez ramy,
sygn.dolny prawy róg J.Dubrowin,
sygn.na odwrociu J.Dubrowin "EWA"50 x 60 cm olej na pł. Złocenie 2020

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

32
32

"Artefakt", 2020

rzeźba kamień - marmur, 21 x 17 x 18 cm,
sygn. ZEN

Cena wywoławcza:

1 200 zł

Estymacja:

1 600 - 2 000 zł

33
33

Andrzej FRONCZAK (ur. 1959, Brześć Kujawski)

"Mgłą otulone", 2020

akryl na płótnie, 70 x 100 cm, bez oprawy,
sygn.prawy dolny róg A.Fronczak 20

Cena wywoławcza:

1 250 zł

Estymacja:

1 600 - 2 600 zł

34
34

"Pocałunek przydeptany", 2004

akwaforta nr 9/10 na papierze, 17 x 24 cm, passe-partout w srebrnej oprawie,
sygn. Ołówkiem "Pocałunek przydeptany", akwaforta nr 9/10 Czesław Tumielewicz 04

Cena wywoławcza:

550 zł

Estymacja:

800 - 1 000 zł

35
35

"Dwa gołąbki", 2016

akwatinta nr 2/5 na papierze, 17 x 24 cm, passe-partout w srebrnej oprawie,
sygn. Ołówkiem "Dwa gołąbki", akwatinta 2/5 Czesław Tumielewicz 2016

Cena wywoławcza:

550 zł

Estymacja:

800 - 1 000 zł

36
36

"Rozmowy o dobrobycie"

olej na płótnie, 50 x 60 cm, w autorskiej, jasnej, drewnianej ramie,
sygn.lewy dolny róg znaczek Bielecki,
sygn. na odwrociu

Cena wywoławcza:

3 600 zł

Estymacja:

4 600 - 6 000 zł

37
37

"Ona", 2020

olej na płótnie, 40 x 50 cm, bez ramy,
sygn. M.Z.Maćkowiak,
sygn.prawy dolny róg M. Maćkowiak,
sygn. na odwrociu Małgorzata Maćkowiak 2020

Cena wywoławcza:

1 300 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

38
38

"Popołudnie w Nicei", 2019

olej na płótnie, 50 x 60 cm, w złotej ramie,
sygn.w prawym dolnym rogu A. J.Zasada 2019,
sygn.na odwrociu Aleksandra Jasińska-Zasada

Cena wywoławcza:

1 850 zł

Estymacja:

2 200 - 2 600 zł

39
39

"Szczęście na ramieniu", 2018

olej na płótnie, 50 x 80 cm,
sygn. M. Korenkiewicz 2018

Cena wywoławcza:

1 800 zł

Estymacja:

2 200 - 2 600 zł

40
40

"Jesień"

olej na płótnie, 33 x 41 cm, w autorskiej, drewnianej ramie,
sygn.w prawym dolnym rogu J. Kośmiński

Cena wywoławcza:

1 300 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

41
41

"Żuławska Brama", 2020

olej na płótnie, 24 x 18 cm, w ramie drewnianej,
sygn.prawy dolny róg Kroplewski 20, na odwrociu Benedykt Kroplewski "Żuławska Brama"olej 2020

Cena wywoławcza:

1 600 zł

Estymacja:

2 200 - 2 600 zł

42
42

"Kaszuby", 2020

olej na płótnie, 20 x 13,5 cm, podwójna rama,
sygn.prawy dolny róg Kroplewski 20, na odwrociu Benedykt Kroplewski "Kaszuby"olej 2020

Cena wywoławcza:

950 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł

43
43

"Wariacje Operowe"

olej na desce, 40 x 40 cm, w autorskiej, drewnianej jasnej ramie,
sygn.lewy dolny róg znaczek Bielecki

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

2 500 - 2 800 zł

44
44

Cyprian NOCOŃ (ur. 1991, Chorzów)

"Ecstazy of gold", 2019

olej na płótnie, 80 x 70 cm, bez ramy,
sygn.na odwrociu l.g."Ecstazy of gold"/C.Nocoń/2019/

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Estymacja:

2 600 - 4 000 zł

45
45

"Podwodny karnawał", 2018

akryl na płótnie, 50 x 60 cm,
sygn.p.d.róg M. Giesek 2018

Cena wywoławcza:

1 500 zł

Estymacja:

2 500 - 3 000 zł

46
46

"Dziewczyna"

technika mieszana: piórko, tusz, akwarela, złocenie, akryl na papierze, 30 x 20 cm, passe-partout, jasna, drewniana rama,
sygn.dolny środek S.Lenard-Kalinowska

Cena wywoławcza:

650 zł

Estymacja:

1 000 - 1 200 zł

47
47

"Poranna kawa", 2020

sygn. M.Z.Maćkowiak,

Cena wywoławcza:

1 300 zł

Estymacja:

1 600 - 1 800 zł

48
48

Art. Kimono Dwustronne z haftem "Silver Wolf by Józef Wilkoń", 2019

Sztuka Użytkowa ( tekstylia ), damskie, dwustronne art.kimono autorskie, jeden rozmiar 160-190 cm, I-strona bawełna wiskozowa na jedwabiu, II-ga strona jedwabna satyna z haftem inspirowanym sztuką Józefa Wilkonia

Cena wywoławcza:

2 800 zł

Estymacja:

3 600 - 4 600 zł

49
49

"Morskie opowieści", 2010

olej na płótnie, 40 x 50 cm, w złotej ramie,
sygn.d.p.r. WIT 2010

Cena wywoławcza:

850 zł

Estymacja:

1 200 - 1 500 zł