10.12.2024 wtorek
19:00
POLSWISS ART
ul. Wiejska 20
00-490 Warszawa
22.11 - 10.12.2024
Organizator aukcji dolicza 20% opłatę do ceny sprzedaży.
Na aukcji obowiązuje regulamin domu aukcyjnego.
fotografia
57 x 163,5 cm
kolaż, olej, płyta pilśniowa
47 x 56,5 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Pm + PTD 01.03.2001 / MATECKI.P.
włókno szklane, żywica, stal, farba poliuretanowa
wys. 180, szer. 185 cm (każdy)
haft, akryl, płótno
25 x 40 cm
opisany na blejtramie: STYCZEŃ 2006
gwasz, papier
34 x 24 cm (w świetle passe-partout)
olej, spray, kolaż, płótno
140 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: 2015 / Paulina / Ołowska / "Dans les volutes / Pavilionesque", na blejtramie nalepka z nowojorskiej galerii Metro Pictures i nalepka z Pace Gallery
kolaż, papier
130 x 94 cm
na odwrociu nalepka z nowojorskiej galerii Metro Pictures
akryl, olej, płótno
200 x 260 cm
sygn. na odwrociu: Ewa / Juszkiewicz / 2009
olej, płótno
160 x 130 cm
sygn. na odwrociu: Ewa Juszkiewicz / 2011, opisany: Panna z wilka / czary mary
technika mieszana, płótno
140 x 140 cm
sygn. i opisany na odwrociu: PAN / RDK /2015 / R. Szlaga / * SELL THE *
kompozyt polichromowany
wys. 100 cm
olej, płótno
120 x 100 cm
sygn. na odwrociu: Anna Podlewska-Polit / 2024 r.
olej, płótno
120 x 240 cm
sygn. na odwrociu: MARTA BANASZAK / MB [monogram wiązany] / 2018
olej, piasek, druk cyfrowy, płótno
200 x 160 cm
sygn. na odwrociu , na blejtramie nalepka z opisem pracy z galerii Peres Projects